Sestava Sparta Praha
Grigar - Pospěch, Brezinský, Kadlec, Limberský - Žofčák (46. Došek), Kisel, Kladrubský, Matušovič (83. Zeman) - Kulič, Slepička (68. Kolář).
Sňozík - Císař, Pávek, Turtenwald, Kunášek - Kotyza, Adam, Cirhan, Bartek (84. Květoň) - Polodna, Matůš (52. Škoda).
Letná

Sparta na rozdíl od soupeře nastoupila v takřka ideální sestavě a hosté byli od první minuty v sevření na vlastní polovině hřiště. Jenže akce Letenských byly příliš složité a k velkým šancím nevedly, jen ve 20. minutě se dostal k zakončení Pospěch, ale Sňozík jeho ránu kryl.

Obraně vršovického klubu dělal problémy především hbitý Slepička a právě po faulu na něj kopali domácí trestný kop z hranice šestnáctky. Kiselova střela sice trefila bránícího Adama, ale od něj se míč odrazil do sítě. Autor branky příliš neslavil, k bývalému klubu má stále respekt. "Tomáš Rosický to měl podobné, když neslavil branku Arsenalu proti Spartě," vysvětlil po utkání Kisel.

Hosté se dostávali do ofenzivy jen sporadicky, první pokus mezi tyče zaznamenal ve 32. minutě Adam. Hru otevželi až po přestávce a zápas dostal spád, akce se přelévaly ze strany na stranu. Hosté měli díky střídajícímu Škodovi dvě slibné možnosti, ale po hodině hry byli rádi, že řada sparťanských šancí skončila neúspěchem. Nejvíce si oddechli v 66. minutě, kdy vyslal skvělou ránu z voleje Limberský, ale Sňozík dokázal jeho dělovku krýt.

Vytáhnout skvělý zákrok musel i jeho protějšek Grigar, protože v 74. minutě Bartek hlavou ideálně zakončil rychlou akci zelenobílých, jenže domácí gólman si řekl o post jedničky i na další zápasy. Sparta už zdramatizování utkání nedovolila a Došek přidal těsně před koncem gólovou pojistku.

