Česká liga žáků U12

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
12.11. 15:00 PFA - Benešov
12.11. 15:00 Písek - Plzeň 2:18
12.11. 10:30 Bohemians - Táborsko 6:2
12.11. 15:00 Petřín - Příbram 2:5
12.11. 15:00 Slavia - Sparta 2:5
12.11. 15:00 Budějovice - Tempo 16:5
2. kolo
29.10. 15:00 Benešov - Tempo 6:2
29.10. 15:00 Sparta - Budějovice 8:1
29.10. 15:00 Příbram - Slavia 1:10
29.10. 15:00 Táborsko - Petřín 8:2
30.10. 10:15 Plzeň - Bohemians 8:7
29.10. 15:00 PFA - Písek 6:5
3. kolo
5.11. 15:00 Písek - Benešov 3:2
5.11. 12:30 Bohemians - PFA 11:2
5.11. 15:00 Petřín - Plzeň 2:10
5.11. 15:00 Slavia - Táborsko 10:1
5.11. 15:00 Budějovice - Příbram 9:3
5.11. 15:00 Tempo - Sparta 2:19
4. kolo
3.9. 15:00 Benešov - Sparta 3:14
3.9. 15:00 Příbram - Tempo 16:7
3.9. 15:00 Táborsko - Budějovice 0:12
3.9. 15:00 Plzeň - Slavia 7:10
3.9. 15:00 PFA - Petřín 3:5
4.9. 10:00 Písek - Bohemians 7:2
5. kolo
10.9. 14:00 Bohemians - Benešov 7:3
10.9. 15:00 Petřín - Písek 1:4
10.9. 15:00 Slavia - PFA 19:1
10.9. 15:00 Budějovice - Plzeň 7:5
10.9. 15:00 Tempo - Táborsko 15:3
10.9. 15:00 Sparta - Příbram 5:8
6. kolo
17.9. 15:00 Benešov - Příbram 2:13
17.9. 15:00 Táborsko - Sparta 3:23
17.9. 15:00 Plzeň - Tempo 23:4
17.9. 15:00 PFA - Budějovice 1:18
17.9. 15:00 Písek - Slavia 3:8
28.9. 10:00 Bohemians - Petřín 3:8
7. kolo
24.9. 15:00 Petřín - Benešov 3:3
25.9. 15:00 Slavia - Bohemians 18:0
24.9. 15:00 Budějovice - Písek 13:3
24.9. 15:00 Tempo - PFA 28:2
24.9. 15:00 Sparta - Plzeň 8:6
24.9. 15:00 Příbram - Táborsko 8:5
8. kolo
1.10. 15:00 Benešov - Táborsko 11:1
1.10. 15:00 Plzeň - Příbram 10:0
1.10. 15:00 PFA - Sparta 0:28
1.10. 15:00 Písek - Tempo 8:12
30.8. 12:00 Bohemians - Budějovice 4:7
1.10. 15:00 Petřín - Slavia 4:7
9. kolo
8.10. 15:00 Slavia - Benešov 9:1
8.10. 15:00 Budějovice - Petřín 7:0
8.10. 12:00 Tempo - Bohemians 5:10
8.10. 15:00 Sparta - Písek 12:2
8.10. 15:00 Příbram - PFA 8:0
8.10. 15:00 Táborsko - Plzeň 3:20
10. kolo
15.10. 15:00 Benešov - Plzeň 6:6
15.10. 15:00 PFA - Táborsko 6:17
15.10. 15:00 Písek - Příbram 4:6
16.10. 09:30 Bohemians - Sparta 6:15
15.10. 15:00 Petřín - Tempo 5:7
15.10. 15:00 Slavia - Budějovice 8:1
11. kolo
22.10. 15:00 Budějovice - Benešov 9:4
22.10. 15:00 Tempo - Slavia 7:2
22.10. 15:00 Sparta - Petřín 9:2
