Česká liga žáků U15

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
31.8. 15:00 Teplice - Boleslav 4:0
31.8. 15:00 Most - Slavia 0:8
31.8. 15:00 Meteor - Pardubice 1:1 (4:3)
31.8. 10:00 Bohemians - Příbram 2:0
31.8. 15:00 Sparta - Budějovice 5:1
31.8. 15:00 Hradec - Plzeň 3:1
2. kolo
20.8. 15:00 Boleslav - Plzeň 4:0
20.8. 15:00 Budějovice - Hradec 0:2
20.8. 15:00 Příbram - Sparta 4:2
19.8. 10:15 Pardubice - Bohemians 0:0 (4:3)
20.8. 15:00 Slavia - Meteor 4:0
20.8. 15:00 Teplice - Most 9:1
3. kolo
27.8. 15:00 Most - Boleslav 1:6
27.8. 15:00 Meteor - Teplice 1:5
27.8. 10:00 Bohemians - Slavia 0:6
27.8. 15:00 Sparta - Pardubice 3:0
27.8. 15:00 Hradec - Příbram 4:2
27.8. 15:00 Plzeň - Budějovice 3:1
4. kolo
3.9. 15:00 Boleslav - Budějovice 5:4
3.9. 15:00 Příbram - Plzeň 3:3 (6:5)
3.9. 15:00 Pardubice - Hradec 1:0
3.9. 15:00 Slavia - Sparta 3:1
4.9. 10:15 Teplice - Bohemians 1:1 (1:3)
3.9. 15:00 Most - Meteor 4:3
5. kolo
10.9. 15:00 Meteor - Boleslav 2:5
10.9. 10:00 Bohemians - Most 5:2
10.9. 15:00 Sparta - Teplice 2:3
10.9. 15:00 Hradec - Slavia 2:4
10.9. 15:00 Plzeň - Pardubice 0:3
10.9. 15:00 Budějovice - Příbram 1:1 (3:4)
6. kolo
17.9. 15:00 Boleslav - Příbram 6:1
17.9. 15:00 Pardubice - Budějovice 0:5
17.9. 15:00 Slavia - Plzeň 8:0
17.9. 15:00 Teplice - Hradec 3:2
17.9. 15:00 Most - Sparta 0:3
17.9. 13:00 Meteor - Bohemians 0:2
7. kolo
24.9. 10:00 Bohemians - Boleslav 0:3
24.9. 15:00 Sparta - Meteor 8:0
24.9. 15:00 Hradec - Most 4:0
24.9. 15:00 Plzeň - Teplice 1:2
24.9. 15:00 Budějovice - Slavia 1:3
24.9. 15:00 Příbram - Pardubice 0:3
8. kolo
1.10. 15:00 Boleslav - Pardubice 0:1
1.10. 15:00 Slavia - Příbram 4:1
1.10. 15:00 Teplice - Budějovice 4:1
1.10. 15:00 Most - Plzeň 1:2
1.10. 15:00 Meteor - Hradec 0:7
1.10. 10:00 Bohemians - Sparta 1:0
9. kolo
8.10. 15:00 Sparta - Boleslav 3:1
8.10. 10:15 Hradec - Bohemians 3:0
8.10. 15:00 Plzeň - Meteor 2:1
8.10. 15:00 Budějovice - Most 1:0
8.10. 15:00 Příbram - Teplice 1:5
8.10. 15:00 Pardubice - Slavia 2:0
10. kolo
15.10. 15:00 Boleslav - Slavia 1:3
15.10. 15:00 Teplice - Pardubice 0:1
15.10. 15:00 Most - Příbram 2:0
15.10. 15:00 Meteor - Budějovice 2:1
15.10. 10:00 Bohemians - Plzeň 2:1
15.10. 15:00 Sparta - Hradec 4:4 (4:5)
11. kolo
22.10. 15:00 Hradec - Boleslav 0:2
22.10. 15:00 Plzeň - Sparta 2:1
22.10. 14:30 Budějovice - Bohemians 0:1
22.10. 15:00 Příbram - Meteor 2:3
22.10. 15:00 Pardubice - Most 2:0
