Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

DFB děkuje za 111 kelímků v bedně. Zejména oceňujeme vhozy po utkáni a také, že se nikdo nedožadoval vrácení kelímku vhozeného o poločase. 

Po zaplacení mytí kelímků bedeme asi 1.500,-Kč v plusu 

Barometr spokojenosti včera opět zafungoval.  

ludvavestec napsal:

Hele maskote, bejvalej ;), nech Michala v klidu. Jsme rádi, že tu agendu vede. Je to šílená piplačka. Vyžaduje to opravdu hodně hodin práce a soustředění. Michal to zcela jistě dožene, jen co bude mít ...

Jj ČSSR. Naše vlast... rád zpomínám... to bylo ještě mnohi let před mým naplavením... to jsem byl ještě kuře... Pavel Voříšek ví, mimochodem autor mnoha chorálů co pěje ještě dnes kotel, taky z ČSSR... vlastně byla to doba, kdy i Bčko Bohemky hrala na mezinarodni urovni. mno na Slezim trvám dejte si je do notiček. Koupím teda dva, jeden k Tondovi a Karolkovi druhej do Bedny. Diky. 

Lombardos napsal:

Tak ještě tátu Holase rozhejbat s tou jeho evidencí... A pak! Kdy bude kelímek s nejstarším střelcem první českomoravské ligy v kopané ? Tondu a Karolka už mám.

Hele maskote, bejvalej ;), nech Michala v klidu. Jsme rádi, že tu agendu vede. Je to šílená piplačka. Vyžaduje to opravdu hodně hodin práce a soustředění. Michal to zcela jistě dožene, jen co bude mít trochu volného času.  

Je fajn,  že se sběratelé Tvého formátu zajímají o naše nové vratné kelímky. Zrovna teď máme "ve výrobě" dva, možná i tři nové kousky (záleží na pořizovací ceně od NickNacku). Budou to opravdové legendy Bohemky, reprezentanti ČSSR a naši velcí oblíbenci. Dále máme rozpracované další "Bohemácké notičky". Financování nových kelímků je kryto z peněz DFB a partnerů, proto musíme být ve výrobě zodpovědní. Znamená to držet si patřičný počet kelímků (10-15tis.) a teprve v případě, že se zásoba tenčí vyrobit další. Výroba trvá až dva měsíce, tak je třeba plánovat. Mít na skladě 25000-30000 ks nám, ani "kelímkovému byznysu" moc nepomůže. Potřebujeme provozní peníze na přepravu, mytí, sušení a skladování. Náklady na výrobu nových Vratných kelímků nikdy nesmí finančně ohrozit hlavní činnost DFB - podporu Bohemky. Zrovna dnes posíláme Bohemce na účet dalších 250tis.kaček. Letos už je to celkem "půl mega" a to je už slušnej balík zhmotněné Bohemácké lásky ;)

Tak ještě tátu Holase rozhejbat s tou jeho evidencí... A pak! Kdy bude kelímek s nejstarším střelcem první českomoravské ligy v kopané ? Tondu a Karolka už mám.

sakra napsal:

Dlouho jsem neviděl statistiku kelímků....?

DFB děkuje všem "bednařům" a sběratelům suvenýrů

Bohemka - Karviná...................Bednyho bedna 398

Bohemka - Slávia .....................Bednyho bedna 440 

Bohemka - Slovácko.................Bednyho bedna 368 

za tři zápasy navíc zmizelo 1.667 ks vratných kelímků

venca_65 napsal:

Ahoj, nemůžu se dostat na emailovou adresu dfb@fc-bohemians.cz, potřeboval bych zařídit novou průkazku a přiřadit svoje členství ke svému nicku na VD. email se mi vrací jako nedoručitelný.. Můžete mi poradit? Dík Venca

druzstvo@fc-bohemians.cz

Ahoj, nemůžu se dostat na emailovou adresu dfb@fc-bohemians.cz,

potřeboval bych zařídit novou průkazku a přiřadit svoje členství ke svému nicku na VD.

email se mi vrací jako nedoručitelný..

Můžete mi poradit?

