Česká liga žáků U15

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
11.11. 15:00 Liberec - Teplice
11.11. 15:00 Příbram - Slavia
11.11. 15:00 Hradec - Meteor
12.11. 10:00 Kladno - Bohemians
11.11. 15:00 Most - Boleslav
11.11. 15:00 Plzeň - Budějovice
11.11. 15:00 Sparta - Pardubice
2. kolo
19.8. 15:00 Teplice - Pardubice 2:0
19.8. 15:00 Budějovice - Sparta 1:4
19.8. 15:00 Boleslav - Plzeň 2:1
19.8. 10:00 Bohemians - Most 3:1
19.8. 15:00 Meteor - Kladno 4:3
19.8. 15:00 Slavia - Hradec 3:2
19.8. 15:00 Liberec - Příbram 0:0 (0:3)
3. kolo
26.8. 15:00 Příbram - Teplice 0:6
26.8. 15:00 Hradec - Liberec 5:1
26.8. 15:00 Kladno - Slavia 0:7
26.8. 15:00 Most - Meteor 3:0
23.8. 15:30 Plzeň - Bohemians 1:2
26.8. 15:00 Sparta - Boleslav 3:1
26.8. 15:00 Pardubice - Budějovice 0:3
4. kolo
2.9. 15:00 Teplice - Budějovice 1:0
2.9. 15:00 Boleslav - Pardubice 3:0
29.8. 10:00 Bohemians - Sparta 1:0
2.9. 15:00 Meteor - Plzeň 1:1 (2:4)
2.9. 15:00 Slavia - Most 8:0
2.9. 15:00 Liberec - Kladno 0:0 (0:3)
2.9. 15:00 Příbram - Hradec 0:5
5. kolo
9.9. 15:00 Hradec - Teplice 3:0
9.9. 15:00 Kladno - Příbram 3:1
9.9. 15:00 Most - Liberec 0:2
9.9. 15:00 Plzeň - Slavia 2:3
9.9. 15:00 Sparta - Meteor 2:0
10.9. 14:15 Pardubice - Bohemians 2:2 (2:4)
9.9. 15:00 Budějovice - Boleslav 0:1
6. kolo
16.9. 15:00 Teplice - Boleslav 1:8
16.9. 10:00 Bohemians - Budějovice 1:1 (8:7)
16.9. 15:00 Meteor - Pardubice 0:0 (4:2)
16.9. 15:00 Slavia - Sparta 4:1
16.9. 15:00 Liberec - Plzeň 6:2
16.9. 15:00 Příbram - Most 0:7
16.9. 15:00 Hradec - Kladno 4:0
7. kolo
23.9. 15:00 Kladno - Teplice
23.9. 15:00 Most - Hradec
23.9. 15:00 Plzeň - Příbram
23.9. 15:00 Sparta - Liberec
23.9. 15:00 Pardubice - Slavia
23.9. 15:00 Budějovice - Meteor
23.9. 10:00 Boleslav - Bohemians
8. kolo
1.10. 10:15 Teplice - Bohemians
30.9. 15:00 Meteor - Boleslav
30.9. 15:00 Slavia - Budějovice
30.9. 15:00 Liberec - Pardubice
30.9. 15:00 Příbram - Sparta
30.9. 15:00 Hradec - Plzeň
30.9. 15:00 Kladno - Most
9. kolo
7.10. 15:00 Most - Teplice
7.10. 15:00 Plzeň - Kladno
7.10. 15:00 Sparta - Hradec
7.10. 15:00 Pardubice - Příbram
7.10. 15:00 Budějovice - Liberec
7.10. 15:00 Boleslav - Slavia
7.10. 10:00 Bohemians - Meteor
10. kolo
14.10. 15:00 Teplice - Meteor
15.10. 13:45 Slavia - Bohemians
14.10. 15:00 Liberec - Boleslav
14.10. 15:00 Příbram - Budějovice
14.10. 15:00 Hradec - Pardubice
14.10. 15:00 Kladno - Sparta
14.10. 15:00 Most - Plzeň
11. kolo
21.10. 15:00 Plzeň - Teplice
21.10. 15:00 Sparta - Most
21.10. 15:00 Pardubice - Kladno
21.10. 15:00 Budějovice - Hradec
21.10. 15:00 Boleslav - Příbram
21.10. 10:00 Bohemians - Liberec
21.10. 15:00 Meteor - Slavia
12. kolo
28.10. 15:00 Teplice - Slavia
28.10. 15:00 Liberec - Meteor
29.10. 14:30 Příbram - Bohemians
28.10. 15:00 Hradec - Boleslav
28.10. 15:00 Kladno - Budějovice
28.10. 15:00 Most - Pardubice
28.10. 15:00 Plzeň - Sparta
13. kolo
4.11. 15:00 Sparta - Teplice
4.11. 15:00 Pardubice - Plzeň
