Čech - Pilař (88. Hora), Limberský, Horváth, Petržela (77. Darida), Bystroň, Jiráček, Bakoš, Kolář (66. Ďuriš), Rajtoral, Čišovský.
Sňozík - Moravec, Cseh, Lukáš, Jindřišek - Michálek, Šumský, Borek, Kraus, Kraják - Nešpor (82. Bálek).

Zápas skončil. Plzeň porazila Bohemku 4:1.
Moravec částečně odčinil svou chybu a vykopnul nákop domácích z brankové čáry.
88.
Na hřiště se chystá Jakub Hora, nahradí Pilaře. Je to naposled?
84.
Plzeň vede 4:1. Vše začalo chybou Moravce, který odevzdal míč Horváthovi, ten předložil míč před prázdnou branku, kde stál Darida, který už míč protlačil do branky.
83.
Michálek dostal za protesty žlutou kartu.
78.
Na hřiště se chystá Darida, nahradí Petrželu.
77.
Pilařova střela ani nestojí za zaznamenání, jak letěla daleko od branky.
76.
Na Šumského centr Kraják nedoskočil.
74.
Limberský tentorkát nabízel míč před prázdnou branku, nidko tam ale nebyl.
72.
Velká šance Bohemky z protiútoku, Kraják se dostal až před Čecha a nastřelil Břevno.
71.
Limberský chtěl překvapit svého "velkého kamaráda" Sňozíka, střela z nulového úhlu ale letěla úplně mimo.
69.
Po centru za obranu se ke střele vymotával Petržela, naštěstí se nevymotal.
67.
Atmosféru tvoří jednoznačně fanoušci Bohemky. Chorál "Gól Klokan Gól" zní nepřetržitě snad od začátku druhé půle.
65.
Ďuriš střídá Koláře.
59.
Se závarem Bohemky si skvěle poradil Bystroň, založil rychlý kontr Plzně, který o několik málo vteřin později na druhé straně museli hasit oba stopeři.
56.
Další náznak šance Nešpora, který se ale ve vápně umotal v kličkách.
55.
Po sklepnutí Krajáka Borek střílel jen doprostřed. Na druhé straně pálil Kolář těsně vedle pravé tyče.
53.
Nešpor v dalším průniku propásl možnost přihrát Šumskému a zakončil sám, nedůrazně a mimo.
51.
Průnik Koláře z levé strany vypíchl na poslední chvíli Lukáš.
48.
Po faulu Borka je celkem dlouho ošetřován Jiráček. Je dokonce odvezen ze hřiště. Tak vážně to nevypadalo. Tak nakonec odchází po vlastních.
46.
Po pár vteřinách byl v náznaku šanci Kraják. Hlavička mu ale nesedla.
46.
Začala druhá půle.
O poločasové přestávce je oceněn bývalý hráč obou týmů a legenda českého fotbalu. JIRKA SLOUP! Přebírá pamětní dresy od zástupců obou týmů.
45.
První poločas skončil. Plzeň vede 3:1
43.
Horváth chtěl uškrit Borka, za trestný čin dostává ....  domluvu.
41.
3:1. Petržel prošel ze strany do palebné pozice a poslal míč k tyči
41.
Plzeň má další přímák ze zhruba dvaadvaceti metrů, Horváth ho posílá nad.
38.
Michálek po Nešporově přisunutí slabě placírkou doprostřed.
37.
Jiráček své pokusy dnes směřuje zhruba do desáté řady nové tribuny.
35.
Po dalším protiútoku se prodral do šance Nešpor, zamířil těsně mimo.
34.
Po nakrátko rozehraném přímém kopu to nakonec zkusil Moravec, vprostřed branky byl ale Čech Připraven.
33.
Šumák si povodil Jiráčka, přihrávka na Borka ale neprošla.
30.
Pavel Horváth upadl, zřejmě podvýživou, a Bohemka chvíli útočila. Bohužel bez zakončení.
27.
Nešpor a Kraják dostali žlutou kartu.
26.
To bylo rychlé. Po velkém závaru si z druhé vlny naběhl Rajtoral a otočil skóre.
24.
Je vyrovnáno. Horváth s přehledem.
23.
Plzeň bude kopat penaltu po faulu Jindřiška na Rajtorala. Pepa dostal i kartu.
22.
Rajtoral kopnul v souboji Krajáka do hlavy, z rychlého útoku ale nic nebylo. Střelu Bystroně pak pokryl Sňozík.
20.
Velkou šanci po nakrátko rozehraném rohu Jiráček z penalty zazdil nad.
19.
Pavel Lukáš pouští v pohodě dlouhý nákop za čáru.
17.
Další Nešporův brejk končí rohem. Pro Michálkův opakovaný centr si došel Čech.
16.
Petrželovi chybí centimetry - hlavičkoval nad.
15.
Další tři rohy Plzně v řadě rozehrává Horváth, poslední odvrací Michálek.
13.
Z dalšího protiútoku vypálil krásnou střelu Borek, Čech vyrazil na roh.
12.
Roh i následný centr odvrací Nešpor. Stejně jako centr po další rohu.
10.
K přímáku z dvaadvaceti metrů se staví Horváth Sňozík bravurně vyráží na roh.
8.
Velká šance Plzně. Po sérii odrazů šel sám na Sňozíka Jiráček, kapitán ale skvěle zachránil a dorážku už plzeňský reprezentant napálil jen do boční sítě.
4.
Fantazie! Při prvním nákopu Bohemky plzeň vůbec nebránila! Za obranu si v pohodě naběhl Nešpor, obešel i vyběhnuvšího Čecha a zakončil do prázdné branky!
4.
BOHEMKA VEDE 1:0!!!!
4.
Cseh s Krajákem při první akci po straně zastavili Petrželu.
3.
O Davidu Limberském se ví, jak má Bohemku rád, jako první to poznal Šumský.
1.
Sudí Adámek zadul do Píšťalky a zápas začal. Výkop měli domácí.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu, domácí v modročervné, Klokani v zelené. Za chvíli to začne!
Už jsou známy sestavy pro dnešní utkání. Bohemka nastoupí v Plzni v sestavě Sňozík - Moravec, Cseh, Lukáš, Jindřišek - Michálek, Šumský, Borek, Kraus, Kraják - Nešpor. Jména jsou jistá, rozestavení nikoli.
Čeští fotbalisté dostali do skupiny domácí Polsko, Rusko a Řecko. A teď už se můžeme věnovat zápasu v Plzni.
Zdravíme Vás s Plzně, kde se za hodinu a půl odehraje poslední zápas Bohemky na podzim. Ve Štruncových sadech je zatím klid. V následujících minutách asi bude zajímavější losování EURA, než dění zde.
Na Plzeň! Na Bohemce se vše chystá k odjezdu, hráči vyrazí během nejbližších minut.
Ze zápasu v Plzni Vám přineseme textový online přenos.