ŽK
Musil.
Pospíšil (63. Hejda) - Pittauer (41. Plíšek), Marhoul, Dostál, Štěpánek F. - Musil (71. Uhmann), Nejeschleba, Vaněk - Štěpánek J. (57. Vitarigov), Turek (57. Šumilov), Seniv (71. Topol).
SK Horní Měcholupy

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "V posledním utkání letošní sezóny jsme přivítali Mladou Boleslav. Utkání bylo od počátku vyrovnané, ani jeden z týmů se nedostával do konkrétních příležitostí. Na konci první půle jsme se začali více prosazovat, ale ztroskotali jsme na finální fázi, kde nám scházela přesnost. V úvodu druhé půle jsme se prosadili po standardní situaci, odražený míč umístil přesně k tyči Plíšek. Od té doby se hrál spíše bojovný fotbal. My jsme již nepokračovali v aktivní kombinační hře, která nás zdobila první půli, soupeř se dostal k šancím jen ze standardních situací. Naše obrana fungovala dobře, a tak jsme v utkání zvítězili 1:0. Velkou kaňkou na utkání je vážné zranění našeho brankáře. Pevně věříme, že se z této zdravotní komplikace dostane."