Charvát - Růžička, Lukáš, Freisler, Kotrba (67. Horváth) - Chod (65. Kocourek), Rosický, Dian, Jiroušek - Slezák (91. Vojtíšek), Strnad. Trenér Zbyněk Busta.
Sestava Prachatice
Minár - Kladrubský, Kubiš, Babka, Hájovský - Toncar (38. Nitrianský), Ludačka, Myšák, Rožboud, Zušťák (72. Hanzlík), Kuračka. Trenér Karel Musil.
Ďolíček

Klokani přivítali vedoucí tým tabulky s jednou změnou v sestavě, levý kraj zálohy se postavil Vlastimil Chod a od prvních minut hýřil aktivitou. Levá strana byla obecně lepší a také z ní hrozilo větší nebezpečí. Nejprve netrefil Slezák střílený centr Choda a pak obrana odvrátila na poslední chvíli kombinaci Diana se Strnadem. Nicméně dva po sobě následující rohy přinesli změnu ve skóre, když Jiroušek hlavou přizvedl míč od Diana a pro Slezáka nebylo problém zavěsit – 1:0. Bohemka pokračovala v aktivitě, ale soupeř se ji herně vyrovnával, hlavně ve středu pole. Naštěstí se do šancí moc nedostával, obrana musela řešit jen dvě ošemetné situace, jinak byl Martin Charvát v klidu. Na druhé straně se domácí tlačili do šancí, ale chyběl klid v koncovce a tak příležitosti po centrech od Jirouška a Růžičky zůstali nevyužity, stejně jako přímý kop Strnada. V poslední minutě si málem hosté vstřelili vlastní gól, ale brankář stačil hlavičku od svého obránce vyrazit na roh.

Do druhé půle se Bohemce povedl vynikající nástup, když si Chod vyměnil míč se Strnadem a bombou k tyči zvýšil na 2:0. Hosté mohli vzápětí snížit, ale chybu brankáře Charváta a následný závar nepotrestali. Klokani se v těchto chvílích nechali trochu zatlačit, ale soupeř se do velkých šancí naštěstí nedostal. V těch se naopak ocitl střídající Kocourek, ale nejprve mířil těsně vedle a pak po vynikajícím centru od Slezáka promarnil obrovskou příležitost, když se ocitl sám před brankářem, ale neprostřelil ho. A tak poslední slovo měli hosté, když nejprve Charvát vyrazil precizně zahraný rohový kop, ale následný roh už hosté využili a v poslední minutě upravili výsledek na konečných 2:1. Přesto mohla Bohemka slavit zasloužené vítězství, které sledovalo 6754 diváků, což byla největší návštěva na všech sportovních akcích víkendu, včetně utkání první ligy.

Online

Tak končíme online.Škrob z Přerova, Vertigo a Holas z Ďolíčku.BoFoR
Hráči krouží po hřišti a opakovaně děkují fanouškům. Kotel skanduje jako jeden muž.Potlesk tribuny atmosféru ještě zvýrazňuje.
Každou chvíli očekávám telefon od ředitele klubu.Výpadek onlinu byl způsoben přetížeností telefonní sítě.Naštěstí až v závěru utkání.
Tak to vyšlo po statečném boji jsme to dokázali.V Ďolíčku vypukl karneval zelenobílého šílenství.Celý stadion je na nohou a děkuje našim hráčům.Trenér Busta již tradičně běží a hází dres do kotle.Hráči děkují svým fanouškům za podporu.Dnes jsme hráli ve dvanácti lidech.
KONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC.
Tak toto taky nemusím přežít.Zatím žádné info:-((
Každou chvíli musí být konec.
Již v nastaveném čase odvracíme serii rohů hostí.Po odraženém mičí střela končí v naší bráně 2 : 1
Taktické střídání na konci utkání a potlesk tribun je odměnou Daliborovi za dnešní předvedený výkon.Díky.
90.min.
Za bouřlivých ovací odstupuje Dalibor Slezák a na hřišti se objevuje Vojtíšek.
