Česká liga dorostu U17

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
12.11. 15:00 Příbram - Sparta 0:2
12.11. 15:00 Hradec - Slavia 2:0
12.11. 15:00 Pardubice - Teplice 1:1 (4:2)
13.11. 14:00 Boleslav - Bohemians 1:0
12.11. 15:00 Liberec - Dukla 6:0
12.11. 15:00 Jablonec - Plzeň
12.11. 15:00 Meteor - Budějovice 1:0
2. kolo
20.8. 15:00 Sparta - Budějovice 4:0
20.8. 15:00 Plzeň - Meteor 5:2
20.8. 15:00 Dukla - Jablonec 6:1
20.8. 10:00 Bohemians - Liberec 4:2
20.8. 15:00 Teplice - Boleslav 2:1
20.8. 15:00 Slavia - Pardubice 0:2
20.8. 15:00 Příbram - Hradec 1:1 (7:6)
3. kolo
27.8. 15:00 Hradec - Sparta 2:1
27.8. 15:00 Pardubice - Příbram 2:0
27.8. 15:00 Boleslav - Slavia 1:1 (5:6)
27.8. 15:00 Liberec - Teplice 3:3 (4:5)
24.8. 10:15 Jablonec - Bohemians 0:2
27.8. 15:00 Meteor - Dukla 2:6
27.8. 15:00 Budějovice - Plzeň 1:7
4. kolo
3.9. 15:00 Sparta - Plzeň 2:0
3.9. 15:00 Dukla - Budějovice 3:0
4.9. 10:00 Bohemians - Meteor 4:2
3.9. 15:00 Teplice - Jablonec 1:2
3.9. 15:00 Slavia - Liberec 3:0
3.9. 15:00 Příbram - Boleslav 0:0 (2:4)
3.9. 15:00 Hradec - Pardubice 3:2
5. kolo
10.9. 15:00 Pardubice - Sparta 0:3
10.9. 15:00 Boleslav - Hradec 0:3
10.9. 15:00 Liberec - Příbram 3:0
10.9. 15:00 Jablonec - Slavia 0:5
10.9. 15:00 Meteor - Teplice 1:0
11.9. 10:00 Budějovice - Bohemians 7:1
10.9. 15:00 Plzeň - Dukla 5:2
6. kolo
17.9. 15:00 Sparta - Dukla 4:1
17.9. 10:00 Bohemians - Plzeň 2:3
17.9. 15:00 Teplice - Budějovice 3:2
17.9. 15:00 Slavia - Meteor 3:0
17.9. 15:00 Příbram - Jablonec 3:1
17.9. 15:00 Hradec - Liberec 2:2 (4:1)
17.9. 15:00 Pardubice - Boleslav 1:0
7. kolo
24.9. 15:00 Boleslav - Sparta 0:3
24.9. 15:00 Liberec - Pardubice 3:2
24.9. 15:00 Jablonec - Hradec 2:2 (4:2)
24.9. 15:00 Meteor - Příbram 1:0
24.9. 15:00 Budějovice - Slavia 1:0
24.9. 15:00 Plzeň - Teplice 2:2 (6:7)
24.9. 10:15 Dukla - Bohemians 2:1
8. kolo
28.9. 10:00 Sparta - Bohemians 5:0
1.10. 15:00 Teplice - Dukla 1:1 (6:7)
1.10. 15:00 Slavia - Plzeň 1:1 (3:5)
1.10. 15:00 Příbram - Budějovice 4:3
1.10. 15:00 Hradec - Meteor 3:1
1.10. 15:00 Pardubice - Jablonec 3:0
1.10. 15:00 Boleslav - Liberec 3:1
9. kolo
8.10. 15:00 Liberec - Sparta 1:2
8.10. 15:00 Jablonec - Boleslav 1:3
8.10. 15:00 Meteor - Pardubice 2:1
8.10. 15:00 Budějovice - Hradec 2:3
8.10. 15:00 Plzeň - Příbram 2:2 (4:2)
8.10. 15:00 Dukla - Slavia 1:7
8.10. 10:00 Bohemians - Teplice 3:0
10. kolo
15.10. 15:00 Sparta - Teplice 0:3
16.10. 14:00 Slavia - Bohemians 4:2
15.10. 15:00 Příbram - Dukla 4:2
15.10. 15:00 Hradec - Plzeň 1:3
15.10. 15:00 Pardubice - Budějovice 2:0
15.10. 15:00 Boleslav - Meteor 4:3
15.10. 15:00 Liberec - Jablonec 1:2
11. kolo
22.10. 15:00 Jablonec - Sparta 0:1
22.10. 15:00 Meteor - Liberec 0:1
22.10. 15:00 Budějovice - Boleslav 2:1
22.10. 15:00 Plzeň - Pardubice 5:3
22.10. 15:00 Dukla - Hradec 4:4 (5:6)
23.10. 10:00 Bohemians - Příbram 1:1 (5:4)
22.10. 15:00 Teplice - Slavia 0:3
12. kolo
29.10. 15:00 Sparta - Slavia 3:1
29.10. 15:00 Příbram - Teplice 3:0
29.10. 10:00 Hradec - Bohemians 1:1 (3:4)
29.10. 15:00 Pardubice - Dukla 1:2
29.10. 15:00 Boleslav - Plzeň 1:1 (2:4)
29.10. 15:00 Liberec - Budějovice 3:2
