Sňozík - Janek, Lukáš, Nikl, Rychlík - Štohanzl, Jindřišek, Dian (68. Šisler), Róth (55. Kotyza) - Zelenka (72. Strnad), Ibragimov (55. Bartek).
Sestava FC Fehérvár
Sebők – Lázár, Lipták (46. Radovics), Horváth, Andics – Polonkai (46. Szakály), Farkas, Elek (Dvéri, 70.) – Nagy D. (75. Pavlisic), Alves (60. Kocsis D.), Alison (46. Sitku).
Windischgarsten

K poslednímu utkání v rámci rakouského soustředění odjížděl autobus s týmem Bohemky již pět hodin před výkopem a dlouhé cestování se podepsalo na úvodních minutách zápasu. Prvních dvacet minut byl aktivnějším a lepším týmem maďarský FC Fehérvár, tradiční celek maďarské ligy a vítěz letošního ročníku maďarského ligového poháru. Klokani od dvacáté minuty postupně vyrovnali hru a začali se dostávat do šancí. Ve 32. minutě měl blízko ke vstřelení branky Michal Dian ze standardní situace, ale míč zastavila tyč. O pět minut později se otřásla také branková konstrukce Radka Sňozíka a utkání získávalo na obrátkách. V závěru prvního poločasu se z levé strany prodral do zakončení Ferenc Róth, clonící Štohanzl odvedl dobrou práci před maďarským gólmanem a nikým netečovaný míč zapadl k tyči, 1:0.

Ve druhém poločasu se oba týmy se střídaly v diktování tempa zápasu a hrála se vyrovnaná partie. Po sérii výborně zahraných rohových kopů Michalem Dianem se po hodině hry dostal odražený míč k Jindřiškovi, který jej vrátil zpět do vápna a ve vápně se nejlépe zorientovali Zelenka s Niklem. Branka byla nakonec připsána nové posile ofenzivních řad Bohemky. V 66. minutě přišla blesková akce Fehérváru, který po nedorozumění v ofenzívě Bohemky a zbytečné ztrátě míče přešel do protiútoku a snižil na 2:1, celá akce trvala jen několik vteřin. O minutu později se velmi dobře hrající Zelenka mohl zapsat podruhé mezi střelce, ale opět hráčům Bohemky stála v cestě tyč. Bohemka si ve zbylých minutách pohlídala těsné vedení a zakončila soustředění výhrou.