Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Dobrý den klokani.

V sobotu 29.7. bude opět možnost přiložit ruku k dílu. V Ďolíčku bude brigáda DFB. Zahájení prací bude v 8,00h.

Každý, kdo příjde zvelebit náš milovaný stadion a jeho okolí je vítán.

Podrobnosti budou zveřejněny po pondělní poradě s Milanem Boubínem, který DFB předá "notičky"

Nealko pitný režim bude pro brigádníky zdarma. 

Lombardos napsal:

Ahoj, mam otázku na kelímky... Bude další legenda na kelìmku? mam tondu a karolka... Ted bych si rad poridil Dalibora... predem dik za vodpověď. lomb

Teď máme na začátek sezóny připravený nový zelený kelímek s parádním textem. V průběhu podzimu bude kelímek legendy z Ďolíčku s hvězdným triem Chaloupka/Zelenský/Sloup a taky bude ještě další jednobarevný s textem. 

Není to snadné dát do výroby, čekat a hlavně zaplatit. Kelímky jsou docela drahá sranda a musí to být vždy dobře připravené a hlavně načasované s výrobou. 

Ahoj, mam otázku na kelímky... Bude další legenda na kelìmku? mam tondu a karolka... Ted bych si rad poridil Dalibora... predem dik za vodpověď. lomb

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jaký názor na současnou situaci mají další členové vedení DFB a především bývalí hráči.Karol Dobiáš,Přemek Bičovský,Ivan Trojan a hlavně prezident klubu Tonda Panenka.Děkuji za odpověd.

Dnešního dne jsem dokončil připsání vkladů členů DFB za 04 a 05/2017. Za 06/2017 - z důvodu částečné dovolené příští týden odhaduji termín okolo 12.07.2017.

Mám tady nějaké neidentifikované platby, pokud se mezi nimi někdo najdete, napište mi na holas.michal@centrum.cz prosím.

10.04.2017, 09.05.2017   350,- Kč   Tomáš Navrátil, rok narození 1973

12.04.2017, 12.05.2017   100,- Kč   Pavel Příhonský, rok narození 1976

16.04.2017, 16.05.2017   200,- Kč   Michal Válek, rok narození 1973

18.04.2017, 15.05.2017   100,- Kč   Jana Janoušová, rok narození 1981

20.04.2017, 22.05.2017   100,- Kč   Daniela Kadlecová, rok narození 1969

21.04.2017, 22.05.2017   200,- Kč   Jiří Zrostlík, rok narození 1970

02.05.2017, 30.05.2017   150,- Kč   Jiří Macát, rok narození 1976

30.05.2017  100,- Kč   Petr Jeřábek, rok narození 1974

Do mailu uveďte celé rodné číslo ke kontrole s výpisem z účtu, případně členské číslo DFB - pokud ho znáte.

Cavalera napsal:

Zdar Ludvo, bude nějaká náhradní "pergola" na Pagu pro ty, co to včera nestihli? To jen kdybych měl náhodou cestu kolem ;-)

Určitě bude ještě dost příležitostí k setkání v Ďolíčku.

(zápasy, letní brigády, debaty "Pod Pergolou...)

Dobré sobotní jitro

Pokusím se stručně shrnout čtvrteční setkání "Pod Pergolou"

účast fandů: velmi slušná, chyběli jen někteří středočeši, kteří čerpali vodu ze sklepů

účast pozvaných: dorazili všichni, kromě omluveného Judr.Fráni

sport: vyhodnotilo se mizerné jaro, trenér nastínil svojí koncepci, sportovní ředitel neprozradil žádné nové nepodepsaný jméno, případné odchody mladých klokanů/reprezentantů jsou také zatím před podpisem

Ďolíček: všechno je "ve výrobě", zdržuje to v současné chvíli pouze důsledný katastrální úřad, který "šikanuje" Magistrát za lemplovsky předložené podklady. Bohemka, naposledy v zastoupení Davidem Vodehnalem, se účastní společných "expertních"jednání,  pozorně sleduje snahu úředníků a právníků o nápravu. Dle slov Davida jde o slovíčkaření a po několika hodinách se nedokážou pohnout ani o milimetr! Darek Jakubowicz st. slova našeho zástupce na jednáních potvrdi. 

