22. Příložný z penalty, 33. Němec, 63. Čermák - 66. Gajdůšek z penalty.
Borovička – Jakubec, Prokeš, Marčík, Ondra – Zelenský, Bičovský, Sloup – Němec, Příložný, Čermák.
Vítkovice
.
Ostrava, Vítkovice

I bez zraněného Chaloupky, s Bičovským ve „druhé vlně" a s Marčíkem na stoperu, zvítězili „klokani" v rozhodujícím utkání nad Vítkovicemi a zajistili si nejen prvenství, ale i větší bodový rozdíl. Přípravu na utkání dělal trenér Pospíchal! Domácí měli drtivý nástup, rychlými a přesnými akcemi, vedenými po křídlech, přišpendlili hosty na jejich polovinu a po čtvrthodině už mohli hladce vést - střely Příložného, Bičovského a Jakubce šly však mimo) a Němec v 9.minutě trefil hlavou břevno. Hosté se jen sporadicky dostávali za půlící čáru.

Ve 22.minutě obránce Kušnír vyrazil na lajně Němcem vystřelený míč, na zemi ležící Lišaník hrál rukou a Příložný „proti tradici“ proměnil pokutový kop - 1:0. Nápor „klokanů" sílil a ve 33. minutě po akci Zelenský – Jakubec se k míči dostal Čermák, jemně přistrčil Němcovi - 2:0! Po hodině hry bylo rozhodnuto: Zelenský uvolnil Jakubce, který nádherně odcentroval a Čermák hlavou zvýšil na 3:0.

„Klokani" pak povolili, nehráli už tak soustředěně, viditelně zpomalili a dali soupeři víc prostoru. V 66.minutě po Marčíkově faulu na Kovačíka snížil Gajdůšek z pokutového kopu, v 69. a 70. minutě dvakrát ohrozil Borovičku stoper Moravčík a nakonec měli domácí štěstí, když ruku Prokeše na zemi rozhodčí přehlédl. V 84.minutě mohl ještě Němec zajistit obvyklou čtyřbrankovou dávku, ale Zápalka zblízka vyrazil. Na hráčích Bohemians byla po přestávce patrná únava. Vítkovičtí zklamali, jediným nebezpečím byl plavovlasý Kovačík. Radost vítězů byla velká, výborně zahráli Jakubec, Marčík, Borovský, Čermák, dařilo se do přestávky Sloupovi, po přestávce v soubojích Zelenskému.

Trenér Zadina jen u kabiny: „Hráli jsme v pohodě."

Trenér Dunaj: „Do přestávky jsme vypadali jako houf vyplašených zajíců. V Praze se nám nedaří.“