Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Bednyho bedna byla včera 506 ks vratných kelímků. DFB děkuje všem štědrým klokanům za vklad do družstva! 

benitos napsal:

Je potřeba posílat vybrané peníze klubu? Nebylo by lepší si ty peníze nechat (konkurz je ukončen a i díky nám zaplacen) a používat je na přesně určené projekty?

Konkurz není ukončen.

benitos napsal:

Je potřeba posílat vybrané peníze klubu? Nebylo by lepší si ty peníze nechat (konkurz je ukončen a i díky nám zaplacen) a používat je na přesně určené projekty?

DFB podporuje Bohemku*, protože tak je to správné! ;)

*)to je totiž ten nejlepší, přesně určený projekt

ludvavestec napsal:

Malé info DFB: 1."Bednyho Bedna" po utkání se Slávii je 377 ks kelímků 2. Na účet FIO banky jsem dnes zaplatil vklady za 3 utkání* (pohár Bolka, liga Jihlava a Zlín) a fanšop za utkání od Bolky po ...

Je potřeba posílat vybrané peníze klubu? Nebylo by lepší si ty peníze nechat (konkurz je ukončen a i díky nám zaplacen) a používat je na přesně určené projekty?

Malé info DFB:

1."Bednyho Bedna" po utkání se Slávii je 377 ks kelímků

2. Na účet FIO banky jsem dnes zaplatil vklady za 3 utkání* (pohár Bolka, liga Jihlava a Zlín) a fanšop za utkání od Bolky po Slávii - celkem 85.850,-Kč

*)ve vyúčtování jsou kromě "Bednyho Bedny" i kelímky odnesené domů

3.Vyúčtování kelímků z utkání se Slávií bude příští týden, až se vrátí z mytí od firmy NickNack. 

DFB děkuje všem štědrým a nezahořklým klokanům za podporu.

Dnes posíláme Bohemce částku 250tis., "aby bylo líp" :))

Včerejší utkání?

Fotbal - první půle v pořádku, druhý poločas jsme na Slávii už neměli. Prohráli jsme zcela zaslouženě. 

Rozhodčí - překvapivě dobrý výkon, v první půli zřejmě ještě nedorazily juany na konto, tak byli dost přísní na Slávii, o půli už asi pípla sms, že již vše OK:)), tak se rozhodování změnilo (postavení mimo hru, nepískané fauly, atd...) 

Dění v ochozech? Tak tady si musíme "nastavit zrcadlo":

1. nejsme schopni sami vyprodat Ďolíček! To je sice hanebné, ale svůj díl má i náš tým, který svojí mizernou hrou nemá šanci přitáhnout diváky!

2.systém distribuce lístků - tady můžu slíbit, že DFB od příští sezóny půjde tvrdě za změnu "zaběhlé praxe". Hodně lidem se to asi nebude líbit, pár "Bohemáků", kteří si zásadně nekupují lístky prostě bude mít smůlu, bafuňáři a fanoušci jiných klubů nás nezajímají! Družstvo fanoušků je natolik významným partnerem klubu, že s klubem jistě najdeme dobré řešení.

Doba "volňásků" a recipročně rozdávaných lístků včerejším utkáním skončila! Flastr, kterej dostaneme za přerušený zápas snad otevře oči i těm největším dobromilům a položí si na pomyslnou misku vah tržbu vs. pokutu. 

Další prodělek očekávám u tržby fanšopu, před kterým stály helmy PČR a nepouštěly klokany na nákupy

DFB se rozhodně postaví proti tzv."zaběhlé  praxi" a prodej lístků si na tyhle utkání bere na starost! Připadné neprodané lístky klubu uhradíme, ale nikdo nám nebude klokany vyhánět z jejich místa a napadat v Ďolíčku! 

 

Dorazil jsem z odpolední a okamžitě jsem navýšil měsíční příspěvek. DFB je momentálně jediná "věc", která mě na Bohemce těší. Ludvo, s Koubkem jsi měl pravdu.

Mám jeden lístek do kotle, má někdo zájem? Předání nejlépe v Praze na JM.

Dobrý den, klokani!

Včera jsme si domluvili krátkou poradu vedení DFB a také pozvali na kus řeči sportovního ředitele a nového trenéra. Diskutovali jsme s nimi o Kabajevovi, naší hře a taky o příští prvoligové sezóně.

Nejdříve v rychlosti k družstevním záležitostem. DFB přesune další kancelářskou činnost na Michala Holase a ulehčí tím Sváťovi Baťovi, který má své agendy až nad hlavu. Konkrétně půjde o evidenci družstevníků, jejich přihlášek a potom samozřejmě vklady, které Michal zvládá přímo excelentně. 

David Vodehnal nás informoval o záležitostech z vedení klubu, novinkách ohledně stadionu a taky jak je na tom konkurz. Obě záležitosti jsou družstvem fanoušků bedlivě sledované a hlídáme si klidný průběh. Dále se nám v družstevní datové schránce objevilo "lejstro" od soudu, které se týká našeho sporu se Střížkovem a samozřejmě i finančního nároku. Právní oddělení DFB(Judr.Kengurur a Mgr.Mraček) na komunikaci se soudem zareaguje po prodlouženém víkendu. Jak už jsem o téhle záležitosti informoval před časem, je to "běh na dlouhou trať". 

O víkendu přijede do Ďolíčku prohrát Slávie a tak jsme si samozřejmě s trenérem a sportovním ředitelem řekli pár slov k tomuhle utkání. Nejdříve jsme vyslechli jejich pohled na nevydařené jaro. Je zajímavé, že fanouškovský názor často  není totožný s odborným, byť tam jsou i společné záchytné body. Např. my fanoušci máme pocit, že hráči nebojují - sportovní vedení ale vidí téměř nejběhavější tým ligy. My chceme řvát gól - sportovní vedení taky... 

