Detail uživatele diskuzního fóra - JohnZ

Datum prvního příspěvku
18.12.2021
Celkový počet příspěvků
343
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 328
Tlachy a kecy 15
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
t3Mox2vs 12
JM9boQUz 5
Lqv85WFC 5
VyLxbNxA 5
cyv7d3CL 5
FBGLl1W8 4
gym8lHVO 4
2pvXoyDu 4
KTcFAze4 4
XtlAi2ST 4
wqBH2Qf+ 3
wWDTGckR 3
lBjpBlx2 3
EustfCCC 3
VtqXMW9F 3
h2hTTdZg 3
Phcrml6x 3
adKYa4bA 3
oE7f63qT 3
7nxfjvna 3
R463LPKO 3
f4Feriot 3
v2wcbHUZ 2
v4Xz3BVZ 2
Dk1GFomn 2
PVUlbkWp 2
b2l55gz8 2
WV85tIap 2
C4BtsfNN 2
cI1hu67Y 2
tevAJF0e 2
suV+6DW0 2
3iC+bVHk 2
sy7gNqi7 2
p9fnUiHV 2
+cTCG4Q2 2
Nsvr0VxN 2
m/LDnR97 2
Wz4Q3zCj 2
c8n4er/A 2
bW0mmR+d 2
edGQLyxq 2
2DvUpCeq 2
zebnPFEK 2
ww5ZOaho 2
lZpzFQsY 2
o8sGbxAd 2
XHSo9qWx 2
/M1XDozg 2
aT6aeWI/ 2
rb7zwA9z 2
X0hv6Qks 2
AIEUb0eg 2
oUD0IkAh 2
tAGnAUjr 2
vlnL4qfq 2
Qe+gOaOX 2
heBQvCI3 2
rNrWr/1H 2
hO8xPRE3 2
EuJvVLJi 2
DDp0T0yC 2
BWD82izM 2
jbPVO4st 2
BUu/X1t8 2
AiKF5M6G 2
wavnG9KC 2
H8hFPtri 2
KHtz6Nhq 2
NxNWXg2J 2
VdiKeMtk 2
CSwVC8Ua 2
f6DoVjpj 2
5RElcRz9 2
In1GTMz+ 1
mxxekxfh 1
Wsu//p7v 1
2GtHp7FP 1
3FhbyOy/ 1
8oM+19gH 1
6rZ4kdkH 1
cMGUMq+E 1
1V/E1M5y 1
D0jxZB6M 1
SKAvqzDO 1
apnlWq4K 1
3QD5WUSG 1
5TW9Lw+I 1
hZLt5srQ 1
+WoFKqaJ 1
bQLvbIyg 1
Z6fcL+MJ 1
YUi9M+Bv 1
sN7Krzej 1
+lINoecR 1
1yIrgYqL 1
ej0Ko8QN 1
LQCBUqWT 1
tISzTh2y 1
gCMoTnky 1
YFjNGztG 1
7oXII8X0 1
SQ7mXwxm 1
x2fHfJb+ 1
BGRwInq2 1
3ydfCTtc 1
DaIFEK8T 1
beG+Q9r6 1
c7LfW2nl 1
+LAs3aAk 1
UvFGyiTT 1
N/EvhS0M 1
LxSC7yoc 1
bl74wbEz 1
Sp1O6ngR 1
XbMrdAFs 1
pjsTZ7vn 1
3GS7iVxW 1
bpcyI2Ua 1
m11+JyaM 1
9e70O/4j 1
XCxnILYE 1
ebCBumQu 1
Irg5UUJk 1
R2Ne2fqv 1
FN5oibwT 1
uOmhCzJ6 1
e9oCkySK 1
9QzUw2qG 1
Lv8aHemB 1
dgLEwyEC 1
fPux8c/j 1
xVQlvZyb 1
xGGhseP0 1
CvSl13PC 1
HQgvnFKx 1
OCyyowgW 1
eSwldeW+ 1
otTGgidn 1
GalGJrap 1
tHcw+dbE 1
LY/t3LYd 1
FspNKDda 1
7RuVjVqp 1
9yGGmczV 1
dUapZyji 1
wSZmqFCK 1
lkc7uVBW 1
iDY9bYwx 1
3EFLYriR 1
T6EaFbMY 1
GXvrXYLo 1
89ve65Bu 1
Y1zjSYwJ 1
af5yqZu6 1
B3Zb5D6G 1
MXxh612G 1
5KAfS03u 1
ArhNJ4I/ 1
ufCkzVUX 1
tvSCnjqz 1
Z4ZFg5Ny 1
YWFDQdKw 1
O4wJiet7 1
i4v9olTA 1
68bJs9Bv 1
GuOl+bjm 1
9+tbISJP 1
jS0x9jWp 1
41PQ5WCP 1
1Bf55nDi 1
ILzZtVku 1
TKbRsVmc 1
oH5cTXZ5 1
DHE5+pEh 1
0vM0coFR 1
J+pmjWOI 1
QS4yRJ6P 1
vU4QdIVQ 1
T+vzbypb 1
kRuE/1aI 1
qqXQAOzB 1
B7MX+Omo 1
AovmBfZD 1
8Hx9nOr1 1
OWicZSeO 1
kMyKJxMM 1
WmB6zSlU 1
hPIRo/jg 1
K/7zips8 1
KcShBMpj 1
2eANswT2 1
EcVoKupU 1
rhC+pMtE 1
eEiKkhT0 1
bJUBYKQw 1
IaKn0cEs 1
bQXvYIJY 1
0YezaJPD 1
quTXnf8h 1
2qpZa9YT 1
b4z/ToL0 1
uCLa0q89 1
YJqyuw3y 1
59byO+9g 1
n2pKAkuz 1
ifeztxAB 1
pJwYGd7T 1
5XKTGr/c 1
tHq5GKa8 1
3ki+ctrz 1
5j43pYx2 1
FxUCoZuc 1
91QlwfWZ 1
/kx1Bp0r 1
Lx88lt7A 1
JjmetzGv 1
SYhiYn3L 1
9a4TEw2j 1
ugbuv0Wx 1
aa06rH5b 1
KCrrT3S4 1
1p6abKjp 1
Zdsio6hY 1
ATdCp84E 1

