Česká liga žáků U14

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
31.8. 15:00 Teplice - Boleslav 4:3
31.8. 15:00 Most - Slavia 0:8
31.8. 15:00 Meteor - Pardubice 1:6
31.8. 11:45 Bohemians - Příbram 3:1
31.8. 15:00 Sparta - Budějovice 2:0
31.8. 15:00 Hradec - Plzeň 2:0
2. kolo
20.8. 15:00 Boleslav - Plzeň 1:2
20.8. 15:00 Budějovice - Hradec 1:6
20.8. 15:00 Příbram - Sparta 1:8
19.8. 12:00 Pardubice - Bohemians 1:0
20.8. 15:00 Slavia - Meteor 6:0
20.8. 15:00 Teplice - Most 0:0 (9:8)
3. kolo
27.8. 15:00 Most - Boleslav 2:3
27.8. 15:00 Meteor - Teplice 0:0 (4:5)
27.8. 11:45 Bohemians - Slavia 0:0
27.8. 15:00 Sparta - Pardubice 0:0
27.8. 15:00 Hradec - Příbram 13:0
27.8. 15:00 Plzeň - Budějovice 1:2
4. kolo
3.9. 15:00 Boleslav - Budějovice 0:3
3.9. 15:00 Příbram - Plzeň 1:0
3.9. 15:00 Pardubice - Hradec 0:4
3.9. 15:00 Slavia - Sparta 1:1 (4:2)
4.9. 12:00 Teplice - Bohemians 1:0
3.9. 15:00 Most - Meteor 1:3
5. kolo
10.9. 15:00 Meteor - Boleslav 0:6
10.9. 11:45 Bohemians - Most 4:1
10.9. 15:00 Sparta - Teplice 2:0
10.9. 15:00 Hradec - Slavia 4:1
10.9. 15:00 Plzeň - Pardubice 4:3
10.9. 15:00 Budějovice - Příbram 0:0 (5:4)
6. kolo
17.9. 15:00 Boleslav - Příbram 6:1
17.9. 15:00 Pardubice - Budějovice 3:1
17.9. 15:00 Slavia - Plzeň 5:2
17.9. 15:00 Teplice - Hradec 2:0
17.9. 15:00 Most - Sparta 0:3
17.9. 14:45 Meteor - Bohemians 1:0
7. kolo
24.9. 11:45 Bohemians - Boleslav 0:2
24.9. 15:00 Sparta - Meteor 7:1
24.9. 15:00 Hradec - Most 5:0
24.9. 15:00 Plzeň - Teplice 2:7
24.9. 15:00 Budějovice - Slavia 1:3
24.9. 15:00 Příbram - Pardubice 2:3
8. kolo
1.10. 15:00 Boleslav - Pardubice 5:0
1.10. 15:00 Slavia - Příbram 7:0
1.10. 15:00 Teplice - Budějovice 1:0
1.10. 15:00 Most - Plzeň 2:1
1.10. 15:00 Meteor - Hradec 0:5
1.10. 11:45 Bohemians - Sparta 1:2
9. kolo
8.10. 15:00 Sparta - Boleslav 3:4
8.10. 12:00 Hradec - Bohemians 5:0
8.10. 15:00 Plzeň - Meteor 4:1
8.10. 15:00 Budějovice - Most 2:0
8.10. 15:00 Příbram - Teplice 0:3
8.10. 15:00 Pardubice - Slavia 2:0
10. kolo
15.10. 15:00 Boleslav - Slavia 0:2
15.10. 15:00 Teplice - Pardubice 1:1 (3:4)
15.10. 15:00 Most - Příbram 2:3
15.10. 15:00 Meteor - Budějovice 0:4
15.10. 11:45 Bohemians - Plzeň 1:2
15.10. 15:00 Sparta - Hradec 1:0
11. kolo
22.10. 15:00 Hradec - Boleslav 3:1
22.10. 15:00 Plzeň - Sparta 0:2
22.10. 16:15 Budějovice - Bohemians 2:1
22.10. 15:00 Příbram - Meteor 1:2
