Česká liga dorostu U19

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
13.8. 15:00 Dukla - Jablonec 2:2 (3:4)
13.8. 15:00 Ústí - Sokolov 2:6
13.8. 15:00 Liberec - Meteor 1:0
13.8. 15:00 Most - Benešov 1:2
14.8. 10:00 Bohemians - Žižkov 5:1
13.8. 15:00 Písek - Kladno 0:3
13.8. 15:00 Náchod - Motorlet 4:4 (3:5)
13.8. 15:00 Táborsko - Olympia 5:1
13.8. 15:00 Slavia B - Chrudim 6:0
2. kolo
20.8. 15:00 Jablonec - Chrudim 7:1
20.8. 15:00 Olympia - Slavia B 1:1 (5:4)
20.8. 15:00 Motorlet - Táborsko 1:2
20.8. 15:00 Kladno - Náchod 3:0
20.8. 15:00 Žižkov - Písek 6:1
21.8. 17:00 Benešov - Bohemians 0:1
20.8. 15:00 Meteor - Most 5:2
20.8. 15:00 Sokolov - Liberec 0:2
20.8. 15:00 Dukla - Ústí 2:0
3. kolo
27.8. 15:00 Ústí - Jablonec 1:4
27.8. 15:00 Liberec - Dukla 5:2
27.8. 15:00 Most - Sokolov 2:0
28.8. 10:00 Bohemians - Meteor 4:3
27.8. 15:00 Písek - Benešov 3:1
27.8. 15:00 Náchod - Žižkov 2:1
27.8. 15:00 Táborsko - Kladno 3:2
27.8. 15:00 Slavia B - Motorlet 4:0
27.8. 15:00 Chrudim - Olympia 0:0 (4:2)
4. kolo
3.9. 15:00 Jablonec - Olympia 5:1
3.9. 15:00 Motorlet - Chrudim 1:2
3.9. 15:00 Kladno - Slavia B 1:4
3.9. 15:00 Žižkov - Táborsko 1:4
3.9. 15:00 Benešov - Náchod 3:1
3.9. 15:00 Meteor - Písek 2:0
4.9. 17:00 Sokolov - Bohemians 0:1
3.9. 15:00 Dukla - Most 6:0
3.9. 15:00 Ústí - Liberec 1:1 (0:2)
5. kolo
10.9. 15:00 Liberec - Jablonec 3:0
10.9. 15:00 Most - Ústí 1:0
11.9. 10:00 Bohemians - Dukla 3:3 (3:1)
10.9. 15:00 Písek - Sokolov 0:3
10.9. 15:00 Náchod - Meteor 4:2
10.9. 15:00 Táborsko - Benešov 3:2
10.9. 15:00 Slavia B - Žižkov 4:1
10.9. 15:00 Chrudim - Kladno 1:2
10.9. 15:00 Olympia - Motorlet 1:0
6. kolo
17.9. 15:00 Jablonec - Motorlet 5:1
17.9. 15:00 Kladno - Olympia 2:3
17.9. 15:00 Žižkov - Chrudim 2:1
17.9. 15:00 Benešov - Slavia B 2:4
17.9. 15:00 Meteor - Táborsko 1:0
17.9. 15:00 Sokolov - Náchod 8:4
17.9. 15:00 Dukla - Písek 2:0
5.10. 11:00 Ústí - Bohemians 5:3
17.9. 15:00 Liberec - Most 2:2 (2:3)
7. kolo
24.9. 15:00 Most - Jablonec 3:2
25.9. 10:00 Bohemians - Liberec 1:1 (4:5)
24.9. 15:00 Písek - Ústí 3:3 (3:4)
24.9. 15:00 Náchod - Dukla 1:6
24.9. 15:00 Táborsko - Sokolov 0:1
24.9. 15:00 Slavia B - Meteor 1:0
24.9. 15:00 Chrudim - Benešov 3:2
24.9. 15:00 Olympia - Žižkov 3:0
24.9. 15:00 Motorlet - Kladno 1:3
8. kolo
1.10. 15:00 Jablonec - Kladno 3:1
1.10. 15:00 Žižkov - Motorlet 1:0
1.10. 15:00 Benešov - Olympia 4:0
1.10. 15:00 Meteor - Chrudim 4:0
1.10. 15:00 Sokolov - Slavia B 1:3
1.10. 15:00 Dukla - Táborsko 2:0
1.10. 15:00 Ústí - Náchod 5:1
