Zich - Marek, Rada (46. Lukáš), Nikl, Šmarda - Kotyza, I.Hašek (60. Vágner), Slezák (46. Morávek), P.Hašek - Bálek (46. Polodna), Bartek.
Sokolov
Bertelman (46. Dvořák) - Kaplan (75. Frohna), Májovský, Hrabáč, Mach - Salák, Kuna, Jiráček, Poděbradský - Šorfa (70. Rojka), Duchnič (46. Mlika).
Nymburk

Na přírodní trávě v Nymburce nastoupila Bohemka proti soupeři, který ji v minulém roce připravil o dlouhou sérii bez porážky. Také tentokrát byl Sokolov velmi nepříjemný soupeřem. Bohemka vstoupila do zápasu dobře, v první velké šanci si ocitl Bartke, ale po samostatné akci mířil jen těsně vedle. V prvním poločase si Klokani vytvořili velkou územní převahu, Sokolov se většinou bránil, ale Bohemce chyběla finální přihrávka, na čemž se podílel i silný protivítr.

Po přestávce došlo k několika změná v sestavě a změnil se i obraz hry. Bohemka chybovala v rozehrávce a Sokolov se zejména po standardních situacích dostával do šancí. Centry do vápna většinou propadly k útočníkům Sokolova a ti zblízka zakončovali. V brance Bohemians ovšem stál vynikající Zich, který většinu střel vyrazil, jednou mu pomohlo břevno.

Nakonec mohla Bohemka přeci jen vyhrát. Bartek je těsně minul Haškův centr a Kotyza pálil z úhlu jen do gólmana. Prověrka v Nymburce příliš fotbalové krásny nepobrala, Sokolov poté co porazil Kladno i Most remizoval s Bohemians 0:0. "První poločas se nám dařila kombinace po zemi, měli jsme dát naše šance. Ve druhé půli jsme naopak měli štěstí. Vysocí hráči soupeře nám dělali problémy a po stejných našich chybách se dostávali do šancí. Někteří hráči dnes hodně zklamali," řekl po utkání trenér Zbyněk Busta.