4.11. 15:00 Budějovice - Most
4.11. 15:00 Boleslav - Kladno
5.11. 10:00 Bohemians - Hradec
4.11. 15:00 Meteor - Příbram
4.11. 15:00 Slavia - Liberec
14. kolo
24.3. 15:00 Teplice - Liberec
24.3. 15:00 Slavia - Příbram
24.3. 15:00 Meteor - Hradec
24.3. 15:00 Bohemians - Kladno
24.3. 15:00 Boleslav - Most
24.3. 15:00 Budějovice - Plzeň
24.3. 15:00 Pardubice - Sparta
15. kolo
31.3. 15:00 Pardubice - Teplice
31.3. 15:00 Sparta - Budějovice
31.3. 15:00 Plzeň - Boleslav
31.3. 15:00 Most - Bohemians
31.3. 15:00 Kladno - Meteor
31.3. 15:00 Hradec - Slavia
31.3. 15:00 Příbram - Liberec
16. kolo
7.4. 15:00 Teplice - Příbram
7.4. 15:00 Liberec - Hradec
7.4. 15:00 Slavia - Kladno
7.4. 15:00 Meteor - Most
7.4. 15:00 Bohemians - Plzeň
7.4. 15:00 Boleslav - Sparta
7.4. 15:00 Budějovice - Pardubice
17. kolo
14.4. 15:00 Budějovice - Teplice
14.4. 15:00 Pardubice - Boleslav
14.4. 15:00 Sparta - Bohemians
14.4. 15:00 Plzeň - Meteor
14.4. 15:00 Most - Slavia
14.4. 15:00 Kladno - Liberec
14.4. 15:00 Hradec - Příbram
18. kolo
21.4. 15:00 Teplice - Hradec
21.4. 15:00 Příbram - Kladno
21.4. 15:00 Liberec - Most
21.4. 15:00 Slavia - Plzeň
21.4. 15:00 Meteor - Sparta
21.4. 15:00 Bohemians - Pardubice
21.4. 15:00 Boleslav - Budějovice
19. kolo
28.4. 15:00 Boleslav - Teplice
28.4. 15:00 Budějovice - Bohemians
28.4. 15:00 Pardubice - Meteor
28.4. 15:00 Sparta - Slavia
28.4. 15:00 Plzeň - Liberec
28.4. 15:00 Most - Příbram
28.4. 15:00 Kladno - Hradec
20. kolo
5.5. 15:00 Teplice - Kladno
5.5. 15:00 Hradec - Most
5.5. 15:00 Příbram - Plzeň
5.5. 15:00 Liberec - Sparta
5.5. 15:00 Slavia - Pardubice
5.5. 15:00 Meteor - Budějovice
5.5. 15:00 Bohemians - Boleslav
21. kolo
12.5. 15:00 Bohemians - Teplice
12.5. 15:00 Boleslav - Meteor
12.5. 15:00 Budějovice - Slavia
12.5. 15:00 Pardubice - Liberec
12.5. 15:00 Sparta - Příbram
12.5. 15:00 Plzeň - Hradec
12.5. 15:00 Most - Kladno
22. kolo
19.5. 15:00 Teplice - Most
19.5. 15:00 Kladno - Plzeň
19.5. 15:00 Hradec - Sparta
19.5. 15:00 Příbram - Pardubice
19.5. 15:00 Liberec - Budějovice
19.5. 15:00 Slavia - Boleslav
19.5. 15:00 Meteor - Bohemians
23. kolo
26.5. 15:00 Meteor - Teplice
26.5. 15:00 Bohemians - Slavia
26.5. 15:00 Boleslav - Liberec
26.5. 15:00 Budějovice - Příbram
26.5. 15:00 Pardubice - Hradec
26.5. 15:00 Sparta - Kladno
26.5. 15:00 Plzeň - Most
24. kolo
2.6. 15:00 Teplice - Plzeň
2.6. 15:00 Most - Sparta
2.6. 15:00 Kladno - Pardubice
2.6. 15:00 Hradec - Budějovice
2.6. 15:00 Příbram - Boleslav
2.6. 15:00 Liberec - Bohemians
2.6. 15:00 Slavia - Meteor
25. kolo
9.6. 15:00 Slavia - Teplice
9.6. 15:00 Meteor - Liberec
9.6. 15:00 Bohemians - Příbram
9.6. 15:00 Boleslav - Hradec
9.6. 15:00 Budějovice - Kladno
9.6. 15:00 Pardubice - Most
9.6. 15:00 Sparta - Plzeň
26. kolo
16.6. 15:00 Teplice - Sparta
16.6. 15:00 Plzeň - Pardubice
16.6. 15:00 Most - Budějovice
16.6. 15:00 Kladno - Boleslav
16.6. 15:00 Hradec - Bohemians
16.6. 15:00 Příbram - Meteor
16.6. 15:00 Liberec - Slavia