Bohemka si zahraje semifinále se Spartou

Strhující průběh v elektrizující atmosféře přinesl zápas vršovických týmů, ve kterém se rozhodovalo mezi Bohemkou a Slavií o tom, který tým si zítra zahraje o medailové umístění a který o páté místo. Remíza 2:2 rozhodla o postupu Bohemky do semifinále, ve kterém se střetne od 11:10 se Spartou. Bohemka šla ve vršovickém derby do vedení v 6. minutě po brance Morávka, Slavia o tři minuty později vyrovnala z kopačky Šenkeříka. Bohemce se v závěrečných vteřinách první půle naskytla výhoda početní výhody po vyloučení Tavarese, a tuto šanci beze zbytku využila, na 2:1 zvýšil Moravec. Ani ve druhé půli neztratil zápas nic ze svého tempa, na obou stranách si hráči vypracovali řadu šancí, ale v brankách čarovali gólmani. Vyrovnání Slavie přišlo ve 24. minutě, kdy Bohemka hrála oslabená po vyloučení Růžičky. Až do závěrečných minut se oba týmy snažily strhnout vedení na svou stranu, ovšem další branka již nepadla, Bohemce remíza stačila pro postup z druhého místa skupiny, z prvního postoupil Liberec.

Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:2 (2:1)
Branky:
6. Morávek, 15. Moravec - 9. Šenkeřík, 24. Ivana.

14:30 finále

V případě nerozhodného výsledku po základní hrací době 2 x 15 minut budou o postupu rozhodovat střely ze značky pokutového kopu.