Zajímavé názory na fanoušky fotbalu nám popsal trenér Martin Hašek. Srovnával atmosféru (ne hluk) v Ďolíčku a na Letné. Z jeho srovnání mám radost, protože mi to potvrzuje teorii, že sparťani jsou divní lidé :)). Trenérovi se líbí v Ďolíčku zejména ta blízkost fanoušků, jejich pozitivní a pohodový přístup k utkáním. Požádal nás o podporu našeho mladého týmu a zároveň ocenil přísný přístup fandů po utkání v Liberci. Martin Hašek je nám sympatický, nevidíme důvod jeho přání nevyhovět, vždyť ná jde o stejnou věc ;). Se Slávií chceme uspět a stejně tak v dalších utkáních.

Příjemný zelenobílý den a BOFOR!!! 

Právě jsem dokončil aktualizaci pravidelných členských vkladů do DFB k datu 31.03.2017. 

Bulsara napsal:

Ahoj, je nějaká možnost koupit samolepku DFB? Starou jsem strhl z auta před koupí nového, ale již to znovu nalepit nešlo. Rád bych se opět k DFB přihlásil :-) Díky Pepa 1132

Samolepky jsou ve fanšopu. Stačí si říct pánovi za pultem ;)

Ahoj,

je nějaká možnost koupit samolepku DFB? Starou jsem strhl z auta před koupí nového, ale již to znovu nalepit nešlo. Rád bych se opět k DFB přihlásil :-)

Díky Pepa 1132

klokyn napsal:

Ahoj. Jaké jsou poznatky z dnešního jednání?

Včera večer se po pohárovém utkání uskutečnilo setkání všech zaměstnanců Bohemky se zástupci DFB. Důvodů bylo několik. Všechny je v úvodu pojmenoval ředitel klubu p.Darek jun. a potom si vzal slovo sportovní ředitel p.Držmíšek. Každému je jistě jasné, že se řešil zejména zápas v Příbrami a střelecká impotence. Setkání byl samozřejmě přítomen i trenér Koubek, který se vyjádřil a obhajoval předváděnou hru. Vysvětlil vcelku srozumitelně důvody své rezignace (stáří, zdravotní stav, atd...), za což byl odměněn poděkováním všech přítomných a potleskem. Odchází tedy v dobrém a se svým nástupcem dokonce o situaci v Bohemce diskutoval. Nástupce trenéra Koubka již dnes představí vedení Bohemky a odpoledne povede první trénink. Několik vět pronesl i většinový akcionář p.Darek sen., který tým pochválil za předvedený výkon a vyjádřil presvědčení, že se na něj naváže v sobotu. 

DFB bylo vyzváno k reakci na předcházející vystoupení a na vyjádření názoru na situaci v klubu. Protože hoši odehráli opravdu dobrý zápas cítil jsem, že není úplně vhodné nějaké brutální pranýřování. Tim mám na mysli zejména kritizovat střeleckou nemohoucnost, kterou si všichni uvědomují a z našeho fanouškovského pohledu "odfláknuté" utkání v Příbrami. Nechtěl jsem ani reagovat na trenérova slova, že hrajeme hezkej fotbal "akorát" nedáváme góly, protože hezké je například krasobruslení nebo závody v tanci. Fotbal je totiž pořád o gólech a bodech za výhry. Ve svém krátkém projevu jsem se snažil hráče trošku motivovat a připomenout jim, že "anglický" týden zažívá v práci většina fyzicky pracujících lidí každý den. Potom si vzal slovo kapitán týmu Dan Krch a řekl pár vět za tým, které mu věřím. Na to zareagoval za DFB a hlavně kotel Jura, který moc pěkně vyzval hráče, aby se nestyděli říct si o větší podporu kotle - gesty, bojovností a samozřejmě nejlépe góly :)) .

Celé setkání trvalo zhruba hoďku a poté se hráči vydali k domovu. Vedení klubu ještě chvíli diskutovalo s fanoušky. 

Co k setkání dodat? Že se těším na sobotu na 3 body s Jihlavou! 

BOFOR a ĎOFOR!

S čísly to neumím, jako statistik p. Tomiisek, ale přesto si dovolím pár zajímavých čísel představit zelenobílé veřejnosti. 

16128 - to byl počet kelímků připravených na jaro, v 84 přepravkách

různých sad kelímků máme teď v provozu 

(kelímek s logem DFB a Bohemky, kelímek dres, kelímek Vršovice olé!, kelímek tým 2016/17, kelímek legenda Tonda, kelímek legenda Karol a černý smuteční kelímek do sektoru hostů)

-------------------------------------------------------------------------------

Jarní "Bednyho bedna":

Slovácko  240

Plzeň       407

Dukla       279

-----------------------

Celkem    926 ks kelímků

152 - přesně tolik si nechal Nicknack kelímků na reklamaci za vadnou folii 

(jde o kelímky z první série, za to si firma zaslouží uznání)

1288 - tolik kelímků si klokani odnesli domů

36 - to je počet "drzých kelímků" ze sektoru hostů, které si odvezli, jako suvenýr z Dolíčku

1324 kelímků nám tedy chybí za tři utkání! :))

1324 + 926 2250 x 50,= 112.500,- Kč vklad do DFB za 3 jarní utkání

14688* vratných krasavců máme připraveno na příští utkání

*)Pro statistiky nejde o chybu v součtu, ale chybějící kelímky do sektoru hostů byly nahrazeny z rezervy, aby bylo pořád připraveno plných beden - 960 ks 

Děkujeme všem klokanům!