1.10. 15:00 Liberec - Písek 2:0
1.10. 10:00 Most - Bohemians 3:5
9. kolo
9.10. 10:00 Bohemians - Jablonec 1:2
8.10. 15:00 Písek - Most 2:2 (4:2)
8.10. 15:00 Náchod - Liberec 3:1
8.10. 15:00 Táborsko - Ústí 4:2
8.10. 15:00 Slavia B - Dukla 3:3 (5:4)
8.10. 15:00 Chrudim - Sokolov 3:2
8.10. 15:00 Olympia - Meteor 1:0
8.10. 15:00 Motorlet - Benešov 3:2
8.10. 15:00 Kladno - Žižkov 6:1
10. kolo
15.10. 15:00 Jablonec - Žižkov 1:0
15.10. 15:00 Benešov - Kladno 2:1
15.10. 15:00 Meteor - Motorlet 0:5
15.10. 15:00 Sokolov - Olympia 3:3 (3:1)
15.10. 15:00 Dukla - Chrudim 3:1
15.10. 15:00 Ústí - Slavia B 0:5
15.10. 15:00 Liberec - Táborsko 4:0
15.10. 15:00 Most - Náchod 7:2
16.10. 10:00 Bohemians - Písek 4:2
11. kolo
22.10. 15:00 Písek - Jablonec 1:2
23.10. 10:00 Náchod - Bohemians 2:4
22.10. 15:00 Táborsko - Most 1:0
22.10. 15:00 Slavia B - Liberec 3:1
22.10. 15:00 Chrudim - Ústí 0:3
22.10. 15:00 Olympia - Dukla 2:1
22.10. 15:00 Motorlet - Sokolov 2:0
22.10. 15:00 Kladno - Meteor 1:2
22.10. 15:00 Žižkov - Benešov 2:1
12. kolo
29.10. 15:00 Jablonec - Benešov 1:3
29.10. 15:00 Meteor - Žižkov 2:1
29.10. 15:00 Sokolov - Kladno 0:2
29.10. 15:00 Dukla - Motorlet 2:1
29.10. 15:00 Ústí - Olympia 3:0
29.10. 15:00 Liberec - Chrudim 3:1
29.10. 15:00 Most - Slavia B 2:3
30.10. 10:00 Bohemians - Táborsko 5:2
29.10. 15:00 Písek - Náchod 3:2
13. kolo
5.11. 15:00 Náchod - Jablonec 2:2 (4:5)
5.11. 15:00 Táborsko - Písek 3:1
6.11. 14:00 Slavia B - Bohemians 0:2
5.11. 15:00 Chrudim - Most 2:1
5.11. 15:00 Olympia - Liberec 1:5
5.11. 15:00 Motorlet - Ústí 1:2
5.11. 15:00 Kladno - Dukla 1:2
5.11. 15:00 Žižkov - Sokolov 2:1
5.11. 15:00 Benešov - Meteor 2:3
14. kolo
12.11. 15:00 Jablonec - Meteor 4:2
12.11. 15:00 Sokolov - Benešov 1:2
12.11. 15:00 Dukla - Žižkov 5:1
12.11. 15:00 Ústí - Kladno 5:3
12.11. 15:00 Liberec - Motorlet 0:1
12.11. 15:00 Most - Olympia 1:4
13.11. 10:00 Bohemians - Chrudim 5:0
12.11. 15:00 Písek - Slavia B 1:6
12.11. 15:00 Náchod - Táborsko 5:0
15. kolo
19.11. 15:00 Táborsko - Jablonec 2:1
19.11. 15:00 Slavia B - Náchod 3:0
19.11. 15:00 Chrudim - Písek 2:1
20.11. 13:30 Olympia - Bohemians 0:2
19.11. 15:00 Motorlet - Most 1:2
19.11. 15:00 Kladno - Liberec 1:1 (3:5)
19.11. 15:00 Žižkov - Ústí 3:1
19.11. 15:00 Benešov - Dukla 5:2
19.11. 15:00 Meteor - Sokolov 4:1
16. kolo
31.8. 10:00 Jablonec - Sokolov 3:0
31.8. 10:00 Dukla - Meteor 0:2
31.8. 10:00 Ústí - Benešov 1:5
31.8. 10:00 Liberec - Žižkov 3:1
31.8. 10:00 Most - Kladno 2:1
31.8. 10:00 Bohemians - Motorlet 4:1
