Bohemka poprvé v letošní sezoně doma vyhrála

Bohemians 1905 - České Budějovice 2:0 (0:0)

Bohemka konečně získala doma tři body po výhře 2:0 nad Českými Budějovicemi. Po úvodní čtvrthodince Bohemka postupně převzala aktivitu v utkání a hrálo se více na polovině soupeře, ale spousta nepřesností brzdila akce a spousta nepřesných centrů končila mimo hřiště. Přesto měla Bohemka blízko ke vstřelení branky, gólmana musel dvakrát zastoupit obránce Žižka. Do druhé půle vstoupila Bohemka aktivně a soupeře zmáčkla, výsledkem byla nádherná branka Škody v 63. minutě, z hranice vápna nekompromisně vypálil míč a ten se ještě od břevna odrazil za brankovou čáru. Bohemka měla další šance, zvýšení skóre přišlo v závěru utkání. Na hřiště přišel Kaufman a dvě minuty po svém střídání rozehrál skvěle přímý kop, který zapadl k bližší tyči.