Bohemka se dotáhla na druhé místo

Po vít&#283;zství 2:0 na horké p&#367;d&#283; Slovácka se Bohemka dotáhla v druholigové tabulce na druhé místo. Bohemce vy&scaron;el vstup do utkání, ji&#382; v osmé minut&#283; se po standardce Rychlíka prosadil Aziz Ibragimov. Bohemka se ve zbytku prvního polo&#269;asu dostala pod tlak domácích. Bohemku podr&#382;el Radek S&#328;ozík, který p&#345;edvedl n&#283;kolik výborných zákrok&#367; i ve druhém polo&#269;ase. Gólovou pojistku p&#345;idal v 70. minut&#283; Milan &Scaron;koda, po rychlé akci zleva&nbsp;a centru Rychlíka. <br /> <br /> Sestavy a statistiky ze <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.aspx?kod=872">zápasu se Slováckem.</a><br /> <a href="http://www.fc-bohemians.cz/online/default.aspx?kod=136">On-line p&#345;enos</a> ze zápasu.