Sestava SK Kladno
Pavlík - Bartoš, Farbák, Killar, Čáp - Dočkal (65. Zoubele), Gecov, Szabo, Kúdela (86. Hoffmann) - Jeslínek (90. Semerák), Zachariáš.
Sňozík - Marek, Rada, Lukáš, Šmarda (27. Kunášek) - Růžička. Adam, Hašek, Bartek - Matůš (63. Škoda), Slezák (54. Ordoš).
Stadion Františka Kloze

Se začátkem zápasu se obloha nad stadionem Františka Kloze zatáhla a začalo sněžit. S náročnými podmínkami se lépe vyrovnali Kladenští a v deváté minutě je dostal do vedení Čáp: jeho rána z trestného kopu z 32 metrů se odrazila od tyče a skončila za zády strnulého Sňozíka.

Za dvě minuty mohli hosté vyrovnat; míč se ve vápně dostal k Matůšovi, který střelou po zemi těsně minul pravou tyč. O další dvě minuty později vypálil po rohu z hranice velkého vápna Bartek, ale domácí gólman Pavlík byl pozorný. Oba celky se dál snažily o ofenzivní fotbal a v 18. minutě Kúdela vystihl rozehrávku Bohemians, ale brejk zkazil špatnou přihrávkou na obsazeného Gecova.

Dalších gólů se diváci dočkali v závěru poločasu. V 39. minutě po centru z pravé strany vypadl Pavlíkovi míč z rukou přímo k nohám Matůše, který do prázdné branky snadno srovnal skóre. Hosté i jejich početný dav příznivců se však neradovali dlouho. Minutu před odchodem do kabin Čáp poslal míč do středu hřiště na Szaba, ten prodloužil na Jeslínka a na jeho technickou střelu z vápna k levé tyči Sňozík nedosáhl, když podklouzl na rozbahněném terénu.

Po změně stran měli první šanci domácí, ale po rohovém kopu nedosáhl na míč u zadní tyče Bartoš. Na druhé straně rozehráli nebezpečný roh i hosté, nabíhající Růžička však míč netrefil.

Na těžkém terénu ubývalo technického fotbalu, naopak přibývalo osobních soubojů, a to byla voda na mlýn důrazných hostů. Oživit jejich ofenzivní hru pomohl střídající Ordoš, jenž se v 61. minutě dostal za kladenskou obranu a postupoval sám na Pavlíka, ale ukvapeně vystřelil z hranice pokutového území a minul.

I v závěru bylo před oběma brankami dál rušno. V 75. minutě se domácí Szabo uvolnil v pokutovém území, jenže pokazil finální přihrávku. O čtyři minuty později se Zoubele otočil kolem obránce, ale jeho střela skončila jen na spojnici branky Bohemians. Hosté mohli vyrovnat osm minut před koncem, Ordošovu střelu však stačil Pavlík zneškodnit.

Závěr zápasu pokazili hostující fanoušci. Po jedné z akcí v pokutovém území je rozzlobilo, že rozhodčí neodpískal penaltu, začali házet na plochu sedačky a bili se s pořadateli. Uklidnění přišlo po zásahu policie až po pěti minutách a zápas se mohl dohrát. V nastavení mohl hostům zajistit alespoň remízu Adam, ale trefil jen tyč.

