U14 si v povedeném závěru zápasu zastřílela

Zvýšeným úsilím v závěru jsme porazili domácí Benešov 5:1

Ve druhém jarním kole jsme zavítali na půdu Benešova.
Od začátku byla na hráčích vidět snaha podat lepší výkon než proti Plzni, ale domácí měli v prvním poločase dost sil.
Benešov poctivě bránil a nepouštěl nás do šancí a sám hrozil z rychlých brejků.
V 10. minutě Letvan zakončoval po rohu do rukou brankáře.
Ve 13. minutě měli velikou šanci domácí, ale zakončili mimo branku.
V 18. minutě znovu Letvan tentokrát vysoko nad.
Na Tondovi bylo vidět, že se moc chce vytáhnout na svůj bývalý tým, což mu trochu svazovalo nohy.
Ve 24. minutě dostal přihrávku od Zity Hlinák, zatáhl míč do vápna a nezazmatkoval. Počkal si na náběh Zity a předložil mu míč přímo do běhu na střed vápna.Ten obešel domácího stopera a levou nohou zakončil přesně.
Ve 26. minutě po rohu Benešova nastal velký závar před brankou Bohemky, ale naštěstí bez zakončení.
Po faulu na Petráka zahrával v 28. minutě Malý přímý kop ze zajímavé vzdálenosti, ale míč skončil nad břevnem.

Druhou půli jsme začali obrovskou šancí, kdy se řítil sám na branku Letvan. Byl trochu z úhlu, takže se nabízela přihrávka na volného Zitu před brankou, ale Tony se rozhodl zakončit sám a brankář střelu vyrazil na roh.
Ve 40. minutě zahrávali domácí přímý kop z asi 30 metrů. Míč přelétl všechny nabíhající hráče, skočil před Smrčkou na zem a přeletěl ho do branky - 1:1!
Vyrovnávací gól nás naprosto zmrazil. Začali jsme kupit chyby a celý náš výkon byl křečovitý.
V 52. minutě se trenér Gerstner rozhodl oživit tým střídáním a měl šťastnou ruku.
Už o minutu později jsme zahrávali přímý kop. K míči se postavil střídající Kuivalainen a poslal ho přímo do růžku.
V 57. minutě po přihrávce Hlináka znovu Santi prošel z levé strany do vápna a přesným zakončením zvýšil na 3:1.
Ještě v 60. minutě zahrozili domácí, když Plandor utekl Farkašovi, ale mířil mimo. V závěru pak domácím došly síly a my jsme mohli dohrát zápas v poklidu.
V 62. minutě šel sám na branku Ješko a se štěstím proměnil.
Skóre na 5:1 uzavřel v 68. minutě Šebek po přihrávce Kuivalainena.

Řekl bych, že kluci podali lepší výkon než proti Plzni, ale stále to nebylo ono. Někteří se po zimní přestávce stále hledají. Tak snad potkají svoji formu už v příštím kole, kdy doma (bohužel ještě na Šeberově) hostíme Vlašim.