22.10. 15:00 Slavia - Teplice 3:1
12. kolo
29.10. 15:00 Boleslav - Teplice 4:3
29.10. 15:00 Slavia - Most 6:1
29.10. 15:00 Pardubice - Meteor 2:0
29.10. 10:00 Příbram - Bohemians 2:1
29.10. 15:00 Budějovice - Sparta 2:1
29.10. 15:00 Plzeň - Hradec 0:3
13. kolo
5.11. 15:00 Plzeň - Boleslav 1:3
5.11. 15:00 Hradec - Budějovice 2:0
5.11. 15:00 Sparta - Příbram 3:1
6.11. 15:00 Bohemians - Pardubice 1:2
5.11. 15:00 Meteor - Slavia 0:8
5.11. 15:00 Most - Teplice 0:4
14. kolo
12.11. 15:00 Boleslav - Most 5:0
12.11. 15:00 Teplice - Meteor 7:2
12.11. 10:15 Slavia - Bohemians 1:0
12.11. 15:00 Pardubice - Sparta 0:3
12.11. 15:00 Příbram - Hradec 3:3 (3:2)
12.11. 15:00 Budějovice - Plzeň 0:4
15. kolo
19.11. 15:00 Budějovice - Boleslav 2:4
19.11. 15:00 Plzeň - Příbram 3:2
19.11. 15:00 Hradec - Pardubice 2:1
19.11. 15:00 Sparta - Slavia 4:1
20.11. 10:00 Bohemians - Teplice 1:3
19.11. 15:00 Meteor - Most 4:0
16. kolo
26.11. 15:00 Boleslav - Meteor 4:0
27.11. 10:15 Most - Bohemians 1:0
26.11. 15:00 Teplice - Sparta 0:0 (3:5)
26.11. 15:00 Slavia - Hradec 4:1
26.11. 15:00 Pardubice - Plzeň 2:1
26.11. 15:00 Příbram - Budějovice 3:0
17. kolo
7.9. 15:00 Příbram - Boleslav 1:7
7.9. 15:00 Budějovice - Pardubice 1:1 (3:4)
7.9. 15:00 Plzeň - Slavia 0:0 (3:1)
7.9. 15:00 Hradec - Teplice 5:2
7.9. 15:00 Sparta - Most 3:0
24.8. 10:00 Bohemians - Meteor 0:1
18. kolo
28.9. 10:00 Boleslav - Bohemians
28.9. 15:00 Meteor - Sparta
28.9. 15:00 Most - Hradec
28.9. 15:00 Teplice - Plzeň
28.9. 15:00 Slavia - Budějovice
28.9. 15:00 Pardubice - Příbram
19. kolo
11.3. 15:00 Pardubice - Boleslav 0:6
11.3. 15:00 Příbram - Slavia 0:1
11.3. 15:00 Budějovice - Teplice 1:4
11.3. 15:00 Plzeň - Most 0:0 (2:3)
11.3. 15:00 Hradec - Meteor 1:0
11.3. 10:00 Sparta - Bohemians 2:0
20. kolo
18.3. 15:00 Boleslav - Sparta 1:2
18.3. 10:00 Bohemians - Hradec 4:1
18.3. 15:00 Meteor - Plzeň 0:2
18.3. 15:00 Most - Budějovice 3:0
18.3. 15:00 Teplice - Příbram 1:1 (5:6)
18.3. 15:00 Slavia - Pardubice 5:0
21. kolo
25.3. 15:00 Slavia - Boleslav 3:0
25.3. 15:00 Pardubice - Teplice 0:1
25.3. 15:00 Příbram - Most 1:1 (3:2)
25.3. 15:00 Budějovice - Meteor 4:1
25.3. 11:00 Plzeň - Bohemians 0:1
25.3. 15:00 Hradec - Sparta 3:2
22. kolo
1.4. 15:00 Boleslav - Hradec
1.4. 15:00 Sparta - Plzeň
2.4. 13:30 Bohemians - Budějovice
1.4. 15:00 Meteor - Příbram
1.4. 15:00 Most - Pardubice
1.4. 15:00 Teplice - Slavia