Česká liga žáků U14

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
11.11. 15:00 Liberec - Teplice 2:7
11.11. 15:00 Příbram - Slavia 3:8
11.11. 15:00 Hradec - Meteor 6:0
12.11. 11:45 Kladno - Bohemians 1:5
11.11. 15:00 Most - Boleslav 1:2
11.11. 15:00 Plzeň - Budějovice 0:0 (10:9)
11.11. 15:00 Sparta - Pardubice 5:0
2. kolo
19.8. 15:00 Teplice - Pardubice 7:4
19.8. 15:00 Budějovice - Sparta 2:1
19.8. 15:00 Boleslav - Plzeň 1:0
19.8. 11:45 Bohemians - Most 9:0
19.8. 15:00 Meteor - Kladno 2:1
19.8. 15:00 Slavia - Hradec 4:2
19.8. 15:00 Liberec - Příbram 7:4
3. kolo
26.8. 15:00 Příbram - Teplice 1:6
26.8. 15:00 Hradec - Liberec 12:2
26.8. 15:00 Kladno - Slavia 0:7
26.8. 15:00 Most - Meteor 4:1
23.8. 17:15 Plzeň - Bohemians 3:0
26.8. 15:00 Sparta - Boleslav 5:0
26.8. 15:00 Pardubice - Budějovice 3:0
4. kolo
2.9. 15:00 Teplice - Budějovice 1:2
2.9. 15:00 Boleslav - Pardubice 1:3
29.8. 11:45 Bohemians - Sparta 1:7
2.9. 15:00 Meteor - Plzeň 1:3
2.9. 15:00 Slavia - Most 11:0
2.9. 15:00 Liberec - Kladno 4:0
2.9. 15:00 Příbram - Hradec 3:0
5. kolo
9.9. 15:00 Hradec - Teplice 3:3 (6:5)
9.9. 15:00 Kladno - Příbram 1:1 (0:3)
9.9. 15:00 Most - Liberec 1:4
9.9. 15:00 Plzeň - Slavia 0:8
9.9. 15:00 Sparta - Meteor 5:2
10.9. 16:00 Pardubice - Bohemians 2:1
9.9. 15:00 Budějovice - Boleslav 2:0
6. kolo
16.9. 15:00 Teplice - Boleslav 3:1
16.9. 11:45 Bohemians - Budějovice 1:1 (7:8)
16.9. 15:00 Meteor - Pardubice 1:7
16.9. 15:00 Slavia - Sparta 2:1
16.9. 15:00 Liberec - Plzeň 2:2 (2:4)
16.9. 15:00 Příbram - Most 2:0
16.9. 15:00 Hradec - Kladno 5:0
7. kolo
23.9. 15:00 Kladno - Teplice 1:4
23.9. 15:00 Most - Hradec 0:6
23.9. 15:00 Plzeň - Příbram 6:2
23.9. 15:00 Sparta - Liberec 1:5
23.9. 15:00 Pardubice - Slavia 1:4
23.9. 15:00 Budějovice - Meteor 7:1
23.9. 11:45 Boleslav - Bohemians 1:4
8. kolo
1.10. 12:00 Teplice - Bohemians 1:4
30.9. 15:00 Meteor - Boleslav 2:2 (7:8)
30.9. 15:00 Slavia - Budějovice 1:2
30.9. 15:00 Liberec - Pardubice 0:1
30.9. 15:00 Příbram - Sparta 0:5
30.9. 15:00 Hradec - Plzeň 3:3 (3:5)
30.9. 15:00 Kladno - Most 7:0
9. kolo
7.10. 15:00 Most - Teplice 1:6
7.10. 15:00 Plzeň - Kladno 2:4
7.10. 15:00 Sparta - Hradec 1:0
7.10. 15:00 Pardubice - Příbram 5:0
7.10. 15:00 Budějovice - Liberec 1:3
7.10. 15:00 Boleslav - Slavia 0:6
7.10. 11:45 Bohemians - Meteor 2:1
10. kolo
14.10. 15:00 Teplice - Meteor 11:0
15.10. 15:30 Slavia - Bohemians 1:0
14.10. 15:00 Liberec - Boleslav 0:1
14.10. 15:00 Příbram - Budějovice 1:3
14.10. 15:00 Hradec - Pardubice 4:0
14.10. 15:00 Kladno - Sparta 1:5
14.10. 15:00 Most - Plzeň 0:1
11. kolo
21.10. 15:00 Plzeň - Teplice 1:4
21.10. 15:00 Sparta - Most 5:1
21.10. 15:00 Pardubice - Kladno 5:0
21.10. 15:00 Budějovice - Hradec 1:7
21.10. 15:00 Boleslav - Příbram 3:0
21.10. 11:45 Bohemians - Liberec 4:0
21.10. 15:00 Meteor - Slavia 0:10
12. kolo
28.10. 15:00 Teplice - Slavia
28.10. 15:00 Liberec - Meteor 7:2
26.11. 16:30 Příbram - Bohemians
28.10. 15:00 Hradec - Boleslav 8:1
28.10. 15:00 Kladno - Budějovice 2:3
28.10. 15:00 Most - Pardubice 0:5
28.10. 15:00 Plzeň - Sparta 2:5
