Česká divize mladšího dorostu (U16)
1:3 (0:1)
Střížkov
sobota 16. října 2010 12:30
36 min. 0:1, 45 min. Opfolter 1:1, 48 min. 1:2, 68 min. 1:3
Sestava
očekal- Ježdík, Veselý, Pilík, Svozil- Lukáš, Hanek, Petr (41.Hnilička), Novotný (41.Sláma)- Mládek (55.Kracík), Opfolter
Loko Vršovice

Ihned v první minutě vystřelil z 25 metrů Hanek, gólman soupeře míč podcenil a srazil si ho do tyče. V 8. min. dlouhý výkop Dočekala prodloužil Opfolter, Lukáš se prodral do koncovky, ale brankář konečky prstů vytáhl křížnou střelu na roh, po kterém hlavičkoval úplně volný Svozil vedle. Ve 12. včas vyběhl Dočekal na brejk, na druhé straně uspěchal Mládek koncovku, když ze 17 metrů přestřelil. Poté se kromě 2 nepřesných pokusů hostů dlouho nic nedělo, až ve 30. akci Ježdíka s Lukášem zakončoval z první Opfolter, jenže se opět blýskl brankář a vyrazil střelu mířící přesně k tyči, po následném rohu 2x střílel Novotný – poprvé do chumlu těl a podruhé mu branka byla malá. Vedoucí branky se dočkali hosté ve 36. minutě po rychlé akci středem a přesné přízemní koncovce – 0:1. Těsně před půlí mohlo být ještě hůř, naštěstí po brejku a přihrávce na malé vápno dokázal Dočekal reflexivně tečovat střelu na břevno. Aktivita po půli se vyplatila už po 5 minutách – Lukáš přihrál Hanekovi, ten za obranu na nabíhajícího Opfoltra a i když na špatném terénu míč skákal, přesto ho Opfolter dokázal ukočírovat a následně zakončit přesně – 1:1. Najednou jsme začali kupit chybu za chybou – nejprve protihráč nedosáhl na míč a nezakončil, poté Hanek namazal útočníkovi soupeře, který pouze nastřelil Dočekala, ale třetí akci po velkém nedůrazu několika hráčů na středu se už hosté prosadili gólově – 1:2.  Po hlavičce Svozila mimo po rohovém kopu jsme se již do šancí nedostávali, naopak soupeř nejprve střílel slabě z přímého kopu, poté nad a následně již třetí branku vsítil po dravém průniku středem a přesné koncovce – 1:3.