31.8. 10:00 Písek - Olympia 2:0
31.8. 10:00 Náchod - Chrudim 2:0
31.8. 10:00 Táborsko - Slavia B 1:1 (6:5)
17. kolo
14.9. 17:00 Slavia B - Jablonec 5:2
14.9. 17:00 Chrudim - Táborsko 2:1
14.9. 17:00 Olympia - Náchod 0:0 (4:3)
14.9. 17:00 Motorlet - Písek 1:0
14.9. 17:00 Kladno - Bohemians 2:2 (2:4)
14.9. 17:00 Žižkov - Most 3:1
14.9. 17:00 Benešov - Liberec 2:6
14.9. 17:00 Meteor - Ústí 5:0
14.9. 17:00 Sokolov - Dukla 2:1
18. kolo
25.2. 15:00 Jablonec - Dukla
25.2. 15:00 Sokolov - Ústí
25.2. 15:00 Meteor - Liberec
25.2. 15:00 Benešov - Most
25.2. 15:00 Žižkov - Bohemians
25.2. 15:00 Kladno - Písek
25.2. 15:00 Motorlet - Náchod
25.2. 15:00 Olympia - Táborsko
25.2. 15:00 Chrudim - Slavia B
19. kolo
4.3. 15:00 Chrudim - Jablonec
4.3. 15:00 Slavia B - Olympia
4.3. 15:00 Táborsko - Motorlet
4.3. 15:00 Náchod - Kladno
4.3. 15:00 Písek - Žižkov
4.3. 15:00 Bohemians - Benešov
4.3. 15:00 Most - Meteor
4.3. 15:00 Liberec - Sokolov
4.3. 15:00 Ústí - Dukla
20. kolo
11.3. 15:00 Jablonec - Ústí
11.3. 15:00 Dukla - Liberec
11.3. 15:00 Sokolov - Most
11.3. 15:00 Meteor - Bohemians
11.3. 15:00 Benešov - Písek
11.3. 15:00 Žižkov - Náchod
11.3. 15:00 Kladno - Táborsko
11.3. 15:00 Motorlet - Slavia B
11.3. 15:00 Olympia - Chrudim
21. kolo
18.3. 15:00 Olympia - Jablonec
18.3. 15:00 Chrudim - Motorlet
18.3. 15:00 Slavia B - Kladno
18.3. 15:00 Táborsko - Žižkov
18.3. 15:00 Náchod - Benešov
18.3. 15:00 Písek - Meteor
18.3. 15:00 Bohemians - Sokolov
18.3. 15:00 Most - Dukla
18.3. 15:00 Liberec - Ústí
22. kolo
25.3. 15:00 Jablonec - Liberec
25.3. 15:00 Ústí - Most
25.3. 15:00 Dukla - Bohemians
25.3. 15:00 Sokolov - Písek
25.3. 15:00 Meteor - Náchod
25.3. 15:00 Benešov - Táborsko
25.3. 15:00 Žižkov - Slavia B
25.3. 15:00 Kladno - Chrudim
25.3. 15:00 Motorlet - Olympia
23. kolo
1.4. 15:00 Motorlet - Jablonec
1.4. 15:00 Olympia - Kladno
1.4. 15:00 Chrudim - Žižkov
1.4. 15:00 Slavia B - Benešov
1.4. 15:00 Táborsko - Meteor
1.4. 15:00 Náchod - Sokolov
1.4. 15:00 Písek - Dukla
1.4. 15:00 Bohemians - Ústí
1.4. 15:00 Most - Liberec
24. kolo
8.4. 15:00 Jablonec - Most
8.4. 15:00 Liberec - Bohemians
8.4. 15:00 Ústí - Písek
8.4. 15:00 Dukla - Náchod
8.4. 15:00 Sokolov - Táborsko
8.4. 15:00 Meteor - Slavia B
8.4. 15:00 Benešov - Chrudim
8.4. 15:00 Žižkov - Olympia
8.4. 15:00 Kladno - Motorlet
25. kolo
15.4. 15:00 Kladno - Jablonec
15.4. 15:00 Motorlet - Žižkov
15.4. 15:00 Olympia - Benešov
15.4. 15:00 Chrudim - Meteor
15.4. 15:00 Slavia B - Sokolov
15.4. 15:00 Táborsko - Dukla
