D-žáci stříbrní v Zimní lize

Mladé vršovické naděje nezvládly finálové utkání Zimní ligy a po prohře s letenskými fotbalisty zakončily své účinkování na tomto turnaji na druhém místě. Do utkání vstupoval vítěz základní skupiny turnaje s nebývale početnou marodkou. Chybělo hned deset hráčů, z toho zhruba sedm z pravděpodobné sestavy, která vyběhne k jarní divizní premiéře. A na hře byl tento fakt hodně znát. V první půli bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Sparta si s Klokany dělala téměř co chtěla a Ti nestačili téměř v ničem.

Přesto za stavu 0:1 z pohledu Bohemians měli zelenobílí velikou šanci na vyrovnání, ale Daniel Šindelář (v týmu na zkoušce z České Třebové) ve velkém vápně zazmatkoval a jeho pozdní střelu dokázal brankář zneškodnit. Poté přidala Sparta ještě dva góly. Ten na 3:0 necelou minutu před koncem úvodního dějství... Do druhé půle bylo nutno udělat několik změn a po důrazném "rozhovoru" v kabině se na hřiště objevilo totálně jiné mužstvo. Klokanům se na hřišti najednou začalo dařit a především povedenými kombinacemi rudým několikrát zle zatopili. Góly však nepřicházely ani z těch nejvyloženějších šancí, které většinou připravovalo ofenzivně invenční dvojice Blecha - Pejša a Čapek - Trčka, a tak opět uděřila Sparta, která skórovala počtvrté. Vršovičtí hráli ale i nadále aktivně, a ve druhé půli, byť jen lehce, tak byli lepším mužstvem. Kluci si za druhý poločas zaslouží pochválit (nutno zmínit příjemné překvapení v podobě stoperské dvojice Vltavský - Skuček), přesto Sparta vyhrála, především díky úvodnímu dějství a výbornému individuálnímu výkonu útočníka Pulkraba, zaslouženě.

Sestava Bohemians 1905: Roshan - Begić, Trčka, Skuček, Ondongo - Szabo, Kumprecht, Pejša, Vltavský - Puczok, Šindelář.
Střídali: Blecha, Čapek.