Tak na splnění mého přání z bodu jedna jsem čekal jen několik hodin.Skvělá zpráva.Díky kapitáne a věřím že povedeš Bohemku k lepším časům.

K zápasu opožděně a jen krátce.Byla vidět větší snaha,bojovnost,ale ta Karviná mi stejně leží v žaludku pořád.Splnili jsme povinnost.Záchrana je jistá,přesto po zbytek sezony doufám v profesionální výkony a nikomu ze soupeřů nedat nic zadarmo.At si to vyžere kdo chce,tenhle rok bude sestup strašně bolet.Ale po tý hlavičce Chlumeckýho na Prekopa bych tam klidně viděl Pardubice.Pro naše hráče možnost porvat se a přesvědčit trenéra kdo si v příští sezoně zaslouží náš dres.Po pohárovým zázraku zase pád na držku,ale na to jsme už zvyklí.Marodka,míchání se sestavou,ztráty formy a hlavně střelecká bída jsou pro mě důvody pádu.Moje největší přání do dalších let.

1)Hledat mladé a rychlé hráče do současnýho fotbalu,kde je rychlost základem všeho.Podepsat klíčový hráče v čele s Hůlkou.

2)Konečně dostat U19 trvale do celostátní ligy dorostu.Zlepšovat akademii ve Velvarech.

,3)Investovat do zdravotní prevence protože to množství zraněných není normální.

4)Investovat už konečně do skautingu,přibrat nějaký profíky,rozdělit to na domácí a zahraniční,nemůžeme na tom prodělat.Když je Liberec schopný trefit na první dobrou neznámýho Kulenoviče,dokážeme to taky.