zdroj: ČTK

90.
Konec utkání, Bohemians podlehli Kladnu 1:2.
90.
Adam měl na kopačkách vyrovnání, z levé strany šel sám na branky a tvrdou střelou trefil tyč kladenské branky.
90.
Dlouhý nákop Kunáška do vápna obrana Kladna odvrátila.
90.
Poslední střídání domácích, odešel Jiří Jeslínek, na jeho místo přišel Josef Semerák.
90.
Po faulu Rady budou mít domácí výhodu přímého kopu ze zajímavé pozice.
90.
Nastavovat se budou tři minuty.
Utkání opět začalo.
Šarvátky v kotli fanoušků Bohemians nadále trvají, zasahovat musí i Police.
90.
V sektorů našich fanoušků se strhla šarvátka s pořadateli, sudí přerušil zápas, na hrací plochu létají vytrhané sedačky.
90.
Dlouhý nákop na Škodu, který se tlačil do zakončení, po zákroku domácích stoperů padl k zemi, píšťalka sudího zůstalá němá.
89.
Domácí Szabo zamířil v ideální pozici hodně nad.
87.
Utkání sleduje 3725 diváků.
86.
Střídání domácích, odešel Ondřej Kúdela, na jeho místo přišel Josef Hoffmann.
85.
Adamův pokus zblokovali domácí, následný centr Růžičky zvládla domácí obrana také odvrátit.
85.
Průnik Jeslínka zastavil Lukáš společně s Radou.
83.
Sudí Kocian přerušil utkání, zřejmě kvůli vhozeným předmětům z kotle Bohemians.
82.
Tvrdá střela Adama z pravé strany skončila v boční síti.
82.
Ordoš v gólové šanci, domácí gólman vytěsnil jeho střelu se štěstím na roh.
81.
Kunáškův centr zblokovali domácí hráči.
78.
Žlutou kartu obdržel Michal Zachariáš za atak na Sňozíka.
78.
Kladenští nastřelili břevno, od něj šel míč těsně před brankovou čáru a Sňozík kryl.
78.
Adam zkusil vystřelit zpoza vápna, střela mířila dva metry vedle.
75.
Žlutou kartu obdržel Ondřej Kúdela.
75.
Szabo obešel po levé straně Radu, mohl si vybrat komu ze spoluhráčů ve vápně přihraje, ale situaci naštěstí nezvládl a míč jen prošel vápnem k hráčům Bohemky.
73.
Markův centr na Škodu skončil zdviženým praporkem pomezního.
72.
Přetažený centr skončil Zoubeleho, který v záklonu zachytil hlavičku ještě na brankové čáře.
71.
Centr z levé strany skoncčil na hlavě domácího Kúdely, který ale hlavičkoval hodně mimo.
67.
Adam mohl vyslat kolmicí do vápna Marka, ale přihrávka mu vůbec nevyšla, zazmatkoval však i domácí hráč a Marek se dostal k míči, po souboji s domácí obranou spadl, ale sudí ukazuje, že o nic nešlo.
66.
Z pravé strany nebezpečně odcentroval Jeslínek, Kúdela se naštěstí k zakončení nedostal.
65.
Střídají i domácí, odešel Bořek Dočkal, na jeho místo přišel Lukáš Zoubele.
64.
Michal Ordoš obdržel žlutou kartu za taktický faul na polovině soupeře.
63.
Poslední střídání Bohemians, odstoupil Lukáš Matůš, na hřišti jej nahradil Milan Škoda.
62.
Růžička vyslal do akce Ordoše, který pohotově zakončoval, ale střela nemířila mezi tři tyče.
61.
Sňozík s obtížemi vyboxoval, odražený střela po odraženém míči nebezpečně proletěla vápnem.
61.
Další rohový kop po souboji Kunáška s Gecovem.
60.
Nezepečný centr z pravé strany musel odkopit na roh řešit Marek.
57.
Po rohovém kopu Haška se vevápně do zakončení dostával Růžička, ale obrana Kladna situaci zvládla.
57.
Hašek posnul doleva na Bartka, jeho centr skončil rohovým kopem pro Bohemku.
56.
Nákop Lukáše na Matůše končí odpískáním faulu našeho útočníka.
55.
Marek rozehrál na Růžičku, který podklouzl a do rhclého protiútoku se dostali Kladenští, hosté naštěstí situaci nezvládli a rozehrávat bude Sňozík.
54.
Střídání Bohemians, ze hřiště odchází Dalibor Slezák, na jeho místo přišel Michal Ordoš.
52.
Přetažený centr Čápa z přímého kopu skončil až v zámezí.
52.
Lukáš si pomohl faulem při rychlostním souboji s Jeslínkem a vidí za to žlutou kartu.
49.
Přímý kop Kladna, Kunášek odhlavičkoval a Jeslínka pak od míče odstavil Rada.
48.
Slezák s pokusil vysunout Bartka, ale ten měl k míči hodně daleko a domácí gólman byl u míče dříve.
47.
Centrovaný míč po rohovém kopu proletěl nebezpečně vápnem, jednomu z domácích chyběl krok k zakončení.
46.
Jeslínkův průnik zastavil Kunášek skluzem na roh.
46.
Druhý poločas byl zahájen.
Na hrací ploše jsou již připraveny oba týmy, čeká se až sudí Kocian zahájí druhý poločas.
45.
Sudí Kocian ukončil první poločas, stav utkání 2:1.
45.
Marek fauloval, domácí mají další přímý kop.
45.
Přímý kop pro domácí tým, cetrovaný míč si ze vzduchu stáhl Sňozík.
45.
Kladno se opět ujímá vedení, 2:1. Szabo posunul Jeslínkovi, který technicky po zemi zakončil k pravé tyči.
42.
Střela Gecova z 20 metrů skončila hodně mimo.
41.
Dama nepřesně rozehrál na úplně volného Bartka, nabídl tak brejkovou situaci Kladnu, kterou naše obrana naštěstí zvládla.