29.10. 15:00 Jablonec - Meteor 3:0
13. kolo
5.11. 15:00 Meteor - Sparta 0:0 (2:4)
5.11. 15:00 Budějovice - Jablonec 3:1
5.11. 15:00 Plzeň - Liberec 3:1
5.11. 15:00 Dukla - Boleslav 3:1
6.11. 10:00 Bohemians - Pardubice 2:1
5.11. 15:00 Teplice - Hradec 0:2
5.11. 15:00 Slavia - Příbram 0:1
14. kolo
10.6. 15:00 Sparta - Příbram
10.6. 15:00 Slavia - Hradec
10.6. 15:00 Teplice - Pardubice
11.6. 10:00 Bohemians - Boleslav
10.6. 15:00 Dukla - Liberec
10.6. 15:00 Plzeň - Jablonec
10.6. 15:00 Budějovice - Meteor
15. kolo
18.3. 15:00 Budějovice - Sparta
18.3. 15:00 Meteor - Plzeň
18.3. 15:00 Jablonec - Dukla
19.3. 10:00 Liberec - Bohemians
18.3. 15:00 Boleslav - Teplice
18.3. 15:00 Pardubice - Slavia
18.3. 15:00 Hradec - Příbram
16. kolo
25.3. 15:00 Sparta - Hradec
25.3. 15:00 Příbram - Pardubice
25.3. 15:00 Slavia - Boleslav
25.3. 15:00 Teplice - Liberec
25.3. 10:00 Bohemians - Jablonec
25.3. 15:00 Dukla - Meteor
25.3. 15:00 Plzeň - Budějovice
17. kolo
1.4. 15:00 Plzeň - Sparta
1.4. 15:00 Budějovice - Dukla
1.4. 10:00 Meteor - Bohemians
1.4. 15:00 Jablonec - Teplice
1.4. 15:00 Liberec - Slavia
1.4. 15:00 Boleslav - Příbram
1.4. 15:00 Pardubice - Hradec
18. kolo
8.4. 15:00 Sparta - Pardubice
8.4. 15:00 Hradec - Boleslav
8.4. 15:00 Příbram - Liberec
8.4. 15:00 Slavia - Jablonec
8.4. 15:00 Teplice - Meteor
9.4. 11:00 Bohemians - Budějovice
8.4. 15:00 Dukla - Plzeň
19. kolo
15.4. 15:00 Dukla - Sparta
13.4. 11:00 Plzeň - Bohemians
15.4. 15:00 Budějovice - Teplice
15.4. 15:00 Meteor - Slavia
15.4. 15:00 Jablonec - Příbram
15.4. 15:00 Liberec - Hradec
15.4. 15:00 Boleslav - Pardubice
20. kolo
22.4. 15:00 Sparta - Boleslav
22.4. 15:00 Pardubice - Liberec
22.4. 15:00 Hradec - Jablonec
22.4. 15:00 Příbram - Meteor
22.4. 15:00 Slavia - Budějovice
22.4. 15:00 Teplice - Plzeň
23.4. 10:00 Bohemians - Dukla
21. kolo
26.4. 10:00 Bohemians - Sparta
29.4. 15:00 Dukla - Teplice
29.4. 15:00 Plzeň - Slavia
29.4. 15:00 Budějovice - Příbram
29.4. 15:00 Meteor - Hradec
29.4. 15:00 Jablonec - Pardubice
29.4. 15:00 Liberec - Boleslav
22. kolo
6.5. 15:00 Sparta - Liberec
6.5. 15:00 Boleslav - Jablonec
6.5. 15:00 Pardubice - Meteor
6.5. 15:00 Hradec - Budějovice
6.5. 15:00 Příbram - Plzeň
6.5. 15:00 Slavia - Dukla
7.5. 14:30 Teplice - Bohemians
23. kolo
13.5. 15:00 Teplice - Sparta
6.4. 10:00 Bohemians - Slavia
13.5. 15:00 Dukla - Příbram
13.5. 15:00 Plzeň - Hradec
13.5. 15:00 Budějovice - Pardubice
13.5. 15:00 Meteor - Boleslav
13.5. 15:00 Jablonec - Liberec
24. kolo
20.5. 15:00 Sparta - Jablonec
20.5. 15:00 Liberec - Meteor
20.5. 15:00 Boleslav - Budějovice
20.5. 15:00 Pardubice - Plzeň
20.5. 15:00 Hradec - Dukla
21.5. 10:00 Příbram - Bohemians
20.5. 15:00 Slavia - Teplice
25. kolo
27.5. 15:00 Slavia - Sparta
27.5. 15:00 Teplice - Příbram
28.5. 10:00 Bohemians - Hradec
27.5. 15:00 Dukla - Pardubice
27.5. 15:00 Plzeň - Boleslav
27.5. 15:00 Budějovice - Liberec
27.5. 15:00 Meteor - Jablonec
26. kolo
3.6. 15:00 Sparta - Meteor
3.6. 15:00 Jablonec - Budějovice
3.6. 15:00 Liberec - Plzeň
3.6. 15:00 Boleslav - Dukla
4.6. 10:15 Pardubice - Bohemians
3.6. 15:00 Hradec - Teplice
3.6. 15:00 Příbram - Slavia