Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Bednyho bedna včera byla "pouhých" 249 kelímků, ale podle prázdných přepravek to vypadá na slušnej "odnos" domů. 

Děkujeme všem, kdo vhodili nebo si odnesli

ludvavestec napsal:

Dobrý večer klokani. Naši hráči jsou s bodem spokojeni. Asi nechtějí soutěžit se Spartou a stačí jim porovnávat se s českými provinčními kluby ;). S tím se ale rozhodně nemůžu ztotožnit, protože doma se přece ...

Tak, tak...

Bod je vždy lepší než porážka, to je fakt, ale chce to ještě víc tvrdě makat, dřít až na samou hranici (teda viděl jsem zase tentokrát proti Spartě Baroše a ten by mohl jít stále všem příkladem) hráči musí chtít vítězit vždy a nad každým!

                      BOHEMKA DO TOHO!!!

Dobrý večer klokani. Naši hráči jsou s bodem spokojeni. Asi nechtějí soutěžit se Spartou a stačí jim porovnávat se s českými provinčními kluby ;). S tím se ale rozhodně nemůžu ztotožnit, protože doma se přece musí vyhrávat! 

DFB je navzdory mizernému výsledku na hřišti, velmi spokojené z výsledku "bednyho bedny". Dnešní stav je 292 kelímků!

Děkujeme všem, kdo vhodili kelímek do bedny nebo si ho vzali domů.

(děkujeme i těm, kdo ho vzteky rozšlapali, jako před časem pan Padrino :))  )

Na utkání s Olomoucí máme připravený nový kelímek "Bohemácké notičky" a na další domáci utkání s Libercem už bude v oběhu i nová sběratelská lahůdka "legendy z Ďolíčku". 

Na závěr jen krátce k fámám okolo Ďolíčku. Navzdory kdysi zaručeným fámám o demoličním výměru stadion pořád stojí. Stejně to je i s poslední "jobovkou". Víc o tom psát nebudu, bo je to ztráta času ;) 

Dobrou zelenobílou noc.

Včera parádní den. Bohemka - Baník 3 body a 430 kelímku v "Bednyho bedně"! 

DFB děkuje všem, kdo kelímek vhodili do bedny nebo si ho vzali domů. 

Zdravím fanoušky, chtěl bych se zeptat ohledně zápasu s Ostravou - měli jsme v plánu na něj vyrazit s otcem a tchánem, ale teď jsem si přečetl, že nákup vstupenek je povolený pouze registrovaným členům fanklubu nebo DFB a majitelům permanentek a já zatím nejsem ani jedno. Byli jsme letos na zápase s Jihlavou a moc se nám ten zápas, stadion a atmosféra líbily a rádi bychom si to zopakovali.

Myslíte, že je ještě možné během příštího týdne stihnout registraci a nákup vstupenek? A stačí, když je registrovaná jen osoba kupující vstupenky nebo musí být všichni návštěvníci? Předem díky za odpovědi.

Tom

Dnes navzdory prohře bylo v bedně 301 kelímků. 

DFB děkuje všem, kdo šoupli kelímek bedny nebo si ho nechali, jako suvenýr. 

DFB děkuje za 111 kelímků v bedně. Zejména oceňujeme vhozy po utkáni a také, že se nikdo nedožadoval vrácení kelímku vhozeného o poločase. 

Po zaplacení mytí kelímků bedeme asi 1.500,-Kč v plusu 

Barometr spokojenosti včera opět zafungoval.  

ludvavestec napsal:

Hele maskote, bejvalej ;), nech Michala v klidu. Jsme rádi, že tu agendu vede. Je to šílená piplačka. Vyžaduje to opravdu hodně hodin práce a soustředění. Michal to zcela jistě dožene, jen co bude mít ...

Jj ČSSR. Naše vlast... rád zpomínám... to bylo ještě mnohi let před mým naplavením... to jsem byl ještě kuře... Pavel Voříšek ví, mimochodem autor mnoha chorálů co pěje ještě dnes kotel, taky z ČSSR... vlastně byla to doba, kdy i Bčko Bohemky hrala na mezinarodni urovni. mno na Slezim trvám dejte si je do notiček. Koupím teda dva, jeden k Tondovi a Karolkovi druhej do Bedny. Diky. 

Lombardos napsal:

Tak ještě tátu Holase rozhejbat s tou jeho evidencí... A pak! Kdy bude kelímek s nejstarším střelcem první českomoravské ligy v kopané ? Tondu a Karolka už mám.

Hele maskote, bejvalej ;), nech Michala v klidu. Jsme rádi, že tu agendu vede. Je to šílená piplačka. Vyžaduje to opravdu hodně hodin práce a soustředění. Michal to zcela jistě dožene, jen co bude mít trochu volného času.  

Je fajn,  že se sběratelé Tvého formátu zajímají o naše nové vratné kelímky. Zrovna teď máme "ve výrobě" dva, možná i tři nové kousky (záleží na pořizovací ceně od NickNacku). Budou to opravdové legendy Bohemky, reprezentanti ČSSR a naši velcí oblíbenci. Dále máme rozpracované další "Bohemácké notičky". Financování nových kelímků je kryto z peněz DFB a partnerů, proto musíme být ve výrobě zodpovědní. Znamená to držet si patřičný počet kelímků (10-15tis.) a teprve v případě, že se zásoba tenčí vyrobit další. Výroba trvá až dva měsíce, tak je třeba plánovat. Mít na skladě 25000-30000 ks nám, ani "kelímkovému byznysu" moc nepomůže. Potřebujeme provozní peníze na přepravu, mytí, sušení a skladování. Náklady na výrobu nových Vratných kelímků nikdy nesmí finančně ohrozit hlavní činnost DFB - podporu Bohemky. Zrovna dnes posíláme Bohemce na účet dalších 250tis.kaček. Letos už je to celkem "půl mega" a to je už slušnej balík zhmotněné Bohemácké lásky ;)

Tak ještě tátu Holase rozhejbat s tou jeho evidencí... A pak! Kdy bude kelímek s nejstarším střelcem první českomoravské ligy v kopané ? Tondu a Karolka už mám.

sakra napsal:

Dlouho jsem neviděl statistiku kelímků....?

DFB děkuje všem "bednařům" a sběratelům suvenýrů

Bohemka - Karviná...................Bednyho bedna 398

Bohemka - Slávia .....................Bednyho bedna 440 

Bohemka - Slovácko.................Bednyho bedna 368 

za tři zápasy navíc zmizelo 1.667 ks vratných kelímků

venca_65 napsal:

Ahoj, nemůžu se dostat na emailovou adresu dfb@fc-bohemians.cz, potřeboval bych zařídit novou průkazku a přiřadit svoje členství ke svému nicku na VD. email se mi vrací jako nedoručitelný.. Můžete mi poradit? Dík Venca

druzstvo@fc-bohemians.cz

Ahoj, nemůžu se dostat na emailovou adresu dfb@fc-bohemians.cz,

potřeboval bych zařídit novou průkazku a přiřadit svoje členství ke svému nicku na VD.

email se mi vrací jako nedoručitelný..

Můžete mi poradit?

Dík Venca

ludvavestec napsal:

Dobrý večer klokani. Uplynulý víkend se dá směle označit, jako úspěšný. V neděli byl k vidění parádní výkon hráčů na hřišti a zelenobílého kotle v ochozech.  V sobotu proběhla opět vydařená úklidová brigáda v Ďolíčku, které ...

dík za ty tři body...