Detail uživatele diskuzního fóra - kropy

Datum prvního příspěvku
15.05.2009
Celkový počet příspěvků
72
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 49
Ptejte se vedení Bohemky 22
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
deAb6qeD 13
D7ZS4MVA 7
0k5q+B3+ 2
Ls62lJCv 2
CGq59A2t 1 spyder
wbO3bPZU 1
4rQaIAK3 1 Hrubajz
X+fPqyDq 1
NWdCuI9n 1 riki
O19Md07p 1
nQ53XgO3 1
Tlooz2OP 1
BWDdquyf 1
T8B5DfQV 1
+M8BJBX0 1
TnPsge96 1
PbnZkAMh 1

kolina napsal:

Obávám se, že do konce soutěže podobných "chyb" bude na stadionech ještě hodně... Naštěstí bodů máme dost, takže jen tak něco nás letos už nerozhodí...     BOHEMKA DO TOHO!!!

Ještě, že už jsme zvyklí, že dělají rozhodčí hrubé chyby proti nám... V Budějkách to nebude lepší, tam už je to místní folklór...

hrdin napsal:

A za co mám být vděčný?! Bohemka byl klub s obrovským potenciálem a ten jsme si nechali a necháváme protíkat mezi prsty. Sorryjako, ale mně se tenhle masochismus příčí. Myslel jsem si, že po vydání ...

Uklidni se, nikdo není šťastnej za neustálé remízy. Všichni víme na co momentálně máme. Jasně, že máme na to hrát výš, právě proto bych nehysterčil a věřil, že nakonec prolezem do toho středu. 

Yahuu napsal:

Bohemka je zpět….. jen jsme si zvykli na něco, co tu dlouho nebylo… jsme zpovykaní, posledních dvacet let jsme si něco protrpěli, budeme trpět dál, nevidím problém ani v trenérovi, ani v hráčích, ani v ...

Zaplaťpánbůh, někdo s rozumným názorem. Liga je těžká, každej se chce vytáhnout. Kde teď jsme musíme být vděčný majiteli. Prostě jednu sezonu budeme hrát o poháry a další bojovat o desítku. Ale pořád jsme v lize a máme to ve svých rukou... Bohemka navždy!