B-dorost s přehledem vyhrál

Celkové skóre mohlo být ale mnohem přesvědčivější...

Již od začátku bylo patrné, kdo bude ovládat hřiště na Lokádě. Ve třetí minutě se ve vápně prosadil proti přesile Michal Hubínek a tvrdou střelou na zadní tyčkupřekonal i gólmana. Celou dobu jsme měli míč na svých kopačkách, až jsme po zbytečné hrubce inkasovali. Soupeř mohl dokonce i zvýšit, ale naopak se potvrdilo pravidlo "nedáš - dostaneš". Dlouhý balón od Egerta usměrnil do branky hlavou Havel, za chvilku se trefil po centru Nováčka i další útočník Slánský. Poločasový výsledek byl 3:1 a jednoznačně jsme šli za vítězstvím.
Obměnili jsme zadní řady a lépe kombinovali. V ofsajdových pozicích se často objevoval Marek Barták, když se po kličce na gólmana objevil sám před odkrytou brankou, ale radost mu zkazil praporek asistenta rozhodčího. Dalšího gólu jsme se dočkali v 54. minutě, když se po prostrčení Bartáka řítil na branku Zvoníček a míč poslal přesně k tyčce. Objevovali jsme se v šancích, ale další góly nepřicházely. Šance jsme na to ale měli! Egert byl po rohu blízko, Barták se trefil do brankáře, Slánského střela gólem také neskončila. Až se najednou dostal sám před brankáře Havel a vstřelil svůj dnešní druhý gól. Útočníci dnes odehráli kvalitní utkání, byli dobře podporováni středovou trojicí, která rozdávala míče do ideálních prostorů. Samozřejmě nedostatky byly a do příště je musíme odstranit. Budeme hrát proti houževnatému soupeři na jeho umělé trávě.