Bod z Hané trefil Štohanzl

Bohemka díky trefě Jana Štohanzla ukončila čekání na ligovou branku a veze si bod z Olomouce po remíze 1:1.

Ve čtvrtém kole se fanoušci Bohemky dočkali vstřelené branky a díky ní si veze Bohemka z Hané bod. Pavel Hoftych udělal v sestavě několik změn s cílem změnit obraz hry a aktivní hrou napadat rozehrávku Olomouce a v úvodu zápasu se tento záměr dařilo plnit. Jenže v 19. minutě vyrobil ohromnou hrubku Marek Nikl a nabídl gólovku Ordošovi, který šancí nepohrdl a exklokan poslal domácí Sigmu do vedení. Bohemka přiša s vyrovnáním o sedm minut později, po pěkné akci na pravé straně se centr Jindřiška snesl ke Štohanzlovi a ten pohotově propálil Drobisze. Úvod druhého poločasu patřil jasně domácím, Bohemka se z tlaku vymanila až po deseti minutách a postupně převzala iniciativu, ale bez efektu. Zápas upadl do ligového podprůměru a samotný závěr patřil domácím, Bohemka se také díky řadě nepřesností Sigmy ubránila a veze si z Olomouce bod.