89.min.
Blíží se konec.Kontrolujeme hru.Blíží se velké zelenobílé oslavy.
Je tu upřesňující informace o počtu diváků.Nebylo slyšet poslední číslo takže těsně pod 7.000:-)))
86.min.
Závar před naší bránou po rohu řeší Charvát.
85.min.
Kocourek ve vyložené šanci trefuje náruč hostujícího brankáře.
Po skončení utkání náš online nekončí.Budeme presentovat bezprostřední hodnocení ředitele klubu Jiřího Steinbrocha!!!!!
83.min.
Máme tu informaci o počtu diváků.Vertigo uvádí 675, že by překlep:-)))
81.min.
Hra plyne pozvolna k závěru.Situaci kontrolujeme a hrajeme stále aktivně.
80.min.
Kocourek vletěl na hřiště jako uragán a motá hlavu soupeřovým obráncům.
77.min.
Nebezpečná střela Kuračky mířila naštěstí nad.
75.min.
Opět střídáme.Za ohlušujícího potlesku tribun odchází Strnad a na hříště se dostává Dan Kocourek.
72.min.
Po dalším rychlém útoku reklamujeme faul ve vápně na Strnada.Rozhodčí zůstává ledově klidný.
70.min.
Kotrba dostává žlutou kartu.
66.min.
Střídání v domácím celku.Vlasta Chod je střídán Horváthem.Za obrovské potlesku celého stadionu je střídán jeden z hrdinů dnešního zápasu.
63.min.
Velká šance hostí.Centr z levé strany Charvát špatně vyrazil.Následná střela do opuštěné brány byla zastavena Lukášem.Díky Bohu.
59.min.
Táhlá střela Nitrianského jen těsně minula naši bránu.
58.min.
Obraz hry se nemění a stále jsme aktivní.Pokoušíme se o definitivní pojistku.
50.min.
Fantastická scenérie v kotli.Těšte se na ppsku.
48.min.
Fantastický moment připravil pro diváky Vlasta Chod.Útok založený zleva přenesl na pravou stranu.Míč se k němu opět vrátil, zkušeně vyčkal nejlepší pozice a nezadržitelně zavěsil.
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool.
Blíží se začátek druhého poločasu a borci nastupují na zelený pažit vršovického chrámu.
Tak tu máme první dojmy pana ředitele Steinbrocha.První půle ukázala náše odhodlání se porvat o dnešní vítezství.Velmi dobře se mi jevil jak Slezák tak Dian, ale taky Chod.Prachatice působí velmi zkušeným dojmem a je cítit vzájemný respekt.Zatím se s tím perem a uvidíme co přinese druhá půle.Diváků zatím přes pět tisíc což považuji vzhledem k výsledku na Břevnově a chladnému počasí ze slušné.Zdravím všechny u PC a těšmě se na druhou půli.S pozdravem Jiří Steinbroch
Snad se ozve direktor a budu vám moci zprostředkovat dojmy z první půle.
45.min.
Je poločas.Diváci ve stoje děkují našim hráčům za předvedenou hru.
42.min.
Blíží se konec první půle a nepolevujeme v aktivitě.
Při pohledu na web Prachatic se můžeme domnívat, že střídání bylo vynuceno způsobem hry hostí, neb za záložníka přichází záložník.Na zranění to nevypadalo.
38.min.
Střídání hostí.Toncar je střídán Nitrianským.
37.min.
Kluci doslova jezdí po zadku a dohrávají naprosto všechny souboje.Soupeři nedávají prakticky šanci na přesnou rozehrávku.
35.min.
Rychlá kolmá akce hostí vyústila v Kuračkovu střelu hlavou nad naši bránu.
33.min.
Zahrozili jsme dvěma rohy, ovšem bez brankového efektu.
30.min.
Do závěrečné čtvrthodiny první půle vstupujeme s jednobrankovým náskokem.Máme v těchto minutách jasnou převahu.Hlavní postavou je nyní Strnad, který dobře zahrál přímý kop a pokusil se o několik střel z dálky.Bohužel pokusy šly mimo bránu hostí.
