Česká liga žáků U13

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
11.11. 15:00 Příbram - Sparta 6:6
11.11. 15:00 Aritma - Písek 3:8
11.11. 14:00 Prachatice - Bohemians 4:4
11.11. 15:00 Dynamo ČB - Plzeň 2:2
11.11. 15:00 Petřín - Táborsko 1:4
11.11. 15:00 SKP ČB - Tempo 5:5
2. kolo
28.10. 15:00 Sparta - Tempo 9:3
28.10. 15:00 Táborsko - SKP ČB 8:3
28.10. 15:00 Plzeň - Petřín 7:1
28.10. 11:30 Bohemians - Dynamo ČB 5:5
28.10. 15:00 Písek - Prachatice 8:2
28.10. 15:00 Příbram - Aritma 8:2
3. kolo
4.11. 15:00 Aritma - Sparta 0:11
4.11. 15:00 Prachatice - Příbram 0:17
4.11. 15:00 Dynamo ČB - Písek 9:6
5.11. 10:00 Petřín - Bohemians 4:6
4.11. 15:00 SKP ČB - Plzeň 2:2
4.11. 15:00 Tempo - Táborsko 9:1
4. kolo
2.9. 15:00 Sparta - Táborsko 9:1
2.9. 15:00 Plzeň - Tempo 12:4
2.9. 11:00 Bohemians - SKP ČB 6:2
2.9. 15:00 Písek - Petřín 9:3
2.9. 15:00 Příbram - Dynamo ČB 12:3
2.9. 15:00 Aritma - Prachatice 7:3
5. kolo
9.9. 15:00 Prachatice - Sparta 0:29
9.9. 15:00 Dynamo ČB - Aritma 3:4
9.9. 15:00 Petřín - Příbram 2:5
9.9. 15:00 SKP ČB - Písek 3:12
9.9. 10:30 Tempo - Bohemians 6:8
9.9. 15:00 Táborsko - Plzeň 3:17
6. kolo
16.9. 15:00 Sparta - Plzeň 7:6
16.9. 11:30 Bohemians - Táborsko 9:5
16.9. 15:00 Písek - Tempo 2:9
16.9. 15:00 Příbram - SKP ČB 11:1
16.9. 15:00 Aritma - Petřín 4:5
16.9. 15:00 Prachatice - Dynamo ČB 5:10
7. kolo
23.9. 15:00 Dynamo ČB - Sparta 3:16
23.9. 15:00 Petřín - Prachatice 12:1
23.9. 15:00 SKP ČB - Aritma 1:4
23.9. 15:00 Tempo - Příbram 11:4
23.9. 15:00 Táborsko - Písek 0:10
24.9. 10:15 Plzeň - Bohemians 6:2
8. kolo
1.10. 10:00 Sparta - Bohemians 7:7
30.9. 15:00 Písek - Plzeň 2:16
30.9. 15:00 Příbram - Táborsko 8:2
30.9. 15:00 Aritma - Tempo
30.9. 15:00 Prachatice - SKP ČB 3:7
30.9. 15:00 Dynamo ČB - Petřín 5:3
9. kolo
7.10. 15:00 Petřín - Sparta 2:9
7.10. 15:00 SKP ČB - Dynamo ČB 3:6
7.10. 15:00 Tempo - Prachatice 16:7
7.10. 15:00 Táborsko - Aritma 13:2
7.10. 15:00 Plzeň - Příbram 10:2
7.10. 11:30 Bohemians - Písek 3:6
10. kolo
14.10. 15:00 Sparta - Písek 12:1
14.10. 15:00 Příbram - Bohemians 2:5
14.10. 15:00 Aritma - Plzeň 2:17
14.10. 15:00 Prachatice - Táborsko 5:3
14.10. 15:00 Dynamo ČB - Tempo 4:3
14.10. 15:00 Petřín - SKP ČB 8:2
11. kolo
21.10. 15:00 SKP ČB - Sparta 0:15
