Detail uživatele diskuzního fóra - koyak

Datum prvního příspěvku
27.05.2008
Celkový počet příspěvků
62
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 27
Ptejte se vedení Bohemky 32
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
tFG8kan3 23 hrob
j+KUvF9Z 12 Asu
ynzsD4N1 2

tomiisek napsal:

Během jediného roku jsme se zhoršili o 43 gólů, z +16 na -27 O rok dřív jsme dávali takřka 2x víc gólů na zápas než poslední rok. Jedlička v obou rocích odchytal podobné množství zápasů, tudíž jediný výraznější odchod byl Drchal. Naopak přišli ...

Já si myslím, že to všechno způsobil postup do pohárů. Celé léto se kolem Bohemky zdvihla obrovská vlna zájmu ze strany médií. Pořád se o ní něco psalo, všichni hráče , fanoušky, trenéry vychvalovali a to je prostě obrovská zátěž na psychiku, obzvláště když na to nikdo nebyl zvyklý. No a pak jsme vyfasovali Bodo. To byla úplně jiná liga, aura byla pryč a už se to vezlo.

Bohužel ani posily se moc nevyvedly. Hrubý - tragédie, Kozák - obdobné, Smrž - chvilku dobrý, ale pak propad, Hybš - trenér ho chválí, ale nevím (formu a góly z Teplic si nepřinesl). Takže dobrý jedině Reichl (i když neumí nohama) a Adam Kadlec, který se pěkně rozehrává. Bohužel k nám nechtěli nebo nemohli útočníci Drchal, Chramosta, Pulkrab. A v zimě ještě přišli Schejbal - góly jen svému Hradci, jinak slabota, Ristovski a Huff si zvykají na jiný fotbal.

Takže je z toho skupina o udržení. Musíme věřit, že příští rok bude zase o něco líp :)

Vinohradian napsal:

Mně chybělo velmi. A chyběli mi mladí resp. jejich podpora. Jsou sice radikální, ale pro Bohemku by dejchali. Potřebujeme je a nové fanoušky a zahraničí a expaty a nebýt skanzenem... a taky novej stadion! Budíček! ...

A proč se pyro nemůže odehrát až po zápase při děkovačce???

Během zápasu můžete zpívat, dělat chorea, bubnovat, fandit do libosti. Ale při zápase pyro prostě vadí!!