Hron - Došek, Mazura, Schwarz, Duda - Pavlík, Horný, Steinhauser (89. Kukleta) - Janečka, Jarůšek, Mikulička (80. Vacenovský).
Bohemians
Z. Hruška – Jakubec, Prokeš, Marčík, Ondra – Chaloupka, Bičovský, Zelenský – Levý, Němec (46. Novák), V. Hruška.
Brno

V 11. min. Janečka unikl a z jeho přihrávky Jarůšek zajistil v utkání tak důležitém pro oba týmy vedení domácím. Karty byly rozdány k na­konec zajímavé a ve velkém tempu hrané partii. Zpočátku měla víc trumfů Zbrojovka, měla i Šance, když hráli hosté příliš opatrně, Janečka však druhý gól nedal a Hornho dělovku z trestného kopu brankář Hruška zlikvidoval. Avšak už před koncem první půle se „klokani" začali dostávat k nátlakové hře a při střelách Bičovského a Němce měli domácí velké štěstí.

Po přestávce hosté už definitivně přeřadili na vyšší rychlost, jenže co dokázali nedat... V 55. min. šel Levý sám na brankáře Hrona, šanci spálil i Novák. Úlohy z úvodu se vyměnily, teď tlačili Bohemians a Zbrojovka sázela na obranu a rychlé brejky. V 75. min. se dostal při jedné z návštěv před Hruškovým čtvercem ke střele Horný, míč se po nepřesném zásahu dostal k Jarůškovi - 2:0. Hned z výkopu však V. Hruška snížil a domácí se opět strachovali o výsledek, i když Horný trefil v 82. minutě břevno. Údernou silou Zbrojovky byla trojice Janečka, Jarůšek, Pavlík, hosté doplatili na špatnou koncovku.