23.10. 10:00 Příbram - Bohemians 14:1
22.10. 15:00 Táborsko - Písek 7:5
22.10. 15:00 Plzeň - PFA 23:0
12. kolo
10.6. 15:00 Benešov - PFA
10.6. 15:00 Plzeň - Písek
6.6. 15:30 Táborsko - Bohemians
10.6. 15:00 Příbram - Petřín
10.6. 15:00 Sparta - Slavia
10.6. 15:00 Tempo - Budějovice
13. kolo
27.5. 15:00 Tempo - Benešov
27.5. 15:00 Budějovice - Sparta
27.5. 15:00 Slavia - Příbram
27.5. 15:00 Petřín - Táborsko
30.5. 13:00 Bohemians - Plzeň
27.5. 15:00 Písek - PFA
14. kolo
3.6. 15:00 Benešov - Písek
4.6. 17:00 PFA - Bohemians
3.6. 15:00 Plzeň - Petřín
3.6. 15:00 Táborsko - Slavia
3.6. 15:00 Příbram - Budějovice
3.6. 15:00 Sparta - Tempo
15. kolo
1.4. 15:00 Sparta - Benešov 13:1
1.4. 15:00 Tempo - Příbram 6:14
1.4. 15:00 Budějovice - Táborsko 7:5
1.4. 15:00 Slavia - Plzeň 5:5
1.4. 15:00 Petřín - PFA 7:2
2.4. 10:00 Bohemians - Písek 1:5
16. kolo
8.4. 10:00 Benešov - Bohemians 10:3
8.4. 15:00 Písek - Petřín 5:1
8.4. 15:00 PFA - Slavia 2:7
8.4. 15:00 Plzeň - Budějovice 11:3
8.4. 15:00 Táborsko - Tempo 4:9
8.4. 15:00 Příbram - Sparta 3:9
17. kolo
15.4. 15:00 Příbram - Benešov 5:7
15.4. 15:00 Sparta - Táborsko 12:3
15.4. 15:00 Tempo - Plzeň 5:7
15.4. 15:00 Budějovice - PFA 6:2
15.4. 15:00 Slavia - Písek 8:5
15.4. 13:30 Petřín - Bohemians 2:4
18. kolo
22.4. 15:00 Benešov - Petřín 5:2
23.4. 10:00 Bohemians - Slavia 1:8
22.4. 15:00 Písek - Budějovice 2:5
22.4. 15:00 PFA - Tempo 2:5
22.4. 15:00 Plzeň - Sparta 4:3
22.4. 15:00 Táborsko - Příbram 4:8
19. kolo
29.4. 15:00 Táborsko - Benešov 2:3
29.4. 15:00 Příbram - Plzeň 4:11
29.4. 15:00 Sparta - PFA 6:4
29.4. 15:00 Tempo - Písek 5:6
3.5. 11:00 Budějovice - Bohemians
29.4. 15:00 Slavia - Petřín 7:5
20. kolo
6.5. 15:00 Benešov - Slavia 7:2
6.5. 15:00 Petřín - Budějovice 8:2
6.5. 10:30 Bohemians - Tempo 10:7
6.5. 15:00 Písek - Sparta 3:4
6.5. 15:00 PFA - Příbram 1:3
6.5. 15:00 Plzeň - Táborsko 14:0
21. kolo
13.5. 15:00 Plzeň - Benešov 14:1
13.5. 15:00 Táborsko - PFA 11:3
13.5. 15:00 Příbram - Písek 6:3
14.5. 10:00 Sparta - Bohemians 5:3
13.5. 15:00 Tempo - Petřín 4:5
13.5. 15:00 Budějovice - Slavia 2:7
22. kolo
20.5. 15:00 Benešov - Budějovice 3:5
20.5. 15:00 Slavia - Tempo 7:8
20.5. 15:00 Petřín - Sparta 2:7
21.5. 10:00 Bohemians - Příbram 25:1
20.5. 15:00 Písek - Táborsko 10:2
20.5. 15:00 PFA - Plzeň 0:13