Dík Venca

ludvavestec napsal:

Dobrý večer klokani. Uplynulý víkend se dá směle označit, jako úspěšný. V neděli byl k vidění parádní výkon hráčů na hřišti a zelenobílého kotle v ochozech.  V sobotu proběhla opět vydařená úklidová brigáda v Ďolíčku, které ...

dík za ty tři body...

Dobrý večer klokani.

Uplynulý víkend se dá směle označit, jako úspěšný. V neděli byl k vidění parádní výkon hráčů na hřišti a zelenobílého kotle v ochozech.  V sobotu proběhla opět vydařená úklidová brigáda v Ďolíčku, které se zúčastnilo 34 Kůrou zapsaných dříčů. O pitný režim se v nehorázném vedru staral pan Suchý v kiosku. O zasloužené remíze se napsalo mnoho, tak si dovolím pár řádek k sobotní akci v Ďolíčku.

 Stručný soupis provedených prací:Naplnění dvou velkoprostorových kontejnerů bio+komunál. Vyčistění kotle, náměstíčka, okolí stadionu a koryta Botiče od náletových rostlin. Vysekání škvárověho parkoviště. Demontáž sítě v kotli.Umytí sedadel na tribuně A.Zasypání děr za sedadly na tribuně C. (máme naplánováno konečné řešení - zabetonování, vč.armatur a kari sítě, ale to až na příští akci)Opravy nátěrů v ulici Sportovní a taky poškozené tabule "Ďolíček nedáme". Velké úsilí si vyžádalo vyklizení prostoru mezi kotlem a tribunou. Odstranění šesti holubích hnízd z ocelových konstrukcí nad ochozem hlavní tribuny Pracovalo se v úmorném vedru od 8,00 do 17,00 hod.DFB děkuje za přistavené kontejnery. DFB děkuje všem, kdo v sobotu a dalších dnech přiložili ruku k dílu. Martin Kurka napsal 33 jmen a přezdívek, které se pokusím rozluštit a přepsat na VD. Pokud jsem někoho opomenul, tak se tímto omlouvám. 

Brigádníci:Hany,Stejny,Vova,Naďa Zajko,Packa,Václav Francouz,Daniel Král,Michaela Kopačková,Sváťa Baťa,Michal Rejzek,Peter Dóli,Jan Malý,Jaroslav Bačkur,Karel Novotný ,Ondra Novotný,Lukáš Halfar,Robin Stron,Milan Boubín,Andrij,Ludva,Kolja ,Ruslan,Slavík,Kůra,Ivana Hrubá,Václav Hrnčířík,Jožo Sijoz,Budil,Marcela Sedláčková,Otakar Jaklíček,Jura,Bohemák Ondra,Iva Johanidesová,Barbora Černoušková


Ještě jednou dík a nashle v Ďolíčku s Karvinou - budou 3 body!

 

Dobrý den klokani.

V sobotu 29.7. bude opět možnost přiložit ruku k dílu. V Ďolíčku bude brigáda DFB. Zahájení prací bude v 8,00h.

Každý, kdo příjde zvelebit náš milovaný stadion a jeho okolí je vítán.

Podrobnosti budou zveřejněny po pondělní poradě s Milanem Boubínem, který DFB předá "notičky"

Nealko pitný režim bude pro brigádníky zdarma. 

Lombardos napsal:

Ahoj, mam otázku na kelímky... Bude další legenda na kelìmku? mam tondu a karolka... Ted bych si rad poridil Dalibora... predem dik za vodpověď. lomb

Teď máme na začátek sezóny připravený nový zelený kelímek s parádním textem. V průběhu podzimu bude kelímek legendy z Ďolíčku s hvězdným triem Chaloupka/Zelenský/Sloup a taky bude ještě další jednobarevný s textem. 

Není to snadné dát do výroby, čekat a hlavně zaplatit. Kelímky jsou docela drahá sranda a musí to být vždy dobře připravené a hlavně načasované s výrobou. 

Ahoj, mam otázku na kelímky... Bude další legenda na kelìmku? mam tondu a karolka... Ted bych si rad poridil Dalibora... predem dik za vodpověď. lomb

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jaký názor na současnou situaci mají další členové vedení DFB a především bývalí hráči.Karol Dobiáš,Přemek Bičovský,Ivan Trojan a hlavně prezident klubu Tonda Panenka.Děkuji za odpověd.