5)Marketing - platí to samý co u skautingu.Obě S nám šíleně utekly.Přece nechceme,aby Bohemka přišla o mladý fanoušky,protože jim nemá co nabídnout.A zase jako ve všem v klubu chybí lidi,dva nemůžou dělat práci pěti.

6)Postrádám ambice,panuje tu taková rodinná pohodička,klídek,nikdo po nikom nic nechce,nikdo se nikomu za nic nezodpovídá.Všichni jsme rádi že vůbec hrajeme ligu a to nám stačí.Průměrnost vládne.Prostě víc profesionalismu a nároků na každýho v klubu.Někdy mám pocit že už jsme zapomněli,že Bohemka patří k nejlepším klubům naší historie.Přál bych nám všem novýho Zdeňka Svobodu etablovanýho do týhle doby,který by to pobláznil a nespokojil se s tímhle stavem.

7)Stadion je jasný,alespoň provizorně vyřešit tu hrůzu u tramvaje.

8)A samozřejmě někoho s financema,kdo by s tím pantátovi pomohl.

Omlouvám se za dlouhý kecy,ale takhle to prostě dlouhodobě cítím.Všichni chceme vidět zase Bohemku trvale ve špičce našeho fotbalu. 

vapno80 napsal:

Mám obavy, že nám poněkud "ujíždí vlak". Liberec nový majitel, v Olomouci se to už taky peče. Říkám si, co tyto kluby mohou investorovi nabídnout, co nemůže Bohemka. S investory budou mít přísun peněz, naše ...

Přidám další námluvy.O Hradec má mít zájem bývalý vynikající fotbalista Ivo Ulich.Jako podnikateli se mu daří,navíc bude mít o fotbalu velký přehled.v Hradci krásný stadion patřící městu,skvělý návštěvy,není se co divit.Už jenom čekám na něco podobnýho v Bolce a Teplicích a fakt nevím komu budeme finančně konkurovat.Je to smutný.Jeden z nejvýznamnějších klubů naší ,fotbalový historie,skvělý fanoušci,tuto sezonu snad nešla návštěva pod pět tisíc,velký jména v čele s Tondou,tradice,jeden z nejbohatších regionů v Evropě a roky nikdo.I když vím o byznysu velký kulový,tak selský rozum mi tohle nebere.

Robert66 napsal:

Jo. Jsme největší zklamání ročníku 23/24 už kolo před koncem základní části. Až za námi je ten komerční, umělý, slepenec Slovácko, u nich to ale bylo očekávané. Pokud nesestoupíme, na příští ročník dostaneme dost peněz navíc ...

Nezapomínej,že ty obrovský prachy půjdou do každýho klubu.Ještě připomínám i zhruba 20 miliónů od UEFA,snad to říkám dobře,jakýsi fond solidarity díky skvělým výsledkům našich klubů v Evropě.Taky mě bude zajímat jak s tím naložíme.

Tu dnešní hrůzu budu rozdýchávat hrozně dlouho.Jakým způsobem k tomu hráči přistoupili je neuvěřitelný.V podstatě klíčový zápas a měl jsem pocit že vidím přátelák.Bez bojovnosti,nasazení,zájmu.Poprvé si tady rýpnu do trenéra.Jasně,nabudit by se měl každý profesionál,ale je to i váš úkol.Tohle předvést za Petrželi tak je v poločase zdemolovaná kabina.Objektivně Karviná lepší,minimálně se o to víc rvala.Šílený zklamání.Díky majiteli za vše,ale i on si musí uvědomit,že tohle v dalších letech nemůže stačit. 

sasek napsal:

V KBZ Darek říkal, že právě tribuna u tramvaje bude to poslední, co se bude případně řešit. 

