neděle 13. března 2011 10:15
Bartůněk.
Bartůněk (14' Kondelík, 36' Bartůněk) - Fotr (58' Kučera), Muller (58' Hořák), Hořák (36' Pergl), Šetina (48' Borek) - Kostka, Charvát, Grohmann (36' Káš) - Radimský (59' Grohmann), Bláha, Kučera (36' Houštecký).
Šeberov - UMT

trenér Pavel Richtrmoc: První jarní utkání jsme herně nezvládli. Ač v přípravě jsme se zaměřili na nové pojetí ofenzivního systému, který nám začal fungovat, tak v tomto zápase to nebylo znát. Hráči se kvalitního soupeře zalekli, zbytečně se zatáhli a alibisticky se schovávali. Po hrubých individuálních chybách jsme v 18. minutě prohrávali už 0:2 a vrcholem byla neproměněná penalta Charváta, který nepochopitelně nedokázal dopravit míč do sítě po vyraženém zákroku brankáře. Ani v druhé půli se nic výrazně nezměnilo, jenom soupeř nedokázal z mnoha šancí vstřelit branku i díky zákrokům našeho gólmana.