26.min.
Trenér Busta je napomínán čárovým rozhodčím.Atmosféra je strhující a nepovšimnul si, že se pohybuje mimo vymezený prostor před střídačkou.
Na našich borcích je vidět obrovská snaha a chuť do hry.Dobře vykrýváme prostory a snažíme si vypomáhat.Tímto způsobem hry jsme zatím lepším mužstvem.
23.min.
Tlačíme, ale bohužel bez dalších šancí.
22.min.
Slezák čaruje.Před chvíli skvěle udržel míč mezi čtyřmi hráči soupeře a výtečně rozehrál.Teď to zopakoval s dvojicí soupeřových záložníků.
19.min.
Hosté zahrávají roh a Charvát s jistotou likviduje.
18.min.
Jako zvukové vlny se valí mohutné skandování našich fanoušků.Dalo by se říci, že stadion se mění v jeden velký kotel.
16.min.
Jiroušek hýří aktivitou a je prakticky k neudržení.
To co se v tuto chvíli děje ve Vršovicích připomíná slavná pohárová utkání, nebo náš titul.Obrovská vlna nadšení musela chtě nechtě pohnout skleněnými tabulemi sousedních domů.
14.min.
A je to tady.Skvěle zahraný Dianův roh, přizvedl Jiroušek a Dalibor nezadržitelně vsítil hlavou na 1:0.
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool podrobnosti připravujeme
10.min.
Prachatice se v úvodu jeví jako velmi zdatný soupeř a ne nadarmo jsou v čele tabulky.
7.min.
Obraz hry se zatím nemění.Skandovaný potlesk davů, žene naše borce do útoku.
5.min.
Hra plyne zatím ve středu pole. Fandí naprosto celý stadion a je to ohlušující.Redaktor Vertigo si nedovoluje ze svého stanoviště odhadovat počet diváků.Opticky je ale vše plné.
3.min.
Soupeř zahrával přímý kop.Závar před naší bránou vyřešil gólman Charvát.
1.min.
Je zahájeno.Klokani začali náporem, ze kterého zatím šance nevzešla.Dobře kombinujeme a daří se nám přihrávky.
Na budově můžeme vidět obnovenou vlajku Věrni zůstaneme.
Záplava zelených vlajek věrných příznivců vytváří neopakovatelný zážitek pro ty, co jsou dnes v Ďolíčku poprvé.Cesta za klokanem je sem dovedla.Díky všem.
V kotli se začíná odehrávat něco, co lze pojmenovat opravdu peklem.
Za obrovského aplausu nastupují obě mužstva na hrací plochu.Za zvuku písně nejoblíbenější se zvedá zelená lavina a vítá své hrdinné zelenobílé gladiátory.
Vše se schyluje k začátku utkání.V Ďolíčku je skvělá atmosféra a stadion je prakticky naplněn.
Sestava hostí: Minár, Kladrubský, Babka, Kubiš, Hájovský, Kuračka, Ludačka, Rožboud, Zušťák, Toncar, Pešák.
Naši borci nastoupí v této sestavě.Charvát, Růžička, Lukáš, Freisler, Kotrba, Chod, Rosický, Dian, Jiroušek, Slezák, Strnad. Připraveni zasáhnout do hry jsou tito playeři: Ransdorf, Škoda, Horváth, Vojtíšek, Kocourek, Pávek, Kolář.
Je 13:30 a zelená bouře se blíží.Ďolíček se utěšeně plní a davy zelených fans očekávají výkon za hranici našich možností.Pouze tudy vede cesta k vytouženému úspěchu.
Zdravím všechny klokany, kteří nemohou být dnes v Ďolíčku a sledovat zápas podzimu.Pokud vše půjde podle plánu, přihlásíme se těsně před začátkem utkání.Uvidíme v jakém zpravodajském rytmu se nám podaří přenášet průběh utkání.Atmosféra bude zřejmě více než bouřlivá.BoFoR a klokani DO BOJE.