15.4. 15:00 Náchod - Ústí
15.4. 15:00 Písek - Liberec
15.4. 15:00 Bohemians - Most
26. kolo
22.4. 15:00 Jablonec - Bohemians
22.4. 15:00 Most - Písek
22.4. 15:00 Liberec - Náchod
22.4. 15:00 Ústí - Táborsko
22.4. 15:00 Dukla - Slavia B
22.4. 15:00 Sokolov - Chrudim
22.4. 15:00 Meteor - Olympia
22.4. 15:00 Benešov - Motorlet
22.4. 15:00 Žižkov - Kladno
27. kolo
29.4. 15:00 Žižkov - Jablonec
29.4. 15:00 Kladno - Benešov
29.4. 15:00 Motorlet - Meteor
29.4. 15:00 Olympia - Sokolov
29.4. 15:00 Chrudim - Dukla
29.4. 15:00 Slavia B - Ústí
29.4. 15:00 Táborsko - Liberec
29.4. 15:00 Náchod - Most
29.4. 15:00 Písek - Bohemians
28. kolo
6.5. 15:00 Jablonec - Písek
6.5. 15:00 Bohemians - Náchod
6.5. 15:00 Most - Táborsko
6.5. 15:00 Liberec - Slavia B
6.5. 15:00 Ústí - Chrudim
6.5. 15:00 Dukla - Olympia
6.5. 15:00 Sokolov - Motorlet
6.5. 15:00 Meteor - Kladno
6.5. 15:00 Benešov - Žižkov
29. kolo
13.5. 15:00 Benešov - Jablonec
13.5. 15:00 Žižkov - Meteor
13.5. 15:00 Kladno - Sokolov
13.5. 15:00 Motorlet - Dukla
13.5. 15:00 Olympia - Ústí
13.5. 15:00 Chrudim - Liberec
13.5. 15:00 Slavia B - Most
13.5. 15:00 Táborsko - Bohemians
13.5. 15:00 Náchod - Písek
30. kolo
20.5. 15:00 Jablonec - Náchod
20.5. 15:00 Písek - Táborsko
20.5. 15:00 Bohemians - Slavia B
20.5. 15:00 Most - Chrudim
20.5. 15:00 Liberec - Olympia
20.5. 15:00 Ústí - Motorlet
20.5. 15:00 Dukla - Kladno
20.5. 15:00 Sokolov - Žižkov
20.5. 15:00 Meteor - Benešov
31. kolo
27.5. 15:00 Meteor - Jablonec
27.5. 15:00 Benešov - Sokolov
27.5. 15:00 Žižkov - Dukla
27.5. 15:00 Kladno - Ústí
27.5. 15:00 Motorlet - Liberec
27.5. 15:00 Olympia - Most
27.5. 15:00 Chrudim - Bohemians
27.5. 15:00 Slavia B - Písek
27.5. 15:00 Táborsko - Náchod
32. kolo
3.6. 15:00 Jablonec - Táborsko
3.6. 15:00 Náchod - Slavia B
3.6. 15:00 Písek - Chrudim
3.6. 15:00 Bohemians - Olympia
3.6. 15:00 Most - Motorlet
3.6. 15:00 Liberec - Kladno
3.6. 15:00 Ústí - Žižkov
3.6. 15:00 Dukla - Benešov
3.6. 15:00 Sokolov - Meteor
33. kolo
10.6. 15:00 Sokolov - Jablonec
10.6. 15:00 Meteor - Dukla
10.6. 15:00 Benešov - Ústí
10.6. 15:00 Žižkov - Liberec
10.6. 15:00 Kladno - Most
10.6. 15:00 Motorlet - Bohemians
10.6. 15:00 Olympia - Písek
10.6. 15:00 Chrudim - Náchod
10.6. 15:00 Slavia B - Táborsko
34. kolo
17.6. 15:00 Jablonec - Slavia B
17.6. 15:00 Táborsko - Chrudim
17.6. 15:00 Náchod - Olympia
17.6. 15:00 Písek - Motorlet
17.6. 15:00 Bohemians - Kladno
17.6. 15:00 Most - Žižkov
17.6. 15:00 Liberec - Benešov
17.6. 15:00 Ústí - Meteor
17.6. 15:00 Dukla - Sokolov