Tomášek - Matějek, Beneš
Sestava Bohemians
Smrčka - Hudec (41. Plamínek), Kopřiva, Kovařík, Košata - Trýzna, Šebek T., Nerad (65. Benetka), Havel - Hanzl (62. Hejno), Šebek V. (41. Maxa) - dále připraven Bricín
TC Brněnské Ivanovice UMT

V pátečním odpoledni jsme nastoupili k druhému mistrovskému utkání v jarní části. Po předchozí porážce doma s Příbramí jsme měli co napravovat. V úvodu utkání jsme byli aktivní a zaskočili domácí. Bohužel střela z kopaček Tomáše Šebka minula domácí branku. V 6. minutě jsme zahrávali rohový kop, který domácí ubránili, a následně z rychlého brejku došlo k přečíslení naší obrany. Situaci jsme vyřešili faulem. Přímý volný kop „životní střelou“ zavěsil domácí hráč do šibenice 1:0. Nadále jsme chtěli být aktivní, ale spousta nepřesností nás brzdila v ohrožení domácí branky. Naopak v 8. minutě jsme z další standardní situace inkasovali. Špatné obsazení brněnských hráčů před naší brankou znamenalo další pohromu 2:0. Herně jsme byli lepším týmem, ale zbrklá a nepřesná koncovka snížení nepřinesla.

Do druhého poločasu jsme udělali v sestavě dvě změny, které měly přinést přesnější a důraznější počínání našich hráčů. Chtěli jsme co nejdříve snížit a pokusit se utkání otočit. Bohužel nedůraz a špatný odhad znamenal navýšení nepříznivého stavu. Nadále jsme nic nevzdávali a snažili se vstřelit branku. Bohužel jsme díky zranění museli udělat 2 vynucená střídání. Snížit se nám nakonec podařilo. Kovaříkův centr doletěl až k volnému Havlovi a ten prostřelil domácího brankáře. Vytvořili jsme si i další příležitosti, ale domácí brankář svůj tým podržel.

Trenér Martin Pačanda: V utkání jsme byli aktivnější, ale domácí nám udělili lekci z produktivity. 4 střely do prostoru naší branky znamenaly 3 góly. Nepřesná předfinální a hlavně ustrašená finální fáze našich ofenzivních hráčů pro branku Brna příliš velké nebezpečí neznamenala. Šance Kopřivy a Maxy volaly po gólu, ale………. Nezbývá nám, než ,,zatnout zuby a táhnout.‘‘