Bohemians 1905
5:0 (1:0)
Admira Praha
sobota 27. března 2010 12:15
34', 49', 61', 62' Habětín, 67' Sláma
ŽK
Habětín
Sestava Bohemians 1905
Kondelík - Onderka (55' Nebeský), Hromas, Hořák, Houštecký - Kalaš, Radimský, Káš, Kučera - Habětín, Najman (36' Sláma)
Šeberov - UMT

Trenér Michal Nosek:
K prvnímu domácímu přeborovému utkání jsme nastoupili proti týmu Admiry Praha, který bojuje o postup do divize. Hned od první minuty bylo znát, že soupeř to myslí s postupem vážně a udělá pro úspěch vše.
Naši hráči byli zaskočeni aktivitou a především důrazem (v některých případech i zákeřností) soupeře. Důsledkem toho bylo z naší strany mnoho ustrašenosti, zbrklosti a nepřesností. I přes nedodržování veškerých taktických pokynů a celkového chaosu jsme soupeře, v prvním poločase, do vážnější šance nepustili. Naopak jsme se z ojedinělého brejku, na konci poločasu, dostali do vedení 1:0.
O vývoji druhého poločasu a výsledku celého utkání rozhodla nedisciplinovanost soupeře. Z kraje poločasu se za oplácení nechal jeden z hráčů Admiry vyloučit a od tohoto momentu byl soupeř absolutně neškodný. Obraz naší hry se zlepšil a hráči, při dodržování taktických pokynů z poločasové přestávky, dokráčeli k pěknému vítězství 5:0.