Sňozík - Knakal, Pávek, Lukáš (K), Kunášek - Moravec, Hašek I. (46. Morávek), Adam, Hašek P. (46. Bartek) - Bálek (46. Škoda), Ordoš (46. Formáček).
Sestava Marila Příbram
Michalík (50. Toma) - Partika (46. Navrátil), Hejdůšek, Nohýnek (46. Štochl J.), Mácha (K) - Hloušek, Grach (63. Tarczal), Nechvátal, Pilík - Jales (63. Štochl M.), Podrazký.
Eden

Vstup do utkání vyšel Klokanům na výtečnou, již v 5. minutě si do vápna naběhl Pavel Hašek a centr Bálka z pravé strany usměrnil k tyči za záda gólmana Michalíka, 1:0. Tím ale momenty vzrušení před brankou na dlouhou dobu ustaly, diváky zahřála snad jen gymnastická vložka příbramského hráče Jalese, který se ve 21 .minutě pokoušel zakončit plížením plazením vpřed. Řada hráčů měla problémy s nově položeným umělým trávníkem, který byl čerstvě zasýpán gumou a působil hráčům problémy se stabilitou., k vidění tak nebyl příliš pohledný zápas, s řadou nepřesností a chyb na obou stranách. Ve 40. minutě zvládl skvěle obrannou činnost Petr Kunášek a pod tlakem zvládl přes Moravce a Adama konstruktivně rozehrát, za obranu Příbrami si naběhl připravený Ordoš, ale tváří v tvář gólmanovi jasnou šanci neproměnil.

Do druhé půle se na hrot postavili dva mladící Škoda s Formáčkem a v prvních minutách druhého dějství to vypadalo, že se blýská na lepší časy a fotbal snad diváky i zahřeje. Ve 47. minutě předvedl pěknou stahovačku Milan Škoda, posunul si míč a z hranice velkého vápna mířil těsně vedle, další šanci měl o dvě minuty později Bartek, Škoda mu posunul míč do levého křídla, ale mladý záložník nastřelil pouze gólmana. Tím útočná snaha Bohemky zase na dlouhou dobu ustala, přestože měli Bohemians od 69. minuty početní výhodu v poli, a diváci se museli zahřát alespoň zpěvem všech možných chorálů. Změnu skóre mohla přinést 75. minuta, Adam rozehrál rohový kop, po něm obrana Příbrami zablokovala zakončení nejdříve Bartka a pak i Morávka, na druhé straně musel v 77. minutě po stejné standardní situaci vytáhnout skvělý zákrok Radek Sňozík. Další rohový kop v 83. minutě se snesl na hlavu Milana Škody, který bohužel prudce hlavičkoval jen do gólmana Příbrami. V 84. minutě se počet hráčů vyrovanl, po druhé žluté musel hřiště opustit Petr Kunášek, o minutu později zahrozila Příbram nebezpečnou střelou z 25 metrů těsně vedle horního růžku. Poslední šanci utkání měl příbramský Štochl, kterému nebezpečně "namazal" Martin Knakal, ale příbramský útočník šanci nedotáhl a Bohemians i s trouchou štěstí ubránili těsně vedení 1:0, které znamená tři body do tabulky skupiny A.