Česká liga dorostu U16 (U16)
1:2 (0:2)
FK Jablonec
neděle 9. května 2010 12:30
1 min. 0:1, 7 min. 0:2, 71 min. Hubínek 1:2
Sestava
tarczewski- Vostárek (41.Nováček), Řezníček, Egert, Malina- Matějka (59.Zvoníček), Richtrmoc (65.Dufek), Hubínek- Slánský (51.Klement), Slavík
Chuchle

Vedoucí celek tabulky Jablonec do zápasu doslova vlétnul a již po 35 vteřinách jsme prohrávali po úniku přes naší levou stranu, centr po zemi neudržel Starczewski a útočník doklepl míč do sítě – 0:1. Za 2 minuty náš gólman musel zlikvidovat další šanci hostů, na druhé straně zkoušel štěstí zpoza vápna Hubínek a i gólman soupeře musel zasahovat. V 7. min. Starczewski netrefil dobře odkop, hosté zkoušeli trefit opuštěnou bránu, v čemž jim zabránil tělem Řezníček, ale následně po střele tečoval míč do naší sítě Matějka – 0:2. Ještě než skončila úvodní čtvrthodina, tak hlavičku hostů vytáhl Starczewski, stejně jako následnou dorážku. Poté se hra vyrovnala a ve 20. minutě po výborné akci Hubínka šel ze strany sám Slánský, ale koncovku sice namířil mimo gólmana, ale i bránu. Poté se dlouho nic před brankami nedělo, my jsme čím dál lépe kombinovali uprostřed hřiště a těsně před pauzou unikl Matějka po křídle, poslal přesný centr na Slavíka, který hlavou zblízka minul. Hned po přestávce Jablonec střílí zpoza vápna vedle, my odpovídáme šancí Nováčka po standardce. Zápas poté ztratil na přesnosti, mezi zajímavější patřila střela Zvoníčka z dálky a centr hostů, který útočník netrefil tak, jak chtěl. V 71. podnikl rychlý protiútok Hubínek a po spolupráci s Klementem a Vobořilem se dostal do zakončení, které proměnil přízemní střelou – 1:2. Závěr byl tedy zajímavý a do šestnáctky létalo dost centrů, ale bez zakončení. Z dálky to ještě zkoušel Hubínek, ale o metr minul bránu a hosté si po zásluze (zejména za úvodní čtvrthodinu) odvezli všechny body.