Z. Hruška – Jakubec, Prokeš, Marčík, Levý – Bičovský, Zelenský, Chaloupka, Koukal – Příložný (77. Novák), Čermák.
Cheb
.
Praha, Ďolíček

Západočeská  „Hvězda"  ve  Vršovicích nevzešla a měla s Bohemians hned dvakrát černou sobotu. Nejprve 20 km za Chebem narazil autobus s mužstvem   na kluzné silnici na tudy náhodně jedoucí vozidlo „klokanů" s přívěsem, poškodil se a hosté dorazili do Prahy jiným autobusem se zpožděním 90 minut.   Pak neuspěli její hráči během 90 minut na zmrzlém trávníku!

Pořadatelé  během dvou týdnů odvezli z hrací plochy i hlediště 4500 m3 sněhu a udělali vše, co bylo v jejich silách. Totéž platí o hráčích. Bohemians se 4-4-2 nedali - na  rozdíl  od  Dukly na podzim - soupeři prostor, vsadili na tempo,   tlak a rychlost a během utkání jej technickou převahou s jistotou zdolali. S výjimkou několika minut před přestávkou a v začátku II. poločasu se prakticky hrálo na jednu branku. Zvláště první půlhodinu měli domácí drtivou převahu a   RH ji přežila jen díky brankáři Stejskalovi, stoperu V. Čermákovi,  který ve 13. min. vykopával na lajně střelu Bičovského,  a tomu, že bránila v deseti, když  vpředu zůstával jen „rychlík" Siva. Ve 38. min. přece jen útočící „klokani"  získali vedení: Jakubec na zemi načechral míč Chaloupkovi, který zadovkou přes hlavu pod břevno dal na 1:0! V 74. min. po akci  Jakubce a  M. Čermáka  unikl po pravém křídle Zelenský, odcentroval přesně a Chaloupka prudkou hlavičkou zvýšil na 2:0!

Byla to odměna za výbušný a dravý fotbal, za velkou bojovnost a lepší kondici. Výborně zahráli Marčík, M. Čermák, Chaloupka, Jakubec a Zelenský. I bez Ondry, Sloupa a Jar. Němce se bylo na co dívat. A to domácí některé příležitosti - jako Koukalovu v 89. min. - nevyužili. Západočeši přijeli jen bránit, po hodině hry ztratili přehled a nepomohla ani snaha po zesílení útoku střídáním Baumanna Knoflíčkem.

Trenér Pospíchal: „Rozhodla lepší technika, soupeř hrál korektně."

Trenér Lopata „Nezvládli jsme terén, aktivitu soupeře a v útoku byli zcela neškodní."