22.10. 15:00 Pardubice - Most 0:0 (3:2)
22.10. 15:00 Slavia - Teplice 5:3
12. kolo
29.10. 15:00 Boleslav - Teplice 2:3
29.10. 15:00 Slavia - Most 4:1
29.10. 15:00 Pardubice - Meteor 2:2 (2:3)
29.10. 11:45 Příbram - Bohemians 0:3
29.10. 15:00 Budějovice - Sparta 1:2
29.10. 15:00 Plzeň - Hradec 0:4
13. kolo
5.11. 15:00 Plzeň - Boleslav 0:1
5.11. 15:00 Hradec - Budějovice 5:0
5.11. 15:00 Sparta - Příbram 7:1
6.11. 16:45 Bohemians - Pardubice 1:1 (7:8)
5.11. 15:00 Meteor - Slavia 0:9
5.11. 15:00 Most - Teplice 0:5
14. kolo
12.11. 15:00 Boleslav - Most 9:0
12.11. 15:00 Teplice - Meteor 1:0
12.11. 12:00 Slavia - Bohemians 2:2 (4:3)
12.11. 15:00 Pardubice - Sparta 0:1
12.11. 15:00 Příbram - Hradec 0:5
12.11. 15:00 Budějovice - Plzeň 3:0
15. kolo
19.11. 15:00 Budějovice - Boleslav 2:0
19.11. 15:00 Plzeň - Příbram 3:0
19.11. 15:00 Hradec - Pardubice 2:0
19.11. 15:00 Sparta - Slavia 1:2
20.11. 11:45 Bohemians - Teplice 2:0
19.11. 15:00 Meteor - Most 1:1 (3:4)
16. kolo
26.11. 15:00 Boleslav - Meteor 4:1
27.11. 12:00 Most - Bohemians 0:5
26.11. 15:00 Teplice - Sparta 0:2
26.11. 15:00 Slavia - Hradec 1:1 (3:1)
26.11. 15:00 Pardubice - Plzeň 2:0
26.11. 15:00 Příbram - Budějovice 1:3
17. kolo
7.9. 15:00 Příbram - Boleslav 1:9
7.9. 15:00 Budějovice - Pardubice 2:0
7.9. 15:00 Plzeň - Slavia 0:8
7.9. 15:00 Hradec - Teplice 2:1
7.9. 15:00 Sparta - Most 9:0
24.8. 11:45 Bohemians - Meteor 2:0
18. kolo
28.9. 11:45 Boleslav - Bohemians
28.9. 15:00 Meteor - Sparta
28.9. 15:00 Most - Hradec
28.9. 15:00 Teplice - Plzeň
28.9. 15:00 Slavia - Budějovice
28.9. 15:00 Pardubice - Příbram
19. kolo
11.3. 15:00 Pardubice - Boleslav
11.3. 15:00 Příbram - Slavia
11.3. 15:00 Budějovice - Teplice
11.3. 15:00 Plzeň - Most
11.3. 15:00 Hradec - Meteor
11.3. 15:00 Sparta - Bohemians
20. kolo
18.3. 15:00 Boleslav - Sparta
18.3. 15:00 Bohemians - Hradec
18.3. 15:00 Meteor - Plzeň
18.3. 15:00 Most - Budějovice
18.3. 15:00 Teplice - Příbram
18.3. 15:00 Slavia - Pardubice
21. kolo
25.3. 15:00 Slavia - Boleslav
25.3. 15:00 Pardubice - Teplice
25.3. 15:00 Příbram - Most
25.3. 15:00 Budějovice - Meteor
25.3. 15:00 Plzeň - Bohemians
25.3. 15:00 Hradec - Sparta
22. kolo
1.4. 15:00 Boleslav - Hradec
1.4. 15:00 Sparta - Plzeň
1.4. 15:00 Bohemians - Budějovice
1.4. 15:00 Meteor - Příbram
1.4. 15:00 Most - Pardubice
1.4. 15:00 Teplice - Slavia