Konkurz: o konkurzu promluvil "pantáta" a popsal současný stav, který je i dle slov Judr.Fráni, který mi před schůzkou volal, v podstatě vyřízený. Zdržení nastalo v zimě, kdy konkurz z administrativních důvodů převzal nový soudce a musel si ty šanony nastudovat. Teď  je situace taková, že konkurzní správce má pohromadě prachy a pokyn od soudce k vypořádání. Bohužel jak už to bývá, tak se odvolal ňákej Vandas s ještě jedním zúčastněným a celou akci tím zdrželi. Jejich odvolání je sice pouhým "plácnutím do vody" , ale v právním státě bohužel i tyhle osoby mají právo na odvolání a v patřičných lhůtách se dovolávat, pŕípadně to dát na vyšší instanci. Tím si samozřejmě nepomůžou, pouze zdržují závěrečné rozhodnutí o vypořádání a vymazání společnosti.

Termín, kdy to všechno skončí není možné určit. Pokud se Vandas & spol. nebudou odvolávat k vyšší instanci, tak se dá podle Judr. Fráni očekávat konec letos. V opačném případě to pojede dál a můžeme jen doufat, že to bude rok 2018. 

Sakra, jsem se zase rozjel.

To je tedy k setkání fanoušků a vedení klubu vše.

BOFOR! 

ludvavestec napsal:

Dobrý večer, jen připomínám, že ve čtvrtek 29.6.bude od 19,05 h. setkání vedení DFB s fanoušky "Pod Pergolou". Účast nám dále přislíbili velmi významní klokani - předseda představenstva klubu p.Jakubowicz, člen dozorčí rady klubu p.Fráňa, ...

Zdar Ludvo, bude nějaká náhradní "pergola" na Pagu pro ty, co to včera nestihli? To jen kdybych měl náhodou cestu kolem ;-)

Dobrý večer, jen připomínám, že ve čtvrtek 29.6.bude od 19,05 h. setkání vedení DFB s fanoušky "Pod Pergolou". Účast nám dále přislíbili velmi významní klokani - předseda představenstva klubu p.Jakubowicz, člen dozorčí rady klubu p.Fráňa, sportovní ředitel p.Držmíšek a trenér Atýmu p.Hašek. 

"notičky" jsou následující:

1.konkurz

2.sport, posily

3.Ďolíček, jak to tedy je s tím naším stadionem?

4.budoucnost, krátkodobé a dlouhodobé cíle klubu

U každého výše uvedeného bodu bude samozřejmě diskuze k tématu. 

Na závěr všeobecná diskuze - "každá rána dovolená"  ;)

Vláďa Suchý přislíbil otevření stánku s občerstvením

Dobrý večer. Dnes jsme se na schůzce vedení DFB dohodli, že setkání "Pod Pergolou" bude 29.6.od 19,05h. Pozvali jsme p.Jakubowicze se synem, pana Haška se syny a pana Držmíška s dcerou. Občerstvení zajistí Vláďa Suchý s dědou.  (když jsme ten rodinnej klub ;)  )

Během soboty doplním psaníčko o další zajímavosti, ale teď jdu do peří, páč mi to vedro nesedí a jsem ňákej utahanej. 

Dobrou zelenobílou noc!

Setkání "Pod Pergolou" bude pravděpodobně příští týden, nejpozději do prázdnin.  Přesný termín dohodneme a oznámíme zítra večer. 

