Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Po odstranění menších technických problémů v souvislosti s přechodem na nový web jsem dnes k datu 28.02.2017 aktualizoval členské vklady DFB. Případné připomínky mi prosím pište na holas.michal@centrum.cz Děkuji!

ludvavestec napsal:

Máme tři bedny. Velká je vždy před schodištěm na náměstíčku, druhá bývá na ochozu před A5 a třetí v kotli. Zřejmě byla tentokrát někde o kousek jinde, než na podzim, ale určitě v kotli byla.  DFB ...

Fakt jsme si ji nevšimli... Nejlepší je, když je někde mezi stánkem pod hodinami a výlezem. Díky. 

Malstr napsal:

Proč nebyla Bednyho bedna při výlezu z kotle? Díky. 

Máme tři bedny. Velká je vždy před schodištěm na náměstíčku, druhá bývá na ochozu před A5 a třetí v kotli. Zřejmě byla tentokrát někde o kousek jinde, než na podzim, ale určitě v kotli byla. 

DFB děkuje za 240 kelímků vhozených do "Bednyho beden". Je to velká škoda, že hoši nevyhráli. Opět se nám potvrdilo, že existuje přímá úměra mezi "spokojeností" a "štědrostí" klokanů ;)

Holas napsal:

K dnešnímu dni byla provedena aktualizace členských vkladů DFB ke dni 31.01.2017. Případné připomínky mi pište na e-mail holas.michal@centrum.cz   Díky!

Ahoj Míšo,

můj členský vklad do DFB byl ještě před koncem roku 1905,- Kč, které jsem vložila. Jak je možné, že se vznikem nových stránek je můj vklad najednou jen 1000,- Kč???

#2226 člen DFB

K dnešnímu dni byla provedena aktualizace členských vkladů DFB ke dni 31.01.2017. 

Případné připomínky mi pište na e-mail holas.michal@centrum.cz   Díky!

Dnes jsem dokončil aktualizaci členských vkladů DFB k datu 31.12.2016.   Případné připomínky mi pište na mail holas.michal@centrum.cz   Díky!

Dobrý večer, dnes proběhla v naší oblíbené restauraci Hajnovka první letošní schůzka vedení DFB, za účasti sportovního ředitele klubu p.Držmíška, člena představenstva klubu p.Novotného a několika klokanů z různých fanouškovských skupin.

Program byl jednoduchý, vypít společně čaj, pivo, kávičku, něco zakousnout a popřát si do nového roku vše nejlepší. Při té příležitosti pochopitelně vytáhnout nějaké ty "tajné" informace ze sportovního šéfa klubu :))). 
Nebudu klokany napínat a stručně shrnu naše poznatky a dojmy ze setkání. 
Můžeme být v klidu.
Klub posiluje kádr, budujeme opravdu konkurence schopný a perspektivní tým.
Nějaké fňukání nad odchody hráčů není na místě. Všichni jsou profíci a dobře vědí, jak to ve fotbale chodí. 
Probrali jsme i nepovedené "utkání" s Plzní. Dohady, že "všechno bylo jinak", jsou bláboly a nepodložené konspirační teorie! Plzeň porazíme na jaře a hotovo! Teď nás čeká zimní příprava, turnaj na umělce a soustředění v Turecku, kam pojede už "personálně vyladěný tým". 
Dobrou zelenobílou noc! 

Dobrý večer kamarádi klokani.

Před chvílí odeslal pokladník DFB Martin Kurka poslední 60tis. splátku našeho podílu konkurzního dluhu. 
Za 10měsíců jsme díky Vám dokázali shromáždit částku 1.060.000,-Kč! Celou částku jsme přeposlali do fondu na úhradu konkurzního dluhu. 
Děkujeme všem, kdo přispěli a těšíme se, že od příštího roku budeme mít Bohemku jen pro radost! 

Sejejs napsal:

Paráda!!! Možná, kdyby zbyl čas, tak by šlo aktualizovat seznam pravidelných plátců - třeba 2 letou aktualizaci k 1.1. 2017... :-)

Vklady družstevníků by měly být doplněny Vojtou Manem do 30.9.2016. Pokud tam někdo svůj vklad nevidí, měl by se ozvat.

Vklady vložené od 1.10.2016 se objeví v příštích dnech. Musíme nového zapisovatele vkladů Michala Holase vzít do FIO banky a nahlásit ho, jako "nahlížeče" na účet. Důvod, proč k tomu ještě nedošlo je moje neschopnost utrhnout se z práce. Do konce měsíce to zmáknem ;)

ludvavestec napsal:

Velký dík klokanům!Kelímky nejsou jediný zdroj na splácení konkurzního dluhu. Velmi výrazná podpora je v trvalých příkazech družstevníků.  Pokladník DFB, Martin Kurka mi dnes ráno řekl, že nemusíme čekat na vyúčtování tržby a nákladů na ...

Paráda!!! Možná, kdyby zbyl čas, tak by šlo aktualizovat seznam pravidelných plátců - třeba 2 letou aktualizaci k 1.1. 2017... :-)

Velký dík klokanům!

Kelímky nejsou jediný zdroj na splácení konkurzního dluhu. Velmi výrazná podpora je v trvalých příkazech družstevníků.  Pokladník DFB, Martin Kurka mi dnes ráno řekl, že nemusíme čekat na vyúčtování tržby a nákladů na umývání kelímků. Na účtu DFB jsme ráno měli několik tisíc nad 100.000,-Kč! Řekli jsme se, že není na co čekat ( jsme fanoušci Bohemky, nejsme se zakončením váhající alibističtí fotbalisti ;)  ).

