Z. Hruška – Jakubec, Marčík, Bičovský, Koukal – Chaloupka, Zelenský, Sloup – Němec (79. Mičinec), Čermák (68. Příložný), V. Hruška.
Slovan
.
Praha, Ďolíček

Oslabení „klokani" (bez zraněných Prokeše, Ondry a distancovaného Levého) s výborným Marčíkem ve středu obrany a Koukalem na levém beku byli jasnými pány hřiště! V první půli se sice proti Slovana, bránícímu chvílemi v 10 hráčích hůře prosazovali, ale vedení se ujali brzy: po Sloupově střele vypadl brankáři míč z rukou a dobíhající Chaloupka doklepl. Pak nastřelili Bohemians dvakrát tyč - Zelenským bombou z hranice šestnáctky a Němcem zblízka. Ve druhém poločase jako tradičně „klokani" svou iniciativou, napadáním soupeře a zvyšujícím tempem srazili protivníka na kolena, ovšem i druhý gól vsítili tak trochu se štěstím.

V 53. min. se k pořádné střele dostali i hosté, Bobek z 20 m však našel Zdeňka Hrušku připraveného. Po druhém gólu hosté víc diskutovali s rozhodčím a po každém svém faulu měli ještě slovní komentář. Tak si vysloužil tri minuty před koncem červenou kartu exreprezentant Masný. Rozhodčí Matulík po zápase: „Hrubě mě urazil!"

Předtím ještě domácí své tempo vystupňovali: Marčík nastřelil hlavou tyč (už třetí „razítko" na Manově svatyni). Sloup nádhernou bombou z trestného kopu pod břevno přidal na 3:0 a týž hráč v 85. min. zahodil penaltu (po zemi mimo), když Takáč fauloval Chaloupku.

U domácích zahráli Bičovský, Marčík, Chaloupka, Sloup, v útoku bojovali Čermák a Němec. U hostí má Mana vinu nejméně na dvou gólech, ale další těžké střely chytil, své si uhráli stopeři Suchánek a Hlavatý, momenty měl Bobek, Masný v roli tvůrce hry nestačil v tvrdých osobních soubojích.

Trenér Slovanu M.Vičan: „Bohemians hraji momentálně n nás nejlepší fotbal." Asistent trenéra Bohemians J.Zadina: „Jsem maximálně spokojen, jen aby nám přístup a bojovnost vydržely do konce sezóny!"