harvát - Ransdorf, Lukáš, Freisler, Kotrba - Horváth (61.Svozil), Rosický (75.Machuta), Dian, Jiroušek - Slezák, Strnad (69.Malý).
FC Chomutov
etverik - Hyneš, Heier, Altman, Haviár (46.Sedlák) - Harvatovič (32.Měšťan), Eiselt, Budka, Hořínek - Škota (76.Kubálek), Doksanský.
Ďolíček

Bohemka začala se dvěma novými hráči, Martinem Horváthem a Michalem Dianem útočně a již v první minutě posledně jmenovaný mířil tvrdou střelu jen do brankáře. Vzápětí však Jiroušek rozehrál přímý kop, na vzdálenější tyč si naběhl Freisler a jeho hlavičku umístil do sítě Slezák. O pět minut později nevyužil výborný centr Strnada Freisler, když mířil těsně vedle a stejně se vedlo Lukášovi, který mířil nad. Klokani nepolevovali v útoku a brankář Chomutova se měl co ohánět. Ve 12.minutě zmařil šanci Slezákovi a o chvíli později vychytal Horvátha. Další příležitosti nevyužili po rohu Rosického Jiroušek ani Lukáš, když mířili vždy nad. Ve 27.minutě však našel Dian křížnou přihrávkou Jirouška, ten zatáhl míč a prudkým centrem našel v pokutovém území Slezáka, který zvýšil přesnou střelou vedení Bohemky na 2:0. Ani Martin Horváth se nechtěl nechat zahanbit, ale v poslední minutě mu ukopl míč obránce Chomutova. Deset minut před koncem mohl Dalibor Slezák docílit hattricku, ale výborný centr od Randorfa netrefil tak, jak si představoval.

Druhý poločas se hrál podle stejných not a Slezák se mohl opět zapsat mezi střelce, ale po přihrávce od Diana se už k zakončení nedostal. Vzápětí mířil Kotrba hlavou těsně vedle. V 58.minutě uvolnil Dalibor Slezák patičkou Strnada, ten posunul míč na Diana, který střelou z hranice pokutového území potřetí překonal chomutovského gólmana. Dalibor Slezák se podílel i na čtvrtém gólu, kdy našel v pokutovém území Jardu Svozila, který zvýšil už na 4:0. O pět minut později nechal vyniknout brankáři hostí Michal Dian tvrdou ranou asi z 25 metrů. Vše si však vynahradil v 75. minutě, kdy uklidil pod břevno centr Slezáka. Brankář Chomutova se sice bránil půltuctu gólů, když zázračně zlikvidoval hlavičku Kotrby, ale přesto mu neunikl v 87.minutě, když přihrávku Jirouška proměnil v šestý gól Jarda Malý a zakončil tak střelecký koncert Bohemky.

