Z. Hruška – Jakubec, Prokeš, Bičovský, Ondra (73. Příložný) – Chaloupka, Zelenský, Levý – Němec (61. Koukal), Novák, V. Hruška.
Dukla
.
Praha, Ďolíček

Bohemka nastoupila téměř v podzimní sestavě (i pod Pospíchalem), v níž chyběl levý sloup zálohy v podobě Sloupa, ale nahradit jej skutečný, Levý. A pak hned nemohl hrát Čermák, místo kterého nastoupil Novák, fotbalista s atletickou postavou, pohotový střelec, což měl také možnost několikrát v zápase prokázat. Domácí tedy hráli v rozestavení 4-3-3 a hned zpočátku pilně útočili. Hosté se dali dost lehce oddělovat od míčů, málo skákali při centrech klokanů a už v 11. min. Chaloupka po kopu z rohu proběhl desítkou jak sprinter cílovou páskou a bezpečně proměnil.

O sedm minut později Korejčík po chybě Bičovského se dostal sám před Hrušku, nastřelil tyč a odražený míč poslal asi ze 4 metrů hodně vysoko přes   už prázdnou branku domácích. Ve 24. minutě se Fiala přiznal, že zavinil roh, ačkoli rozhodčí už předtím odpískal faul. Na branku Stromšíka se pilně střílelo, příliš opatrná hra Dukly poskytla domácím hodné příležitostí ku skoro exhibiční kombinaci a hezké střelbě - velmi krásný byl druhý gól Němcův po centru Chaloupky. Diváky plně uspokojila také častá střelba Levého i Novákova pohotovost. 38. minuta je pozoruhodná tím, že poprvé (a také naposled v první půli) za stavu 0:2 navštívil Vízek trestné území domácích s míčem, i když dost nesměle, jen v jeho růžku, jinak hrál hodně vzadu. Korejčík s Váňou měli na ostřílené zadáky   Bohemky pramálo šancí.

Brzy po začátku druhé půle Novák nastřelil břevno, ale Němec to korunoval třetím gólem, v hledišti zavládla pohoda, všichni tři útočníci domácích se střídali v dobrých akcích, vydatně jim pomáhali Levý a ostatní. A když v 62. minutě se Němec dal střídat, hlediště mu uspořádalo  ovace.  A pak taká zatleskalo následnému  sólu  Vízka, pro něho typickému, které skončilo jedinou brankou   Dukly. Po pátém gólu se hra poměrně vyrovnala, ale u Dukly byl nebezpečným  útočníkem  jen Vízek.  Gól, který v závěrečných  minutách jako zákusek přidal Chaloupka, bylo třeba pěkně vychutnat. Stejně jako další střelu Levého. Hráči k sobě byli velmi ohleduplní, vzájemně se za fauly omlouvali a když některý upadl, tak mu protivník většinou pomohl zvednout se ze země.