Šanci na vršovické finále utnul Halenár

ŠK Slovan Bratislava - Bohemians 1905 3:3 (3:0), pen. 3:2

Fotbalisté Bohemians 1905 neobhájí titul ve Fortuna Víkend šampionů, protože v semifinále podlehli Slovanu Bratislava po penaltovém rozstřelu. Zpočátku utkání se zdálo, že bude souboj úřadujícího slovenského mistra s Bohemkou jednoznačnou záležitostí, protože se hosté ze slovenské metropole ujali poměrně lehce vedení 3:0. Ve druhém poločase ale snížil Bálek a rozdíl ve skóre byl pouze dvougólový. Pak ale přišlo vyloučení Škody a Klokani museli do tří. Zuby nehty odolávali bratislavskému náporu, ale byli to právě hráči Bohemians, kteří nečekaně v oslabení skórovali. Trefil se exbratislavský Janek. Hala explodovala nadšením a hnala zeleno-bílé miláčky za vyrovnávací brankou. Té se více než tři tisícovky fanoušků Bohemians dočkaly tři minuty před koncem a prsty v tom měl další z bývalých hráčů Slovanu, Martin Cseh. Při remíze 3:3 se šlo na penalty. V úvodních dvou sériích střelci nezaváhali. Za Bohemku se trefili Janek i Jindřišek. Pak se vršovickým dloubákem prezentoval hráč „Belasých“ Grendel, ale Sňozík jeho pokus lapil. Následně se kapitán Bohemians Radek Sňozík ocitl v opačné pozici, ale jeho střelecký pokus vykryl Putnocký. V další sérii se trefil již podruhé Halenár a následná neproměněná penalta Kotyzy rozhodla o tom, že Bohemku čeká opět po dvou letech souboj o třetí místo a znovu se v něm setkáme s Žilinou.