středa 6. února 2008 0:00
17. Kotyza.
Sňozík – Marek, Rada, Nikl, Šmarda – Kotyza, Slezák, Vágner, Kunášek – Ordoš, Bartek.
Nymburk

V prvním středečním utkání na přírodní trávě v Nymburce fotbalisté Bohemians porazili druholigový Hradec Králové 1:0 brankou Martina Kotyzy. Klokani nastoupili v prvním ze dvou plánovaných zápasů v silnější sestavě, stejně jako jejich soupeř. Zelenobílí měli od úvodních minut převahu, kterou v 17. minutě zúročil po průniku Kunáška Martin Kotyza.

První zápas proti Hradci Králové se odvíjel za trvalé převahy Bohemians. Jen ke konci obou poločasů zahrozil Hradec, v první půli dokonce silný vítr zavál jeden z rohových kopů "Votroků" na břevno Sňozíkovy branky. Vítězství Bohemians mohlo být ještě vyšší, v úvodu druhého poločasu měli Klokani pět velký šancí, tři z nich neproměnil Ordoš.