Sestava VfL Wolfsburg
Lenz – Schäfer (46. Makiadi), Costa, Madlung, Riether (46. Quiroga) – Munteanu (46. Thiam), Gentner, Baier, Laas – Boakye (46. Niang), Radu.
Sňozík - Růžička, Rada (46. Pávek), Lukáš (46. Adam), Kunášek - Moravec (80. Marek), Nikl (64. Kotyza), Hašek, Bartek - Ordoš, Matůš (46. Škoda).
Volkswagen Arena

Bohemians 1905 využili reprezentační přestávku k přípravě s bundesligovým Wolfsburgem a ve Volkswagen Areně dnes silnému soupeři podlehli 1:3. V poločase Klokani prohrávali 0:2 a další dvě velké šance domácích bravurně lapil gólman Sňozík. Na druhé straně se po sólu gólově neprosadil záložník Moravec.

Hned po změně stran snížil po Bartkově centru střelou z hranice šestnáctky Hašek. Vyrovnat mohl v 72. minutě Ordoš, ale pálil jen do břevna. Poslední slovo tak měli domácí a v 85. minutě upravili na konečných 3:1. "První poločas jsme hráli příliš zakřiknutě, ale po změně stran jsme se osmělili a vytvořili si několik šancí a byli domácím velmi vyrovnaným soupeřem," hodnotil přípravu trenér Zbyněk Busta.

Ve druhém poločase trenéři zkoušeli stoperskou dvojici Pávek - Nikl. "Počínali si velmi dobře, bohužel po dvaceti minutách Nikla píchlo ve svalu, tak raději vystřídal.Snad to nebude nic vážného, aby byl na Zlín připraven," přál si kouč Busta.

Utkání sledovala dvacítka fanoušků Bohemky. "Patří jim obrovský dík, že cestovali téměř pět stovek kilometrů, aby nás povzbudili," dodal Busta.