zdroj: ČTK

Bohemka neodehrála špatný zápas, s hráči, kteří pravidelně nenastupují v základu dokázala držet se soupeřem krok.
90.
Konec zápasu, Bohemka prohrává 2:0
90.
Zápas se už jen dohrává, Bohemku i tak brzdi nepresne prihravky
85.
Druhý gól Sparty dává Došek po hrubém nedoruzemnění naší obrany. Míč se Doškovi doslova odrazil pod nohy a ten neměl nejmenší problém doklepnout
80.
Kladrubský dostal žlutou kartu po zbytečném faulu na Kunáška. Ten musí být odnesen na nosítkách
77.
Rozhodčí teď pustil dva tvrdší zákroky na obou stranách, za což si vysloužil pískot z obou táborů fanoušků
75.
Adam to zkoušel z dálky z přímého kopu, ale jeho pokus byl zblokován
74.
Tak teď i Bohemka konečně měla tutovou šanci, Kotyza centroval na zadní tyč a Polodna hlavičkoval, Grigar vyrazil konečky prstů
72.
Bohemka se trošku vymanila z drtivého tlaku Sparty, Sňozík teď rozehrává po faulu na Císaře
61.
Na našem malém vápně nebezpečně hlavičkoval domácí Došek.
60.
Sparta kopala dva rohové kopy, ale bez užitku
56.
Z rohu nic nebylo, ale následně opět Adam pěkně centroval na Škodu, před kterým domácí obrana zahrála na další roh. Po něm hlavičkoval Škoda těsně mimo.
55.
Budeme zahrávat roh po akci Adama na pravé straně
53.
Kotyza se pěkně probíjel po pravé straně, ale jeho centr na malé vápno domácí obrana odvrátila
Druhý poločas právě začal
O přestávce mimo jiné proběhl zápas přípravek, ročník 2001 a Bohemka vyhrála jasně 4:0. Celý náš kotel našim mladičkým nadějím aplaudoval.
45.
Konec prvního poločasu, stav utkání 1:0.
44.
Po centru Císaře z pravé strany se odrazil míč za obránce Sparty, u míče byl však dříve gólman Grigar než Matůš.
43.
Přímý kop ze středového kruhu jsme rozehráli přes levou stranu, ale centr Kunáška skončil na prvním obránci Sparty.
42.
Kunášek zvládl ošemetnou situaci v našem vápně, poradil si s Kuličem i Zofčákem.
41.
Snaha Kotyzy a Polodny o kombinační akci ve vápně Sparty, obránci Sparty naše útočníky vytlačili ven z vápna a centr Adama skončil na prvním obránci.
40.
Sparta zahrávala rohový kop, Sňozík vyboxoval a nakonec skončil míč v jeho rukavicích.
39.
Milimetrový ofsajd zastavil útok Bohemky.
37.
Karol Kisel rozehrál přímý kop přes zeď, míč byl ve zdi ještě tečován a Sňozík na změnu směru nestihl přesně zareagovat.
37.
Sparta vede 1:0!
35.
Po faulu na hranici vápna bude zahrávat Sparta přímý kop ze 17 metrů.
33.
Obrana Bohemky rohový kop nadvakrát odvrátila.
33.
Nebezpečný centr na Kuliče z levé strany, je z toho rohový kop pro Spartu.
32.
Adam zkusil střelu z 25 metrů, Grigar si na jeho pokus do horního růžku počkal a kryl.
31.
Další útočnou akci Bohemky potáhl po levé straně Kunášek, centr od rohového praporku ale skončil v zámezí.
30.
Rychlý protiútok Sparty zvládla obrana ve spolupráci se Sňozíkem, který přečetl hru a včas vyběhl.
29.
Z pravé strany nacentroval Císař, tečovaný míč změnil směr, gólman Grigar byl pozorný.
27.
Bartkův pokus o kličku vystihl Pospěch, dlouhý nákop na útočníky Sparty skončil faulem na Pávka.
26.
Brejková akce Sparty, po chybě Pávka mohl zakončovat Kulič, ale situaci naštěstí nezvládl a bez problémů jsme se ubránili.
26.
Bohemka rozehrála dlouhý přímý kop z vlastní poloviny do vápna Sparty, ale Matůš ani Polodna se k míči nedostali.
23.
Grigar měl problémy ve vápně, ale situqaci před dotírajícím Matůšem zvládl.
22.
Rychlý brejk Sparty, ale ve vápně dobře zasáhl hlavou Turtenwald.
22.
Další pokus Adama o kolmici na naše útočníky, Matůš ale prohrál souboj s Limberským a Sparta se ubránila.
20.
Centr Sparty do vápna Bohemky z pravé strany odvrátil Pávek, Sparta udržela míč ve hře, přenesla hru a z pravé strany zakončoval Pospěch, který vyprášil rukavice Radka Sňozíka.
18.
Kunášek s Bartkem kombinovali na levé straně před vápnem Sparty, ale na efektní patičku Bartka již Kunášek nezareagoval.
18.
Střela Cirhana skončila nad.
17.
Cirhan zachytil rozehrávku Sparty, posunul Adamovi, který zakombinoval na pravé straně s Kotyzou, centr do vápna Sparta odvrátila.
15.
Pokus o kolmici Adama na Matůše, kterému chyběl krok, aby mohl jít sám na gólmana.
13.
Kotyza individuálně vyvezl míč po pravé straně, přešel přes několik hráčů, ale míč mu nakonec ukopl Limberský.
12.
Nebezepčné závary ve vápně Bohemky, Kisel posunul na Kuliče, který váhal se zakončením a nakonec jsme se ubránili.
11.
Nebezpečná akce Sparty, Kulič nacentroval z pravé strany a našel ve vápně volné Matušoviče, který naštěstí hlavičkoval hodně nepřesně.
11.
Kotyzův roh neskončil ohrožením branky Sparty, odražený míč se dostal k Adamovi, ale tomu střela vůbec nesedla.
10.
Bartek vybojoval první rohový kop pro Bohemku.
10.
Cirhan hledal nákopem na střední obránce nabíhající útočné hroty Bohemky, obrana Sparty odvrátila.
8.
Kotyza napřáhl z velké vzdálenosti ale mířil několik metrů vedle.
7.
Rychlá akce Kunáška po levé straně, od vlastního vápna vyvezl míč až k vápnu Sparty, ale Adam ani Bartek nezakončili.
6.
Polodna na levé straně posunul na Bartka, který pohotově vypálil, připravený Grigar u tyče střelu nadvakrát kryl.
5.
Další střelecký pokus v podání Kladrubnského skončil stejně jako střela Kisela.
4.
Zpoza šestnáctky napřáhl Kisel, ale mířil vysoko nad.
3.
Císař zastavil útočnou snahu Sparty na hranici našeho vápna.
2.
První akci Bohemky zakončoval Matůš do náruče Grigara.
1.
První útočnou akci Sparty zastavil ofsajd.
1.
Sudí Příhoda zahájil utkání.
Bohemka bude začínat zleva doprava a bude v prvním poločase útočit na kotel Sparty.
Oba týmy nastupují na hrací plochu , domácí Sparta v rudých dresech s bílými trenkami, Klokani v zelenobílých dresech se zelenými trenkami.
Do začátku zápasu zbýva přibližně pět minut a kotel Bohemky se přeci jen více zaplnil, může čítat cca pět stovek fanoušků.
Vítejte u online přenosu ze 4. kola Poháru ČMFS, tribuny Letné se pomalu plní a jsou zatím hodně prázdné. V kotli Bohemky je v tuto chvíli přibližně 200 fanoušků zelenobílých barev.
Sestava Bohemins 1905: Sňozík (K) - Císař, Pávek, Turtenwald, Kunášek - Kotyza, Adam, Cirhan, Bartek - Polodna, Matůš

Sestava Sparta Praha: Grigar - Pospěch, Kadlec, Brezinský, Limberský - Kisel, Kladrubský, Zofčák, Matušovič - Slepička, Kulič

Rozhodčí: Příhoda - Zlámal, Lhoták
Ve 4. kole Poháru ČMFS čeká na Bohemku městský rival z Letné, zápas se hraje ve středu 31.10. od 18 hodin na Letné a Virtuální Ďolíček vám z něj kromě textového onlinu přinese také živé vysílání Rádia Bohemka, sledujte homepage Virtuálního Ďolíčku.