.
Bohemians
Z. Hruška – Jakubec, Prokeš, Marčík, Hrabovský – Chaloupka, Bičovský, Zelenský, Koukal – Novák (78. Mičinec), Příložný (58. Němec).
Ostrava

Bohemians nastoupili bez Levého (3 žluté karty) a Čermáka (zranění) a také bez Jaroslava Němce, který střídal až v 59. min. a dokázal během tří minut vyrovnat náskok Baníku z první minuty utkání. To ostravský Němec vtipně narazil Gáborovi a jeho sólový únik byl chladnokrevně zakončen jesličkami Hruškovi – 1:0. Pak se na dlouhé minuty hra stěhovala na kopačky Bohemians, ale osobní obranu soupeře přehrávali jen s velkou námahou a do vyložených šancí se dostávali zřídka. V 9. min. měl Příložný dvojnásobnou příležitost, ale nastřelil jen hradbu ostravských hráčů. Domácí hráli mnohem jednodušeji, vyráželi k rychlým protiútokům a své akce zakončovali přesnými střelami. Díky brankáři Hruškovi se však skóre nezměnilo.

Hned po přestávce se dostal do vyložené šance Daněk, poslal míč těsně kolem pravé tyče. Pak následovalo v 61. min. zasloužené vyrovnání Němcem a v Ostravě se začali bát o výsledek. Na dlouhé minuty se hra nastěhovala na polovinu Baníku, ale závěrečná dvacetiminutovka opět přinesla převahu domácímu mužstvu. Po rohovém kopu se dostal k míči Šreiner a pohotově lobem trefil levou „šibenici". Na deštěm prosyceném trávníku předvedly oba celky kopanou, která uspokojila.