Dnešního dne jsem dokončil připsání vkladů členů DFB za 04 a 05/2017. Za 06/2017 - z důvodu částečné dovolené příští týden odhaduji termín okolo 12.07.2017.

Mám tady nějaké neidentifikované platby, pokud se mezi nimi někdo najdete, napište mi na holas.michal@centrum.cz prosím.

10.04.2017, 09.05.2017   350,- Kč   Tomáš Navrátil, rok narození 1973

12.04.2017, 12.05.2017   100,- Kč   Pavel Příhonský, rok narození 1976

16.04.2017, 16.05.2017   200,- Kč   Michal Válek, rok narození 1973

18.04.2017, 15.05.2017   100,- Kč   Jana Janoušová, rok narození 1981

20.04.2017, 22.05.2017   100,- Kč   Daniela Kadlecová, rok narození 1969

21.04.2017, 22.05.2017   200,- Kč   Jiří Zrostlík, rok narození 1970

02.05.2017, 30.05.2017   150,- Kč   Jiří Macát, rok narození 1976

30.05.2017  100,- Kč   Petr Jeřábek, rok narození 1974

Do mailu uveďte celé rodné číslo ke kontrole s výpisem z účtu, případně členské číslo DFB - pokud ho znáte.

Cavalera napsal:

Zdar Ludvo, bude nějaká náhradní "pergola" na Pagu pro ty, co to včera nestihli? To jen kdybych měl náhodou cestu kolem ;-)

Určitě bude ještě dost příležitostí k setkání v Ďolíčku.

(zápasy, letní brigády, debaty "Pod Pergolou...)

Dobré sobotní jitro

Pokusím se stručně shrnout čtvrteční setkání "Pod Pergolou"

účast fandů: velmi slušná, chyběli jen někteří středočeši, kteří čerpali vodu ze sklepů

účast pozvaných: dorazili všichni, kromě omluveného Judr.Fráni

sport: vyhodnotilo se mizerné jaro, trenér nastínil svojí koncepci, sportovní ředitel neprozradil žádné nové nepodepsaný jméno, případné odchody mladých klokanů/reprezentantů jsou také zatím před podpisem

Ďolíček: všechno je "ve výrobě", zdržuje to v současné chvíli pouze důsledný katastrální úřad, který "šikanuje" Magistrát za lemplovsky předložené podklady. Bohemka, naposledy v zastoupení Davidem Vodehnalem, se účastní společných "expertních"jednání,  pozorně sleduje snahu úředníků a právníků o nápravu. Dle slov Davida jde o slovíčkaření a po několika hodinách se nedokážou pohnout ani o milimetr! Darek Jakubowicz st. slova našeho zástupce na jednáních potvrdi. 

Konkurz: o konkurzu promluvil "pantáta" a popsal současný stav, který je i dle slov Judr.Fráni, který mi před schůzkou volal, v podstatě vyřízený. Zdržení nastalo v zimě, kdy konkurz z administrativních důvodů převzal nový soudce a musel si ty šanony nastudovat. Teď  je situace taková, že konkurzní správce má pohromadě prachy a pokyn od soudce k vypořádání. Bohužel jak už to bývá, tak se odvolal ňákej Vandas s ještě jedním zúčastněným a celou akci tím zdrželi. Jejich odvolání je sice pouhým "plácnutím do vody" , ale v právním státě bohužel i tyhle osoby mají právo na odvolání a v patřičných lhůtách se dovolávat, pŕípadně to dát na vyšší instanci. Tím si samozřejmě nepomůžou, pouze zdržují závěrečné rozhodnutí o vypořádání a vymazání společnosti.

Termín, kdy to všechno skončí není možné určit. Pokud se Vandas & spol. nebudou odvolávat k vyšší instanci, tak se dá podle Judr. Fráni očekávat konec letos. V opačném případě to pojede dál a můžeme jen doufat, že to bude rok 2018. 

Sakra, jsem se zase rozjel.

To je tedy k setkání fanoušků a vedení klubu vše.

BOFOR!