Rozlučka B-dorostu s přestřelkou

B-dorost nasázel 14 gólů...

V předehrávce posledního zápasu se B-dorost představil na Vítkově. A hned od prvních minut bylo patrné, že dneska Bohemka opět vyhraje! Nejvíce byla vidět spolupráce dvou "hračiček" Havla s Vobořilem, kteří se podíleli na sedmi z devíti poločasových gólů. Hned na začátku se prudkou levačkou trefil ke vzdálenější tyčce Zvoníček, když mu přihrával právě Havel. Kombinací na jeden dotek se dostal do šance Vobořil a nemýlil se. Ve 22. minutě si spolupráci s Milanem Tomáš opět zopakoval a akce skončila opět gólem. Po následném rohu přistrkával Egert míč do skrumáže, kde hostující obránce nastřelil míč do Nováčka a ten si mohl připsat svůj první letošní gól. Po půl hodině od začátku zápasu našel Vobořila Malina a ten završil hattrick. Jenže o další tři minuty později Tomáš zvyšoval již na 6:0. Poté se do střelecké pozice dostal Hubínek a levačkou přidal další gól. Do konce první půle se trefil dvakrát ještě Havel a stanovil tak poločasové skóre na 9:0.
Ve druhém poločase jsme nechtěli přestat hrát, jenže při takovém stavu chybí klukům vnitřní motivace... A bylo to patrné. Polevili jsme a soupeř si začal více dovolovat. Výsledkem byla střela z vápna, která snižovala na 9:1. Odpověď však přišla záhy, když se po minutě na hřišti trefoval Bulíček a v další minutě se z blízka prosadil Barták. Soupeř se dostával do šancí a v jedné chvíli nás zachránilo i břevno. Občas musel ukázat svůj tygří skok Bricín v brance, občas zastavil balón i se štěstím. V 65. minutě se po individuální akci trefil Malina, skóre bylo 12:1. V poslední dvacetiminutovce se trefil ještě dvakrát Barták a zapsal si do své střelecké kolonky dnešní hattrick. Soupeř ke konci dokázal ještě snížit na konečných 14:2 a bylo po posledním divizním zápase.