13. kolo
4.11. 15:00 Sparta - Teplice 6:0
4.11. 15:00 Pardubice - Plzeň 1:2
4.11. 15:00 Budějovice - Most 10:0
4.11. 15:00 Boleslav - Kladno 1:1 (6:7)
5.11. 11:45 Bohemians - Hradec 2:0
4.11. 15:00 Meteor - Příbram 3:2
4.11. 15:00 Slavia - Liberec 3:0
14. kolo
24.3. 15:00 Teplice - Liberec
24.3. 15:00 Slavia - Příbram
24.3. 15:00 Meteor - Hradec
24.3. 15:00 Bohemians - Kladno
24.3. 15:00 Boleslav - Most
24.3. 15:00 Budějovice - Plzeň
24.3. 15:00 Pardubice - Sparta
15. kolo
31.3. 15:00 Pardubice - Teplice
31.3. 15:00 Sparta - Budějovice
31.3. 15:00 Plzeň - Boleslav
31.3. 15:00 Most - Bohemians
31.3. 15:00 Kladno - Meteor
31.3. 15:00 Hradec - Slavia
31.3. 15:00 Příbram - Liberec
16. kolo
7.4. 15:00 Teplice - Příbram
7.4. 15:00 Liberec - Hradec
7.4. 15:00 Slavia - Kladno
7.4. 15:00 Meteor - Most
7.4. 15:00 Bohemians - Plzeň
7.4. 15:00 Boleslav - Sparta
7.4. 15:00 Budějovice - Pardubice
17. kolo
14.4. 15:00 Budějovice - Teplice
14.4. 15:00 Pardubice - Boleslav
14.4. 15:00 Sparta - Bohemians
14.4. 15:00 Plzeň - Meteor
14.4. 15:00 Most - Slavia
14.4. 15:00 Kladno - Liberec
14.4. 15:00 Hradec - Příbram
18. kolo
21.4. 15:00 Teplice - Hradec
21.4. 15:00 Příbram - Kladno
21.4. 15:00 Liberec - Most
21.4. 15:00 Slavia - Plzeň
21.4. 15:00 Meteor - Sparta
21.4. 15:00 Bohemians - Pardubice
21.4. 15:00 Boleslav - Budějovice
19. kolo
28.4. 15:00 Boleslav - Teplice
28.4. 15:00 Budějovice - Bohemians
28.4. 15:00 Pardubice - Meteor
28.4. 15:00 Sparta - Slavia
28.4. 15:00 Plzeň - Liberec
28.4. 15:00 Most - Příbram
28.4. 15:00 Kladno - Hradec
20. kolo
5.5. 15:00 Teplice - Kladno
5.5. 15:00 Hradec - Most
5.5. 15:00 Příbram - Plzeň
5.5. 15:00 Liberec - Sparta
5.5. 15:00 Slavia - Pardubice
5.5. 15:00 Meteor - Budějovice
5.5. 15:00 Bohemians - Boleslav
21. kolo
12.5. 15:00 Bohemians - Teplice
12.5. 15:00 Boleslav - Meteor
12.5. 15:00 Budějovice - Slavia
12.5. 15:00 Pardubice - Liberec
12.5. 15:00 Sparta - Příbram
12.5. 15:00 Plzeň - Hradec
12.5. 15:00 Most - Kladno
22. kolo
19.5. 15:00 Teplice - Most
19.5. 15:00 Kladno - Plzeň
19.5. 15:00 Hradec - Sparta
19.5. 15:00 Příbram - Pardubice
19.5. 15:00 Liberec - Budějovice
19.5. 15:00 Slavia - Boleslav
19.5. 15:00 Meteor - Bohemians
23. kolo
26.5. 15:00 Meteor - Teplice
26.5. 15:00 Bohemians - Slavia
26.5. 15:00 Boleslav - Liberec
26.5. 15:00 Budějovice - Příbram
26.5. 15:00 Pardubice - Hradec
26.5. 15:00 Sparta - Kladno
26.5. 15:00 Plzeň - Most
24. kolo
2.6. 15:00 Teplice - Plzeň
2.6. 15:00 Most - Sparta
2.6. 15:00 Kladno - Pardubice
2.6. 15:00 Hradec - Budějovice
2.6. 15:00 Příbram - Boleslav
2.6. 15:00 Liberec - Bohemians
2.6. 15:00 Slavia - Meteor
25. kolo
9.6. 15:00 Slavia - Teplice
9.6. 15:00 Meteor - Liberec
9.6. 15:00 Bohemians - Příbram
9.6. 15:00 Boleslav - Hradec
9.6. 15:00 Budějovice - Kladno
9.6. 15:00 Pardubice - Most
9.6. 15:00 Sparta - Plzeň
26. kolo
16.6. 15:00 Teplice - Sparta
16.6. 15:00 Plzeň - Pardubice
16.6. 15:00 Most - Budějovice
16.6. 15:00 Kladno - Boleslav
16.6. 15:00 Hradec - Bohemians
16.6. 15:00 Příbram - Meteor
16.6. 15:00 Liberec - Slavia