Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

ludvavestec napsal:

Rozumíš tomu dobře, ale děláš si legraci.  Kýbl plnej kečupu, ten si musíš sakra zasloužit! 

http://imageshack.cz/image/IKK

ulisaka napsal:

takže stačí jen dorazit? rozumím tomu správně?

Rozumíš tomu dobře, ale děláš si legraci. 

Kýbl plnej kečupu, ten si musíš sakra zasloužit! 

ludvavestec napsal:

Když dorazíš, koupím Ti klobásu a kýbl kečupu. 

takže stačí jen dorazit? rozumím tomu správně?

skrob napsal:

Ve čtvrtek Crvena v neděli Zelena, v pondělí konečné doplnění kádru a návrat do Itálie.

:D

A kdy jindy ty rudý vandráky porazit než teď? Jsou nesehraný a lepší hráče budou šetřit na evropskou ligu. Navíc jsou pod velkym psychyckym tlakem, když ten cirkus stál miliony. Když nebudeme hrát usraně, tak to vidim na 0:2

jedna nulka v devadesátý Pepa z trestnáku a jdem wod toho,at má talián o čem přemejšlet ;)..tvl to by se mu na těch elastickejch džínách udělali bubliny.. 

Bradkins napsal:

kdybychom tak ty plány rudejm pánum s bezednou peněženkou hned na začátku pěkně nabourali...to by bylo protaženejch ksichtu.. 

...a ani bysme jim nemuseli dávat hned čtyřku :-)

kdybychom tak ty plány rudejm pánum s bezednou peněženkou hned na začátku pěkně nabourali...to by bylo protaženejch ksichtu.. 

AFK11 napsal:

4:1 v generálce na ligu? To si snad děláte srandu! Celá příprava plná špatnejch správ a blbý nálady a teď to jako najednou vypadá, že si z těch špaget na Letný uděláme guláš? Protestuju proti ...

Plně souhlasím. Celou přípravu se snažíme před zvědy úspěšně skrývat naše kvality a teď tohle? O co vám jako jde?  To jste se jako ještě jeden zápas nemohli ovládnout? 

4:1 v generálce na ligu? To si snad děláte srandu! Celá příprava plná špatnejch správ a blbý nálady a teď to jako najednou vypadá, že si z těch špaget na Letný uděláme guláš? Protestuju proti vytváření marných nadějí, to radši prosím ještě o další dvě hostovačky ze Sparty. Žádám návrat k tradicím našeho nulovýho útoku, na který jsme byli zvyklí! Aspoň, že naši dva hlavní útočníci zůstali zoufale neproduktivní! :o)))

ulisaka napsal:

nebýval dřív i párek plus kečup co hrdlo ráčí a pivo zdarma?

Když dorazíš, koupím Ti klobásu a kýbl kečupu.