204.
Sestava Bohemians 1905 B
Hrábek - Marek, Brhlík, Kolísek, Kunášek - Sirový (90. Engelmann), Ptáček, Himl, Pavlík (75. Císař) - Paluka (60. Pivarník), Augustín.
LOKO Vršovice

Zápas se pořádně rozjel od 30. minuty, kdy ve vyložené šanci překopl Himl vysoko branku. Hosté se nenechali zahanbit a v 34. minutě se po rohu Snopa prosadil hlavou nekrytý Sabó - 0:1. V 38. minutě unikl po levém křídle Pavlík, ale minul branku. Ve 40. minutě měl největší šanci Bohemky v prvním poločase po centru Marka Paluka, ale v jasné pozici hlavou minul.

Nástup do druhého poločasu se naší rezrvě povedl náramně. Ve 49. minutě se efektně otočil zády k brance s míčem Ptáček - 1:1. V 51. minutě napálil z dobré pozice Augustín míč levou nohou nad. O minutu později vyrazil bombu Augustína brankář Svoboda pouze k nohám Sirového a ten si věděl rady - 2:1. V 62. minutě bylo vyrovnáno, kdy hlavičkoval po standardní situaci Křelina - 2:2. V 65. minutě se do své další tutovky dostal Augustín, ale opět z toho nebyla gólová radost. V 66. minutě odcentorval přesně Marek, ale Himl se tváří v tvář Svobodovi neporadil ani nadvakrát. V 76. minutě podržel naši rezervu dobrým zákrokem Hrábek. V 77. minutě to nemohl být nikdo jiný než Augustín, který po centru Pivarníka opět minul. Nakonec se Radoslav Augustín dočkal v 85. minutě, kdy míč propadl za hostující obranu a takovou loženku již musel náš útočník proměnit - 3:2.