U14 zdolala na Šeberově Vlašim 6:0

Svěřenci trenéra Gerstnera si připsali vysoké vítězství

S Vlašimí jsme od začátku nastoupili v dobré pohodě. Hosté nekladli velký odpor. Vypadalo to, že jsou myšlenkami ještě v autobuse.
Už ve druhé minutě se do šance dostal Kuivalainen, ale nenaložil s ní správně. Ve 4. minutě se ujala kolmice Farkaše a Hlinák sám proti gólmanovi nezaváhal - 1:0.
Až do 16. minuty jsme jasně dominovali.10. - Malý sebral odražený míč a prošel až před ležícího brankáře,ale nedokázal ho překonat,14. - po střele Hlináka doráží Petrák - 2:0.
V 16. minutě velmi dobrou polovinu poločasu potvrdil po přihrávce Petráka střelou zpoza vápna Hlinák - 3:0.
Pak jsme trochu ubrali plyn a hra se odehrávala uprostřed hřiště.
V 25. minutě vysunul další kolmici Petrák a Hlinák sám proti brankáři uzavřel poločasové skóre - 4:0.
První poločas byl jednoznačný. Soupeř nechával našim hráčům především ve středu hřiště spoustu místa a času. Žádné agresivní napadání a dostupování. Jedinou šanci jim připravil náš vlastní brankář špatnou rozehrávkou.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s větším nasazením. Zřejmě dostali budíček v kabině.
Přesto jsme začátek poločasu zvládli a byli nebezpeční.
Ve 38. minutě mířil Zita v šanci mimo a ve 40. minutě pro změnu Kuivalainen do gólmana.
Zbytek poločasu už bohužel nebyl tak zajímavý. Vlašimští nám dávali méně prostoru a kluci s tím měli problémy.
Přesto jsme se dokázali ještě dvakrát prosadit.
Ve 48. minutě po přihrávce Pihery mířil přesně Zita - 5:0 a v 55. minutě dorazil vyraženou Zitovu střelu Ješko - 6:0.