Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

hrdin napsal:

Gajič, sotva se tu vešel na lávku a teď je hlavní stoper Zlína a těší se na základní skupinu Evropský ligy :)

Gajič tu ze stoperů dělal největší chyby, nejednu už udělal i ve Zlíně. Shodou okolností se Zlín dostal do EL, těšit se může, ale nikde není psáno, že si Zlín nenajde lepší stopery. Já bych ho za Krcha či Šmída nevyměnil ani náhodou. Co tam máš dál? Šírla, Čížka, Zlámala, Budínskýho? Kdy přestaneš oplakávat všechny naše bývalé hráče?

Tak hlavně ať se jim daří a připlavou nějaký šušu na dalšího snipera ke Kalachovi.

hrdin napsal:

Tohlento konejšení mám rád... My si z toho můžeme rovnou natočit Radovanovy radovánky 2 ;)   

Tak stejně už ho zpátky nedostanem. Každej má plusy i mínusy a každýmu svědčí třeba i jiný prostředí a systém. Prostě hraje jinde, tim to pro mě hasne. Teda... samozřejmě kouknu, jak se mu vedlo, stejně jako koukám na ostatní exklokany, ale nebudu brečet, že ,,mohl bejt u nás'' a tak.. :)

hrdin napsal:

Gajič, sotva se tu vešel na lávku a teď je hlavní stoper Zlína a těší se na základní skupinu Evropský ligy :)

Však on tam někomu namaže na gól. :) Jsem zvědavej, kam zamíří Budínský a jak se chytí - tipuju Boleslav.

nohava napsal:

Nevi nekdo jaky byl nejdrazsi prestup do Bohemky v historii klubu? Dik

karolko dobiaš ve své době

Gajič, sotva se tu vešel na lávku a teď je hlavní stoper Zlína a těší se na základní skupinu Evropský ligy :)

nohava napsal:

Nevi nekdo jaky byl nejdrazsi prestup do Bohemky v historii klubu? Dik

Přemysl Bičovský ;)

Nevi nekdo jaky byl nejdrazsi prestup do Bohemky v historii klubu? Dik

Bororo napsal:

Se vším o současnosti souhlas. Jen s tím Pospíchalem: to nebylo bez ambicí. Měl jasný úkol od vedení vyhrát titul. Klub byl bez ambicí než přišli postupně pánové Jarda Típek,Jarda Houška a hlavně Zdeněk Svoboda, ...

Jasně, asi si rozumíme... :o) Jinak pro zajímavost, jak by vypadal náš program, kdyby se hrálo letos už ve skupině o udržení: Doma Hradec, doma Příbram, venku Slovácko, doma Jihlava, venku Brno. To by bylo teprve bolení břicha... :o)

AFK11 napsal:

Přidám se s hodnotícím příspěvkem. Mně přijde letošní sezona jako obrovská nevyužitá šance. Mohli jsme být aspoň ve finále poháru, což by byl zážitek za všechny prachy, a v lize jsme klidně mohli hrát něco ...

Se vším o současnosti souhlas. Jen s tím Pospíchalem: to nebylo bez ambicí. Měl jasný úkol od vedení vyhrát titul. Klub byl bez ambicí než přišli postupně pánové Jarda Típek,Jarda Houška a hlavně Zdeněk Svoboda, potom to vzalo obrat..-:)

Patrik Schick bude od nové sezony oblékat dres Juventusu s platem 40.000.000 Kč ročně. Tak ať se daří !!!

Přidám se s hodnotícím příspěvkem. Mně přijde letošní sezona jako obrovská nevyužitá šance. Mohli jsme být aspoň ve finále poháru, což by byl zážitek za všechny prachy, a v lize jsme klidně mohli hrát něco jako Teplice, před vzájemným zápasem na konci podzimu jsme ostatně byli před nima. V kádru máme hodně mladých, šikovných hráčů. Doplatili jsme na nedostatek těch zkušených. Neznám, do jaké míry chodil Čížek na tréninky vždy připraven, ale jeho absence na hřišti i v kabině se podle mě hodně projevila. Jenom s mladýma se to hrát nedá. K tomu zranění Švece, odchod Holendy, Kabajev na začátku jara po zranění, a když se dostal do formy, tak bez víza v Petrohradě. Kolem a kolem můžeme být rádi, že to takhle dopadlo. Velká škoda je nevyužití potenciálu Bergera, byl bych za to dát mu ještě šanci. Jinak letos je snad poprvé od Petržely znát, že lidi už opravdu nechtějí hrát jen o záchranu. Je to dobře, protože vyšší ambice mít musíme. Musíme změnit klubovou kulturu, jak to ostatně kdysi udělal Pospíchal, když přišel do klubu bez ambicí a udělal z něj mistra ligy. Pro pozitivního Haška ideální úkol... :o) Nezapomínal bych na to, že majitele stálo spoustu prachů ukončení konkurzu, takže prostě letos nemohl zásadně investovat do hráčů. Základ kádru je přesto dobrej, když neodejdou zase úplně všichni, tak už příští sezona může být o hodně veselejší. Jako claim by se mi líbilo Ve stopách Zlína, hrát v lize pátej, šestej flek a aspoň pohárový finále, což by už teď měl být cíl pro každou sezonu.

sasek napsal:

Na první zápas přišlo 7500 lidí, následně na zbytek ČFL chodilo kolem 3 tisíc lidí. Vyprodáno kolikrát nebylo ani na "první" ligovou sezónu po znovuzrození. Možná se to tak udávalo novin, skutečnost ale byla jiná ...

No jo, obcas si neco az moc idealizujeme a navic asi mam snad uz i tu sklerozu... :-) BOHEMKA DO TOHO!!! 

Konec dobrý, všechno dobré. Nemyslím si, že jsme měli tak špatný mančaft. Podle mě mohl hrát v pohodě střed tabulky, což se na podzim také dělo. Ale najednou začal v zimě Koubek aplikovat destruktivní antifotbal na milión obránců. K tomu se mu ještě podařilo rozeštvat zkušenější hráče a rázem bylo po pohodové sezóně. Většinu jara jsme sledovali příšerný fotbal téměř bez bodů. A možná jsem i rád, že tento druh fotbalu body nepřináší.

Vypadá to, že trenér Hašek přinesl do mužstva dobrou atmosféru, na druhou stranu, asi zásluhou nezkušenosti, nedokázal dobře kluky připravit na zápasy se Zlínem a v Liberci, kde jsme vždy první poločasy prospali. Na druhou půli se Slávií dokonce oprášil Koubkovu zrůdnost. To nás stálo taky pár bodů, ale to už je teď jedno.

Neočekávám žádné velké posily, jen bych si přál, aby se konečně podařilo stabilizovat kádr. Kdyby třeba odešel jej jeden borec a peníze se použily na udržení toho zbytku. A samozřejmě nejlíp do ciziny, abychom ho nemuseli vidět v nějakém konkurenčním dresu.

Jsem zvědavý, jestli budeme kupovat Berkovce. Je to trochu na riziko, jelikož svojí kariéru z poloviny promarodil a do budoucna to asi nebude jiné. Ale je to dobrý gólman a díky tomuto handicapu asi bude za rozumné peníze. A nakonec je vidět, že v kombinaci s Fryštákem se to dá zvládnout.