Diviš – Bauer, Aračič, Šmíd, Nachtman – Borovský (59. T. Dubský), Eliáš (88. Bayer), Gecov, Held – Pekhart, Černý.
Charvát - Kotrba, Pávek, Lukáš, Nešpor - Růžička (Rosický), Bartek (Chod), Dian, Vagner - Slezák, Kulvajt (Strnad).
Strahov

93.min
Je konec po mnoha pro marněných šancích si vezeme pouze bod. Za redakci se loučí škrob a ze Strahova Lombardos BoFoR
Střídáme?! Odstupuje Bartek a nastupuje Chod
90.min
Strnad neproměnil sám před brankářem
88.min
Slavie tlačí a nemůžeme se vymanit
84.min
Po rohu Slavie míč pouze olízl naši tyčku
80.min
Strnad poslal Slezáka do jasné šance, ten však byl sražen a měla být penalta.Z protiútoku ovšem Charvát chytá další tutovku domácích.
75.min
Celkem se nic neděje a hra se kouskuje.Nebezpečná situace před naší bránou a Charvát chytl jasný gol.Skvělý reflex
71.min
Hra se uklidnila.Ve slávistickém kotli se objevili tři fans a zběsile fandí:-)))))
67.min
Obrovská šance Slavie.Charvát vyrazil na tyč.Poté bravurně zneškodňuje roh domácích.
65.min
Asi nesmyslný offside při šanci Strnada pokolikáté už??
64.min
střídání: Kulvajt odcházía přichází Strnad
63.min
Pošanci Slavie se řítil Slezák sám na bránu, ale nedal
61.min
Kulvajt zatáhl na Rosu, který dal pod sebe na penaltu a Dian neuvěřitelně těsně míji domácí břevno
60.min
Kotel jako jeden muž zpívá naši hymnu, přidala se k němu i celá tribuna.Gol visí ve vzduchu.
58.min
Jsme v obrovském tlaku.Slavie se medostala zatím za naši půlku.Teď v poslední chvíli před Slezákem zachraňoval stoper Slavie
55.min
Dian kope roh, zneškodněno
55.min
Na hřišti se objevil Rosa
53.min
Slezáka zastavuje offside k nevoli celého kotle.
Choreo
6 členů ochranky se jalo roztrhat naše choreo, na což zareagovalo 6 ultras.Ochranka hlásí do vysílačky počet 20 a má povoleno se stáhnout.
50.min
Tlačíme se o bojujem.Hlavička Kulvajta směřovala vedle.
choreo je napadeno ochrankou ale zatím odolává tlaku
Choreo je na stadionu připraveno na úvod poločasu
Ultras se snaží vyvolat poprask u jednoho z vchodů, aby se jim u druhého podařilo propašovat choreo
45.min
Poločas.Tlačíme, ale nedokážeme dát gol.Dian tvoří hru a je dnes motorem Klokanů
43.min
Po krásném centru Slezáka se tři naši vrhali po míči, který skončil v rukou brankáře
42.min
V závěru se domácí snaží očividně zdržovat
42.min
Velká šance Slezáka, před kterým opět zneškodnil domácí golman.
39.min
Po skvostné akci Slezáka s Buldrou Kulvajt opět míjí prázdnou bránu
Přichází zpráva z tábora Slavie.Sektor Slávistů je prázdný z toho důvod, že do něj nebyli vpuštěni pořadateli.Kotel sešívaných je tedy na hlavní tribuně.
34.min
Dian by zastaven těsně před šestnáctkou.Akci předcházel výborný Charvátův zákrok
Kotel Slávie čítá nula fans!!!
28.min
Do ochozu nejsou vpuštěni pořadateli členové ultras se svým choreem.To se skládá z plakátu , na kterém stojí .Pražské (zeleně)kluby (červeně) a pod ním rumunské k...y.Dále je na obraze Klokan jak kouří sparťanské logo.Pokud jsem dobře slyšel.
26.min
Dian uvolnil Kulvajta, ten naservíroval Slezákovi, před který likviduje domácí brankář
24.min
Buldra skvěle odcentroval a Kulvajt se netrefil potřetí
18.min
Slezák opět skvěle unikl, ale před Kulvajtem domácí odvrátili na roh
17.min
Centr Slavie výborně stáhl Charvát, rychle rozehrál na Slezáka, ten dal lobem na Kulvajta, který těsně minul.Akce dle doplnění asi z ofsside
13.min
Vyrovnaná hra bez šancí na obou stranách.V Kotli asi 500 fandů, tribuna čítá zhruba 300 diváků.
9.min
Hraje se uprostřed hřiště, bez větší převahy
3.min
Utkání bylo zahájeno
16:47
Utkání za malou chvíli začne.
Nevím, jaká bude dnešní kadence příspěvků, takže prosím předem o trpělivost nebo info na můj mobil 603375478.
15:28
Dorazily sestavy tak pojďme na to:Charvát, Nešpor, Lukáš, Pávek, Kotrba, Růžička, Bartek, Dian, Vagner, Slezák, Kulvajt.
Naši komentátoři se vám ozvou přibližně hodinu před plánovaným výkopem, tedy po 16:00