Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Bulsara napsal:

Ahoj, je nějaká možnost koupit samolepku DFB? Starou jsem strhl z auta před koupí nového, ale již to znovu nalepit nešlo. Rád bych se opět k DFB přihlásil :-) Díky Pepa 1132

Samolepky jsou ve fanšopu. Stačí si říct pánovi za pultem ;)

Ahoj,

je nějaká možnost koupit samolepku DFB? Starou jsem strhl z auta před koupí nového, ale již to znovu nalepit nešlo. Rád bych se opět k DFB přihlásil :-)

Díky Pepa 1132

klokyn napsal:

Ahoj. Jaké jsou poznatky z dnešního jednání?

Včera večer se po pohárovém utkání uskutečnilo setkání všech zaměstnanců Bohemky se zástupci DFB. Důvodů bylo několik. Všechny je v úvodu pojmenoval ředitel klubu p.Darek jun. a potom si vzal slovo sportovní ředitel p.Držmíšek. Každému je jistě jasné, že se řešil zejména zápas v Příbrami a střelecká impotence. Setkání byl samozřejmě přítomen i trenér Koubek, který se vyjádřil a obhajoval předváděnou hru. Vysvětlil vcelku srozumitelně důvody své rezignace (stáří, zdravotní stav, atd...), za což byl odměněn poděkováním všech přítomných a potleskem. Odchází tedy v dobrém a se svým nástupcem dokonce o situaci v Bohemce diskutoval. Nástupce trenéra Koubka již dnes představí vedení Bohemky a odpoledne povede první trénink. Několik vět pronesl i většinový akcionář p.Darek sen., který tým pochválil za předvedený výkon a vyjádřil presvědčení, že se na něj naváže v sobotu. 

DFB bylo vyzváno k reakci na předcházející vystoupení a na vyjádření názoru na situaci v klubu. Protože hoši odehráli opravdu dobrý zápas cítil jsem, že není úplně vhodné nějaké brutální pranýřování. Tim mám na mysli zejména kritizovat střeleckou nemohoucnost, kterou si všichni uvědomují a z našeho fanouškovského pohledu "odfláknuté" utkání v Příbrami. Nechtěl jsem ani reagovat na trenérova slova, že hrajeme hezkej fotbal "akorát" nedáváme góly, protože hezké je například krasobruslení nebo závody v tanci. Fotbal je totiž pořád o gólech a bodech za výhry. Ve svém krátkém projevu jsem se snažil hráče trošku motivovat a připomenout jim, že "anglický" týden zažívá v práci většina fyzicky pracujících lidí každý den. Potom si vzal slovo kapitán týmu Dan Krch a řekl pár vět za tým, které mu věřím. Na to zareagoval za DFB a hlavně kotel Jura, který moc pěkně vyzval hráče, aby se nestyděli říct si o větší podporu kotle - gesty, bojovností a samozřejmě nejlépe góly :)) .

Celé setkání trvalo zhruba hoďku a poté se hráči vydali k domovu. Vedení klubu ještě chvíli diskutovalo s fanoušky. 

Co k setkání dodat? Že se těším na sobotu na 3 body s Jihlavou! 

BOFOR a ĎOFOR!

S čísly to neumím, jako statistik p. Tomiisek, ale přesto si dovolím pár zajímavých čísel představit zelenobílé veřejnosti. 

16128 - to byl počet kelímků připravených na jaro, v 84 přepravkách

různých sad kelímků máme teď v provozu 

(kelímek s logem DFB a Bohemky, kelímek dres, kelímek Vršovice olé!, kelímek tým 2016/17, kelímek legenda Tonda, kelímek legenda Karol a černý smuteční kelímek do sektoru hostů)

-------------------------------------------------------------------------------

Jarní "Bednyho bedna":

Slovácko  240

Plzeň       407

Dukla       279

-----------------------

Celkem    926 ks kelímků

152 - přesně tolik si nechal Nicknack kelímků na reklamaci za vadnou folii 

(jde o kelímky z první série, za to si firma zaslouží uznání)

1288 - tolik kelímků si klokani odnesli domů

36 - to je počet "drzých kelímků" ze sektoru hostů, které si odvezli, jako suvenýr z Dolíčku

1324 kelímků nám tedy chybí za tři utkání! :))

1324 + 926 2250 x 50,= 112.500,- Kč vklad do DFB za 3 jarní utkání

14688* vratných krasavců máme připraveno na příští utkání

*)Pro statistiky nejde o chybu v součtu, ale chybějící kelímky do sektoru hostů byly nahrazeny z rezervy, aby bylo pořád připraveno plných beden - 960 ks 

Děkujeme všem klokanům!

Po odstranění menších technických problémů v souvislosti s přechodem na nový web jsem dnes k datu 28.02.2017 aktualizoval členské vklady DFB. Případné připomínky mi prosím pište na holas.michal@centrum.cz Děkuji!

ludvavestec napsal:

Máme tři bedny. Velká je vždy před schodištěm na náměstíčku, druhá bývá na ochozu před A5 a třetí v kotli. Zřejmě byla tentokrát někde o kousek jinde, než na podzim, ale určitě v kotli byla.  DFB ...

Fakt jsme si ji nevšimli... Nejlepší je, když je někde mezi stánkem pod hodinami a výlezem. Díky. 

Malstr napsal:

Proč nebyla Bednyho bedna při výlezu z kotle? Díky. 

