Přípravná utkání (Bohemians Praha 1905 A)
Bohemians 1905
2:0 (0:0)
FK Jablonec
středa 21. ledna 2009 0:00
Branky
55. a 58. Škoda.
Rozhodčí
Ochotnický.
Diváků
100.
Bohemians 1905
Havránek - Jindřišek (46. Janek), Lukáš (46. Cseh), Nikl, Rychlík (46. Růžička) - Moravec (61. Ježdík), Adam (46. Augustín), Morávek (46. Jungr), Róth - Strnad (46. Slezák), Hartig (46. Škoda).
Jablonec
1. poločas: Špit - Farkaš, Homola, Huber, Hamouz - Michálek, Eliáš, Haurdič, Hloušek - Černý, Mešanovič. 2. poločas: Zich - Hozda, Homola, Huber, Zábojník - Hloušek, Pavlík, Haurdič, Vošahlík - Lafata, Vukovič.
Místo zápasu
Praha, Vyšehrad

Reporáž

Cenný, byť jen přípravný, skalp získala Bohemka v dnešním přípravném utkání na umělé trávě na Vyšehradě. Proti prvoligovému Jablonci se po bezbrankovém poločase po změně stran dvakrát prosadil Škoda a jelikož gólman Havránek za sebe míč ani jednou nepustil, skončilo utkání výhrou Bohemky 2:0.

Bohemka se musela obejít bez zraněného gólmana Sňozíka a nachlazených Kotyzy s Pávkem. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, tu asi největší spálil po rohovém kopu hlavičkující jablonecký Homola. Po změně stran si Škoda po dvou dlouhých míčích od Cseha počínal v soubojích s Homolou jako starý mazák a neomylně se dvakrát trefil za Zichova záda do jablonecké sítě.

Články