21.10. 15:00 Tempo - Petřín 8:2
21.10. 15:00 Táborsko - Dynamo ČB 2:9
21.10. 15:00 Plzeň - Prachatice 13:0
21.10. 11:30 Bohemians - Aritma 8:2
21.10. 15:00 Písek - Příbram 2:12
12. kolo
31.3. 15:00 Sparta - Příbram
31.3. 15:00 Písek - Aritma
31.3. 15:00 Bohemians - Prachatice
31.3. 15:00 Plzeň - Dynamo ČB
31.3. 15:00 Táborsko - Petřín
31.3. 15:00 Tempo - SKP ČB
13. kolo
7.4. 15:00 Tempo - Sparta
7.4. 15:00 SKP ČB - Táborsko
7.4. 15:00 Petřín - Plzeň
7.4. 15:00 Dynamo ČB - Bohemians
7.4. 15:00 Prachatice - Písek
7.4. 15:00 Aritma - Příbram
14. kolo
14.4. 15:00 Sparta - Aritma
14.4. 15:00 Příbram - Prachatice
14.4. 15:00 Písek - Dynamo ČB
14.4. 15:00 Bohemians - Petřín
14.4. 15:00 Plzeň - SKP ČB
14.4. 15:00 Táborsko - Tempo
15. kolo
21.4. 15:00 Táborsko - Sparta
21.4. 15:00 Tempo - Plzeň
21.4. 15:00 SKP ČB - Bohemians
21.4. 15:00 Petřín - Písek
21.4. 15:00 Dynamo ČB - Příbram
21.4. 15:00 Prachatice - Aritma
16. kolo
28.4. 15:00 Sparta - Prachatice
28.4. 15:00 Aritma - Dynamo ČB
28.4. 15:00 Příbram - Petřín
28.4. 15:00 Písek - SKP ČB
28.4. 15:00 Bohemians - Tempo
28.4. 15:00 Plzeň - Táborsko
17. kolo
5.5. 15:00 Plzeň - Sparta
5.5. 15:00 Táborsko - Bohemians
5.5. 15:00 Tempo - Písek
5.5. 15:00 SKP ČB - Příbram
5.5. 15:00 Petřín - Aritma
5.5. 15:00 Dynamo ČB - Prachatice
18. kolo
12.5. 15:00 Sparta - Dynamo ČB
12.5. 15:00 Prachatice - Petřín
12.5. 15:00 Aritma - SKP ČB
12.5. 15:00 Příbram - Tempo
12.5. 15:00 Písek - Táborsko
12.5. 15:00 Bohemians - Plzeň
19. kolo
19.5. 15:00 Bohemians - Sparta
19.5. 15:00 Plzeň - Písek
19.5. 15:00 Táborsko - Příbram
19.5. 15:00 Tempo - Aritma
19.5. 15:00 SKP ČB - Prachatice
19.5. 15:00 Petřín - Dynamo ČB
20. kolo
26.5. 15:00 Sparta - Petřín
26.5. 15:00 Dynamo ČB - SKP ČB
26.5. 15:00 Prachatice - Tempo
26.5. 15:00 Aritma - Táborsko
26.5. 15:00 Příbram - Plzeň
26.5. 15:00 Písek - Bohemians
21. kolo
2.6. 15:00 Písek - Sparta
2.6. 15:00 Bohemians - Příbram
2.6. 15:00 Plzeň - Aritma
2.6. 15:00 Táborsko - Prachatice
2.6. 15:00 Tempo - Dynamo ČB
2.6. 15:00 SKP ČB - Petřín
22. kolo
9.6. 15:00 Sparta - SKP ČB
9.6. 15:00 Petřín - Tempo
9.6. 15:00 Dynamo ČB - Táborsko
9.6. 15:00 Prachatice - Plzeň
9.6. 15:00 Aritma - Bohemians
9.6. 15:00 Příbram - Písek