Ten prostor u tramvaje je největší ostuda ligy a vůbec nechápu,proč zase není v plánu stadion úplně uzavřít.Když už nic tak alespoň tu montovanou tribunu,zakrýt to plachtou jako v Boleslavi,postaviď zeď jako má v Kobylisích Admira,nebo to nějak zkultivovat.Představa,že to se mnou sekne během zápasu na tribuně a poslední co ve svým životě uvidím je ta stavební buňka je na deprese.Ve svých snech tam úplně vidím ty hezký tribuny co mají za bránou v Boleslavi nebo v Olomouci.

Klokan z Černošic napsal:

Zajímavá diskuse, je vidět, že nám všem jde o Bohemku. Já jako vždy úchylně transfermarket, dávám prolink, na kterém lze vidět, že i v tabulce hodnoty klubu jsme těsně nad sestupem, 13. místo. Takže vše, ...

Ten skauting je pro mě taky záhadou.Nikde žádný konkrétní informace.To je stejný jako spekulovat o počtu zaměstnanců klubu.V Bohemce se podle mě lidi navíc neplatí,takže to vidím na pana Držmíška a trenéra,s tím že trenér je schopný ty hráče přesvědčit.Myslím že někteří hráči i trenéra v rozhodování zmiňovali. 

pekulka napsal:

K tomuto článku bych jen dodal, že góly v závěrech a začátcích poločasů jsou pro Bohemku dost typické, těžko říct, jestli je to nekoncentrovaností, nebo jsme tím už natolik známí, že nás naši soupeři záměrně ...

Souhlas s tebou i s tím co píše Kolina o pár řádků níž.Když vidím co se děje v naší lize,tak mám strach aby Bohemka v dalších letech dosáhla alespoň na ligový průměr.K velký trojce a Baníku si připočti nově Liberec(jenom 80 milionů na posily),fotbal jde nahoru v Hradci a Teplicích(oba kluby hledají majitele)+maximální podpora města a skvělý zázemí,Olomouc jedná s Amíkama co vlastní Vyškov,takže se můžou ze současnýho marasmu vyhrabat,Boleslav má pořád větší rozpočet než my a takhle můžeš uvažovat dál.K tomu půjde všechno na stadion a na sportovní stránku moc nezbyde.Lepší se to,majitel asi dělá co může,ale pokud klub bude fungovat bez zásadní změny,můžeme na nějaký ambice zapomenout.

vituscz napsal:

Trochu z jiného soudku: po sezóně k nám údajně zamíří Dominik Pleštil z Jablonce

Jestli je to pravda tak aspoň hráč s perspektivou(24let).Čísla sice nemá a tuhle sezonu spíš paběrkuje,ale to by bylo aby ho Jarda neprobudil.Vysoká postava.Může být dobrý do vápna.Ale hlavně zase mladší hráč.Nechtěl bych skončit jako Slovácko,kde léta kašlali na obměnu kádru,přestárlý tým je za zenitem a horko těžko s tím něco budou dělat.I Svědík už to tam opouští.

Já bych dneska mužstvo pochválil.Hrálo strop.Největší slabinou je teď obrana.Problémy máme s rychlostníma útočníkama.Zpevnil by to Petrák.Soukup udělal chybu v nejblbší době ale jinak je za mě jasná jednička a nechápu,proč si ho léta držíme ve třetí lize.Opět skvělý Hůlka,kterýmu to v záloze sedí,potom Beran i Kadlec.Ten kluk roste zápas od zápasu.Má pořád větší sebevědomí.Jedna rada.Nechoď od nás do obou S ani k Šádkovi,ale rovnou ven.V útoku nám hraje jen Prekop.Dneska dřel i když to k ničemu nevedlo.Přeju mu slovenský nároďák.Puškáčovi poděkovat za služby a už ho nechat na lávce.Zkusit dát prostor Hufovi.Ty nůžky mezi velkou trojkou a zbytkem jsou stále víc rozevřený a po těch penězích co jim přitečou z pohárů to bude ještě horší.Jednoduše.Pokud nepřijde doba,kdy si pořídíme hráče kvalit Birmančeviče,tak se poměry moc nezmění.A to by se musel stát zázrak.