Jsem neskutečně hrdej na naše skvělé fanoušky a s radostí můžu oznámit, že jsme za devět měsíců zaplatili 1milion mírně inflačních kaček na úhradu konkurzního dluhu! 
Fanoušci Bohemky jsou nejlepší nejen v Praze.
Děkujeme za podporu.

"Bednyho bedna" byla v minulém týdnu velmi významným zdrojem vkladů DFB. Děkujeme!

Boh/Ber...............217ks
Boh/Lib...............406ks
--------------------------------------
Celkem................623ks x 50,-Kč = 31.150,-Kč

Dobrý den kamarádi klokani! 
Tenhle týden je doslova nabitý událostmi, které ovlivní náš zelenobílý svět/život.

Pondělí:
Po losování českého poháru se můžeme těšit na kata dvou prvoligových týmů v Ďolíčku - jedná se o "šesté předkolo evropské ligy" . Proto by bylo dobré zaplnit Ďolas i na tenhle "pouťák" s "amatérským" týmem. Snad se bude hrát od 18,00hod., aby to stihli z práce do Ďolíčku nejen klokani, ale i náš soupeř! 

Úterý: včera odpoledne proběhla valná hromada Bohemky. 
Prvním bodem bylo ukončení konkurzu, který je dle Judr. Frání prakticky na dohled. Chybi už jen několik drobných formálních úkonů a bude klid. To bude důvod k oslavě, spolu s očekávaným "přezimováním" Atýmu v horních patrech I.ligy :)))

Potom přišly na řadu organizační záležitosti. Protože se představenstvo rozšířilo na pět členů, tak bylo nutné za dohledu notářky zvolit tři nové členy představenstva klubu a dva nové do dozorčí rady.
Akcionáři nejdříve poděkovali odvolanému panu Klímovi, který byl ve své pozici ještě z doby CTY, ale dle slov předsedy představenstva nešlo jen o čestnou funkci, aktivně se podílel na vyhledávní hráčů, z nichž jsou teď v Bohemce snad tři nebo čtyři pod smlouvou. 
Samotná volba byla poměrně rychlá a kopírovala dohodnutý scénář, dle podílu v a.s..
Představenstvo:
Darek Jakubowicz st. - předseda představenstva
Petr Svoboda - místopředseda
Darek Jakubowicz ml.
David Vodehnal (člen vedení DFB)
Ondřej Novotný (člen kontrolní komise DFB)

Dozorčí rada:
Martin Kurka ( místopředseda DFB) - předseda dozorčí rady
Pavel Fráňa
Jaroslav Landa

Následovala společná fotečka na památku a rozchod domů. 

Ve středu pošleme z našeho účtu u FIO banky dalších 100tis. Kč - celkem už to bude 900.000,-Kč za 8 měsíců!

Čtvrtek:
Pro DFB je nejdůležitější Bohemka a Ďolíček! Proto je třeba sledovat důležité jednání zastupitelstva hl.m.Prahy, kde by mělo dojít k schválení změn vynucených Prahou10. Naše účast na "Magoši", aby náhodou někdo nezapomněl, jak hlasoval v březnu ;)
Časy ještě budou aktuálně upřesněny, ale kdo může a má možnost strávit dopoledne na Mariánském náměstí, tak by toho měl využít k podpoře Bohemky a Ďolíčku! 

V pátek se hraje ve Zlíně, stále jsou volná místa v "Holabusu"! Tak neváhejte a přihlaste se. 

To je pro dnešek vše, těším se na setkání ve čtvrtek dopol. na Mariánském nám.!
BOFOR!

Nejčastější dotaz klokanů zní:

a) proč nehraje Šumský?

b) kdo nám posílí útok ?

c) jak je to s Ďolíčkem?


Dovolím si odpovědět sám, páč není čas na kraviny!

                                      c ) je správně! 

Dnes večer budou klokani oficiálně požádáni Družstvem fanoušků Bohemians k účasti na čtvrtečním zasedáním zastupitelstva Magistrátu hl.m. Prahy. 
Je na čase po půl roce připomenout politikům, že Ďolíček stále není výřešen! Tahle "decentní" připomínka si zaslouží opravdu velkou účast Bohemáků pro případ, že by snad někdo opravdu ztratil paměť a zapomněl, jak hlasoval v březnu!

Všichni chceme ukončení nekonečného stresu, chceme už jen řešit fotbal a máme dost nejistoty okolo stadionu. Příští čtvrtek je den, na který jsme čekali. Příští čtvrtek je den, kdy může každý z nás udělat něco pro Bohemku a stadion. 
Skandovat v ochozech "Ďolíček nedáme!", totiž nestačí - není to slyšet za branami stadionu!  Je to málo musíme přidat. Proto je nutné v co největším počtu přijít na Mariánské náměstí v Praze1, zaplnit Magistrát a přilehlé prostory. Potom jen v klidu a pokoji si počkat na výsledek hlasování. ;)
 
Den D už známe, jen se ještě doladí čas na úterní Radě hl.m. Prahy.
Sledujte tedy VD, FB a dalši informační kanály. 

Holas napsal:

To jsi se nemohl zeptat Sváti nebo Kurky na sobotní schůzi?! :-(

Ne, to opravdu nemohl, nejsem věštec :)) Kdybych byl, tak bych se neptal vůbec na nic :) Ale díky za zájem ;)

hrdin napsal:

Ahoj ;)   Prosím, do jakého čísla jsou vyrobeny členské průkazy? Díky.

To jsi se nemohl zeptat Sváti nebo Kurky na sobotní schůzi?! :-(

Ahoj ;)   Prosím, do jakého čísla jsou vyrobeny členské průkazy? Díky.