Konec reportáže.Za realizační tým přejeme všem fanouškům i hráčům další taková představení, kterého jsme byli dnes svědky.Škrob od compu a Vertigo.BoFoR
Nekončící ovace připravili fans svým hráčům.Je to jako na divadle.Pro tyto chvíle se fotbal hraje.
93
Je konec 6:0
80
Skandování celého stadionu otřásá Prahou."Těšíme se na Střížkov"
72
Gooooooollll Maly 6:0.Goooooooooooool
Je vidět nápis.I vepři se mohou chovat jako lidi.St.Pauli s nama...
Hosté pouze za cenu faulu zastavují zelenou lavinu.Měšťan žlutá karta.
66
Jirouškova střela hlavou po krásném centru změnu skore neznamenala.
Smršť, která se valí na branku Chomutova je devastující.Pouze za cenu odkopů se hosté drží ve hře.
Střídáme Velkého Mozarta za Machutu.Ten bude určitě u další branky Klokanů ( odhad )
58
Další příležitost domácích.Jiroušek dává na Svozila.Jeho slabý centr byl odvrácen na roh.Po rozehrání reklamujeme ruku.
Atmosféra začíná gradovat.Reportér připodobňuje dění v Ďolíčku k fanouškovské extázi.
54
Sporadický útok hostí řeší Charvy a zakládá dlouhým výhozem naši další steč.
Utkání sleduje 4.244 diváků.
Střídání: Za ohlušujícího potlesku sáhl trenér Busta k první výměně.Za Horvátha nastoupil Svozil.
Po serii přihrávek vsítil Dian svůj první zelenobílý gol.Gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!
52
Gooooooooooooooool.Ofenzivní koncert vyvrcholil křižnou střelou Diana a vedeme 3:0.Goooooooool
Hrou okouzlený kotel si žádá další golový přídavek.
50
Vertigo nazývá představení ofenzivním festivalem.Útok střídá útok a pro zelenobílé oko je radost se dívat.
48
Slezák v další slibné pozici otálel se střelou.Následně byl zablokován.
46
Druhá půle začala choreem banditos a sprškou střel domácích.Skore se však nemění.
Je příliš brzy hodnotit, ale první poločas byl asi nejlepším výkonem znovuzrozené Bohemky.Agresivita a snaha našich hráčů soupeře jednoznačně zaskočila a po rychlém gólu se již na odpor nezmohl.Těšme se na druhou půli.
Konec prvního dějství.Hráči odcházejí do kabin za ovací publika.Věřme, že hra a herní projev nám vydrží i do druhé půle a přidáme další branky.
Chomutov je dle zpravodaje v útoku fakticky neškodný.
45
Po faulu na Slezáka, skončila střela z přímého kopu v brankářově náručí.
40
Zákrok na Strnada byl odměněn žlutou kartou z následného přímého kopu nebezpečí pro bránu hostí nevyplynulo.
Strnad byl bolestivě zasažen do obličeje.
38
Kluci konečně hrají fotbal pro oko diváka.Pěkné přenesení hry na Slezáka a následné přiťuknutí na Horvátha však gol zatím nepřineslo.
32
Nádherná akce klokanů skončila po ose Jiroušek, Dian v 6nátce hostí zásahem brankáře.
Závěrečná čtvrthodinka první půle by mohla přinést další branku.Vitalita našich hráčů je nevídaná.
30
Po krátké pause na ošetření další závar před brankou hostí radost nepřinesl.
26
Neustále tlačíme a jsme doslova skvělí.Atmosféra dává zapomenout na nudné okamžiky z evropských lig.
Celou situaci charakterizoval Vertigo slovy.Fotbal se vrátil do Ďolíčku.K tomu není co dodat.
27
Gooooooooooooool.A je to tady přivolali jsme to.Fantastická akce založená Charvátem přes Jirouška skončila u Dalibora a ten neomylně zavěsil.Goooooooool.
Atmosféra je skvělá a fanoušci bičují naše playery do útoku. Do poločasu bychom se rádi dočkali pojistky!!!
22
Propagační návštěva hostí v naší 6nátce skončila rohem.Žádné nebezpečí však nehrozilo.
20
V kotli nelze přehlédnout fanoušky St.Pauli a jejich vlajku.
Rychlost a odhodlání se kterým jsme vstoupili do zápasu je pro soupeře zničující.Měli bychom však přidat pojišťující branku.
18
Hlavička z rohu šla tesně nad svatyni hostujícího brankáře.
18
Jsme neustále v drtivém tlaku.Roh
Rychlost našich akcí asi nedovoluje Vertigo podávat nové zprávy:-)))))
Fantastičtí fanoušci ženou Klokany do útoku.Další střela těsně nad.
12
První roh hostí bravurně stáhl Charvát.
12
Rozhodčí Bureš dle zpravodaje Vertiga píská "co má".Zvláštní nebo konečně člověk na svém místě?
Peklo, které rozpoutali klokani je nevídané.Bývalým sparťanům v dresu soupeře se musí točit hlava.
10
Auuuuuuu.Další přímý kop, který se od tyče odrazil do náručí brankáře hostí.
Třetí přímý kop.Nad Ďolíčkem se strhla nefalšovaná zelenobílá bouře.
8
Druhý přímý kop byl sražen. Následuje odkop od brány hostí.
Začátek jako ze sna.Situace je pravděpodobně hektická.Další informace o golu nejsou zatím k dispozici.
2
Goooooooooooooooooool.Přímý kop a výbuch nadšení.Slezák dal zapomenout na trapné rozehrávky Ronaldinha a rozvlnil síť. Gooooooooooal
1
Střela klokanů hned v první minutě . Tlak by měl být drtivý.
Naši začínají k tramvaji, čili druhá půle půjde naproti věrnému kotli
Kloooooookani boooooojují koooooopanou miiiiilují........zní sluncem zalitým fotbalovým chrámem ve Vršovicích.Na plochu nastupují hráči obou mužstev uprostřed s rozhodčím Burešem.
Za pár minut by naši borci měli nastoupit k utkání.
Je 16:00 hod.Začínáme plánovaný online přenos ze zápasu Bohemky 1905 s Chomutovem. Sestava domácích: Charvát,Ransdorf,Lukáš,Freisler,Kotrba ,Horváth,Rosický,Dian,Jiroušek,Slezák, Strnad.Hosté:Četverik,Hyneš,Heier, Altman,Haviár,,Harvatovič,Eiselt, Budka,Hořínek,Škota,Doksanský. V Ďolíčku je krásné počasí. Očekává se však příchod zelenobílého hurikánu:-)uvidíme
Vážení fanoušci naší Bohemky 1905. V neděli nastoupí naši playeři k dalšímu utkání ČFL proti mužstvu Chomutova.Doufejme ve zlepšený výkon našich borců a tři body v naší klokaní kapse. Začínáme v 16:00 pravděpodobnými sestavami. Škrob od compu a Vertigo z Vršovického Ďolíčku. BoFoR