41.
Bohemka ožila, stejně tak i zelenobílý kotel.
38.
Centr Růžičky podcenil gólman Pavlík, míč propadl k Matůšovi, který napoprvé ještě nezakončil ale napodruhé už míč do sítě dostal. Bohemka konečně vstřelila gól na hřišti soupeře.
39.
Je vyrovnáno, 1:1!
38.
Slezák obětavě zasáhl na hranici vápna Kladna, ale k míči měl nejblíže gólman Pavlík a Matůš se k zakončení nedostal.
37.
Gólová šance Dočkala, po střele Jeslínka zakončoval Dočkal sám před Sňozíkem, jen těsně minul.
36.
Slezák vysunul napravo Růžičku, který posunul Markovi, po jeho centru do vápna se kotel fanoušků Bohemky dožadoval odpískání penalty po hraní rukou.
34.
Nebezpečná akce Kladna, Szabův centr odvrátil Marek.
33.
Druhý roh při rozehrávce přešel brankovou čáru a rozehrávat budou domácí od vlastní branky.
32.
Rohový kop Haška podcenil domácí gólman Pavlík, budeme zahrávat další roh.
32.
Haškův centrovaný míč odvrátila obrana Kladna, další centr Kunáška odvrátilo Kladno na roh.
31.
Bartek byl faulován kousek před vápnem Kladna, budeme zahrávat zajímavou standardku.
30.
Slezák ztratil míč, rodící se brejk Kladno zlikvidoval obětavým zákrokem Lukáš před nabíhajícím Jeslínkem.
29.
Růžička posnul Adamovi, který si připravil střeleckou pozici na levou nohu a z 25 metrů pěkně vystřelil, gólman Pavlík se marně natahoval po střele, která šla těsně nad břevno.
27.
Žlutou kartu obrdžel Lukáš Matůš.
27.
Vynucené střídání Bohemky, odešel Michal Šmarda, přišel Petr Kunášek.
26.
Růžička je zpět na hrací ploše, ošetřován je nyní Michal Šmarda.
26.
Centr do vápna akrobaticky zakončil domácí Jeslínek, jeho střela šla těsně nad břevno Sňozíkovy branky.
25.
Za postranní čárou je ošetřován Růžička.
22.
Kladenští vystihli rozehrávku Slezáka před vápnem Kladna, rychlý brejk zvládl rybičkou odvrátit Lukáš.
20.
Marek se autovém vhazování pokusil prosadit ve vápně, ale nakonec ani neodcentroval a obrana Kladna vytlačila Marka do zámezí, od branky budou rozehrávat domácí.
19.
Adam z pravé srany nacentroval do vápna Kladna, domácí gólman si došl pro míč a těžce se sbírá ze země.
18.
Špatnou rozehrávku Bohemky zachytili Kaldenští, ale přihrávku z levé strany na Gecova se podařilo obraně Bohemians vystihnout a ubránili jsme se.
16.
Bartek se drze po levé straně prodral do vápna Kladna, zakončoval Slezák, ale míč se nakonec odrazil od našeho kapitána do zámezí a rozehrávají domácí.
14.
Po rohovém kopu Kladna zakončoval domácí Čáp, ale míč napálil jen vysoko do vzduchu, svíci si stáhl ze vzduchu Sňozík.
14.
Další nebezpečný průnik do vápna Bohemky, Šmarda musel hasit akci Kladna odkopem na roh.
13.
Kladenští zahrávali první rohový kop utkání, který Bohemka zvládla ubránit.
12.
Rychlý protiútok Bohemky, Adam posunul doleva na Bartka, který pohotově zakončil, domácí gólman si se skákavou střelou na těžkém terénu poradil.
10.
Ivan Hašek zakončoval ve vápně z pravé strany, střela mu ale nesedal úplně ideálně a minul o metr vzdálenější tyč kladenské branky.
9.
Domácí se ujímají vedení 1:0, Tomáš Čáp trefil z přímého kopu přesně horní růžek Sňozíkovy branky, míč se ještě od tyče odrazil za záda Sňozíka, který ani nezareagoval.
8.
Bartek vybojoval míč na levé straně, posunul Slezákovi, který ale nepřesně přihrál volnému Matůšovi a u míče jsou domácí.
7.
Hra je z obou stran zatím velmi nepřesná, hra se odehrává většinu času ve středu pole bez šancí ne jedné či druhé straně.
4.
První střela na branku, zpoza vápna vystřelil Kúdela, ale vysoko přestřelil.
2.
Kladno bude zahrávat aut v blízkosti našeho vápna, nepříjemný déšť teď vystřídal dokonce sníh.
1.
Hašek zabojoval ve středu pole, do levého křídla poslal centr na Bartka, míč skončil v zámezí.
1.
Utkání bylo zahájeno, výkop provedli domácí fotbalisté.
Oa týmy nastupují na hrací plochu, domácí v modrých dresech, Bohemka nastupuje v tradiční zelenobílé kombinaci.
Pár minut před zápasem se spustil hustý déšť, který skrápí kladenský trávník.
Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Marek, Rada, Lukáš, Šmarda - Růžička, Hašek, Adam, Bartek - Matůš, Slezák

Sestava SK Kladno: Pavlík - Bartoš, Farbák, Killar, Čáp - Dočkal, Gecov, Szabo, Kúdela - Jeslínek, Zachariáš

Rozhodčí: Kocian - Filgas, Dobrovolný
V neděli 20. října od 15 hodin sehrají Bohemians 1905 zápas 10. kola I. Gmabrinus ligy na hřišti Kladna. Virtuální Ďolíček vám ze zápasu kromě tradičního zpravodajství přinese i textový online a vysílání Rádia Bohemka.