Bednyho bedna byla včera 506 ks vratných kelímků. DFB děkuje všem štědrým klokanům za vklad do družstva! 

benitos napsal:

Je potřeba posílat vybrané peníze klubu? Nebylo by lepší si ty peníze nechat (konkurz je ukončen a i díky nám zaplacen) a používat je na přesně určené projekty?

Konkurz není ukončen.

benitos napsal:

Je potřeba posílat vybrané peníze klubu? Nebylo by lepší si ty peníze nechat (konkurz je ukončen a i díky nám zaplacen) a používat je na přesně určené projekty?

DFB podporuje Bohemku*, protože tak je to správné! ;)

*)to je totiž ten nejlepší, přesně určený projekt

ludvavestec napsal:

Malé info DFB: 1."Bednyho Bedna" po utkání se Slávii je 377 ks kelímků 2. Na účet FIO banky jsem dnes zaplatil vklady za 3 utkání* (pohár Bolka, liga Jihlava a Zlín) a fanšop za utkání od Bolky po ...

Je potřeba posílat vybrané peníze klubu? Nebylo by lepší si ty peníze nechat (konkurz je ukončen a i díky nám zaplacen) a používat je na přesně určené projekty?

Malé info DFB:

1."Bednyho Bedna" po utkání se Slávii je 377 ks kelímků

2. Na účet FIO banky jsem dnes zaplatil vklady za 3 utkání* (pohár Bolka, liga Jihlava a Zlín) a fanšop za utkání od Bolky po Slávii - celkem 85.850,-Kč

*)ve vyúčtování jsou kromě "Bednyho Bedny" i kelímky odnesené domů

3.Vyúčtování kelímků z utkání se Slávií bude příští týden, až se vrátí z mytí od firmy NickNack. 

DFB děkuje všem štědrým a nezahořklým klokanům za podporu.

Dnes posíláme Bohemce částku 250tis., "aby bylo líp" :))

Včerejší utkání?

Fotbal - první půle v pořádku, druhý poločas jsme na Slávii už neměli. Prohráli jsme zcela zaslouženě. 

Rozhodčí - překvapivě dobrý výkon, v první půli zřejmě ještě nedorazily juany na konto, tak byli dost přísní na Slávii, o půli už asi pípla sms, že již vše OK:)), tak se rozhodování změnilo (postavení mimo hru, nepískané fauly, atd...) 

Dění v ochozech? Tak tady si musíme "nastavit zrcadlo":

1. nejsme schopni sami vyprodat Ďolíček! To je sice hanebné, ale svůj díl má i náš tým, který svojí mizernou hrou nemá šanci přitáhnout diváky!

2.systém distribuce lístků - tady můžu slíbit, že DFB od příští sezóny půjde tvrdě za změnu "zaběhlé praxe". Hodně lidem se to asi nebude líbit, pár "Bohemáků", kteří si zásadně nekupují lístky prostě bude mít smůlu, bafuňáři a fanoušci jiných klubů nás nezajímají! Družstvo fanoušků je natolik významným partnerem klubu, že s klubem jistě najdeme dobré řešení.

Doba "volňásků" a recipročně rozdávaných lístků včerejším utkáním skončila! Flastr, kterej dostaneme za přerušený zápas snad otevře oči i těm největším dobromilům a položí si na pomyslnou misku vah tržbu vs. pokutu. 

Další prodělek očekávám u tržby fanšopu, před kterým stály helmy PČR a nepouštěly klokany na nákupy

DFB se rozhodně postaví proti tzv."zaběhlé  praxi" a prodej lístků si na tyhle utkání bere na starost! Připadné neprodané lístky klubu uhradíme, ale nikdo nám nebude klokany vyhánět z jejich místa a napadat v Ďolíčku! 

 

Dorazil jsem z odpolední a okamžitě jsem navýšil měsíční příspěvek. DFB je momentálně jediná "věc", která mě na Bohemce těší. Ludvo, s Koubkem jsi měl pravdu.