Máme tři bedny. Velká je vždy před schodištěm na náměstíčku, druhá bývá na ochozu před A5 a třetí v kotli. Zřejmě byla tentokrát někde o kousek jinde, než na podzim, ale určitě v kotli byla. 

DFB děkuje za 240 kelímků vhozených do "Bednyho beden". Je to velká škoda, že hoši nevyhráli. Opět se nám potvrdilo, že existuje přímá úměra mezi "spokojeností" a "štědrostí" klokanů ;)

Holas napsal:

K dnešnímu dni byla provedena aktualizace členských vkladů DFB ke dni 31.01.2017. Případné připomínky mi pište na e-mail holas.michal@centrum.cz   Díky!

Ahoj Míšo,

můj členský vklad do DFB byl ještě před koncem roku 1905,- Kč, které jsem vložila. Jak je možné, že se vznikem nových stránek je můj vklad najednou jen 1000,- Kč???

#2226 člen DFB

K dnešnímu dni byla provedena aktualizace členských vkladů DFB ke dni 31.01.2017. 

Případné připomínky mi pište na e-mail holas.michal@centrum.cz   Díky!

Dnes jsem dokončil aktualizaci členských vkladů DFB k datu 31.12.2016.   Případné připomínky mi pište na mail holas.michal@centrum.cz   Díky!

Dobrý večer, dnes proběhla v naší oblíbené restauraci Hajnovka první letošní schůzka vedení DFB, za účasti sportovního ředitele klubu p.Držmíška, člena představenstva klubu p.Novotného a několika klokanů z různých fanouškovských skupin.

Program byl jednoduchý, vypít společně čaj, pivo, kávičku, něco zakousnout a popřát si do nového roku vše nejlepší. Při té příležitosti pochopitelně vytáhnout nějaké ty "tajné" informace ze sportovního šéfa klubu :))). 
Nebudu klokany napínat a stručně shrnu naše poznatky a dojmy ze setkání. 
Můžeme být v klidu.
Klub posiluje kádr, budujeme opravdu konkurence schopný a perspektivní tým.
Nějaké fňukání nad odchody hráčů není na místě. Všichni jsou profíci a dobře vědí, jak to ve fotbale chodí. 
Probrali jsme i nepovedené "utkání" s Plzní. Dohady, že "všechno bylo jinak", jsou bláboly a nepodložené konspirační teorie! Plzeň porazíme na jaře a hotovo! Teď nás čeká zimní příprava, turnaj na umělce a soustředění v Turecku, kam pojede už "personálně vyladěný tým". 
Dobrou zelenobílou noc! 

Dobrý večer kamarádi klokani.

Před chvílí odeslal pokladník DFB Martin Kurka poslední 60tis. splátku našeho podílu konkurzního dluhu. 
Za 10měsíců jsme díky Vám dokázali shromáždit částku 1.060.000,-Kč! Celou částku jsme přeposlali do fondu na úhradu konkurzního dluhu. 
Děkujeme všem, kdo přispěli a těšíme se, že od příštího roku budeme mít Bohemku jen pro radost! 

Sejejs napsal:

Paráda!!! Možná, kdyby zbyl čas, tak by šlo aktualizovat seznam pravidelných plátců - třeba 2 letou aktualizaci k 1.1. 2017... :-)

Vklady družstevníků by měly být doplněny Vojtou Manem do 30.9.2016. Pokud tam někdo svůj vklad nevidí, měl by se ozvat.

Vklady vložené od 1.10.2016 se objeví v příštích dnech. Musíme nového zapisovatele vkladů Michala Holase vzít do FIO banky a nahlásit ho, jako "nahlížeče" na účet. Důvod, proč k tomu ještě nedošlo je moje neschopnost utrhnout se z práce. Do konce měsíce to zmáknem ;)

ludvavestec napsal:

Velký dík klokanům!Kelímky nejsou jediný zdroj na splácení konkurzního dluhu. Velmi výrazná podpora je v trvalých příkazech družstevníků.  Pokladník DFB, Martin Kurka mi dnes ráno řekl, že nemusíme čekat na vyúčtování tržby a nákladů na ...

Paráda!!! Možná, kdyby zbyl čas, tak by šlo aktualizovat seznam pravidelných plátců - třeba 2 letou aktualizaci k 1.1. 2017... :-)

Velký dík klokanům!

Kelímky nejsou jediný zdroj na splácení konkurzního dluhu. Velmi výrazná podpora je v trvalých příkazech družstevníků.  Pokladník DFB, Martin Kurka mi dnes ráno řekl, že nemusíme čekat na vyúčtování tržby a nákladů na umývání kelímků. Na účtu DFB jsme ráno měli několik tisíc nad 100.000,-Kč! Řekli jsme se, že není na co čekat ( jsme fanoušci Bohemky, nejsme se zakončením váhající alibističtí fotbalisti ;)  ).

Jsem neskutečně hrdej na naše skvělé fanoušky a s radostí můžu oznámit, že jsme za devět měsíců zaplatili 1milion mírně inflačních kaček na úhradu konkurzního dluhu! 
Fanoušci Bohemky jsou nejlepší nejen v Praze.
Děkujeme za podporu.

"Bednyho bedna" byla v minulém týdnu velmi významným zdrojem vkladů DFB. Děkujeme!

Boh/Ber...............217ks
Boh/Lib...............406ks
--------------------------------------
Celkem................623ks x 50,-Kč = 31.150,-Kč