Tři góly druholigové Opavě

Za Bohemku skórovali Pávek, Ibragimov a třetí branka byla vlastní

Bohemka dnes ve svém druhému utkání během herního soustředění v Luhačovicích porazila gruholigovou Opavu jednoznačně 3:0.

Na velmi těžkém terénu (muselo se začít téměř o hodinu později) se hrál v úvodu vyrovnaný fotbal, než přišla první branka. Tu měli ve 25. minutě na svědomí centrující Janek a střelec Pávek, jenž chytrou střelou do protipohybu otevřel skóre.

Po přestávce Bohemka navýšila vedení během dvou minut na konečných 3:0. Nejprve si v 52. minutě dal soupeř vlastní branku po stříleném centru Rótha, v 54. minutě pak zvýšil na konečných 3:0 Ibragimov po další Róthově asistenci.

"Vzhledem k velmi těžkému terénu jsme předvedli slušný fotbal, zejména ve druhé půli jsme soupeře jasně přehrávali a zalouženě jsme zvítězili. Potěšující jsou tři vstřelené branky," hodnotil asistent trenéra Pavol Švantner.

Bohemians 1905 - SFC Opava 3:0 (1:0)