Online chat s vedením

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Sekce diskuzního fóra "Online chat s vedením" je určena výhradně pro online zodpovídání vašich dotazů zástupci klubového vedení. Zde máte možnost položit váš příspěvek, na který vám v předem zveřejněný čas bude odpovídat vždy konkrétní člen vedení klubu. Děkujeme za pochopení.

V repre pauze by se snad našel čas na využití tohoto fóra. Jako respondenta navrhuji pana Haška. Samozřejmě toho staršího, mladší nemá co říct ani na hřišti, natož tady.

Miroslav.Drzmisek napsal:

Dobrý den, nemám osobně problém dělat chaty pravidelně podle zájmu fanoušků. Pokud zájem bude, domluvíme se na nějaké pravidelné frekvenci online setkání. Oba trenéři, jak Koubek, tak Pivarník, si zakládají hodně na kondiční přípravě. Oba dva ...

Dobrý den.

Dodatečně děkuji za Vaše odpovědi.

Doufám, že si je interpretuji správně:

1. Chaty Vás častěji než 1x rok a půl ano, pokud bude zájem fanoušků. To bych nechal hlavně na DFB.

2. Pochopil jsem, že s kondiční přípravou to oproti loňskému jaru tedy  není horší ani lepší a vše OK. Čekal jsem od Vás jasné ano nebo ne. Tak zněla otázka. Rozumím...

3. Co se týká odvolání Koubka z aktivity vedení: Vaše odpověď je myslím dostatečně výmluvná. Čekal jsem od Vás jasné ano nebo ne. Ale je mi to jasné...

Ještě jednou díky za všechny Vaše odpovědi a ať se vše daří!

RD

Pokud už nejsou žádné další otázky, loučím se pro dnešek s Vámi. Uvidíme se všichni zítra v Ďolíčku. Společně musíme dotáhnout Bohemku za prvním jarním vítězstvím! 

Martin99 napsal:

Ještě jednou dobrý den živě, na jakých faktorech bude příchod Martina Berkovce záviset? A máme už nějaké tipy na útočníka? Nechci jména, jen jestli se v našich možnostech a v našich zmapovaných hráčích jeví nějaká ...

Děkuji za vaši přízeň. S Martinem je to jednoduché, jeho příchod bude záviset na dohodě se Slavií a jeho vlastním rozhodnutí, že u nás bude chtít dlouhodobě působit. 

Tipy na útočníky máme i dlouhodobé, nicméně nezáleží pouze na Bohemce, ale i na každém vyhlídnutém hráči, jestli do Bohemky chce. V neposlední řadě i na dohodě s mateřským oddílem. Jak jsem již předznamenal v jedné z minulých odpovědí, útočník je jednou z priorit letního přestupového období.

RMCF napsal:

Dobrý den pane Držmíšku,   Mám na Vás několik otázek a doufám ,že mi na ně postupně odpovíte:   1) Jak se Vám jako sportovnímu řediteli pracuje v prostředí, kde nedostanete žádnou korunu na přestupy a jste tak odkázán ...

Dobrý den, pokusím se postupně odpovědět.

Do Bohemky jsem přicházel s tím, že jsem plně věděl, v jakých možnostech se tu pracuje. Moje vize zůstává v podstatě pořád stejná - příchod vlastních, pokud možno talentovaných mladých hráčů, kteří se během nějaké doby stanou žádaným zbožím. K tomu je potřeba zkušená osa týmu a v některých případech se podaří složit dobré mužstvo i za rozumné peníze. Na příchod nadstandardních rozdílových hráčů však Bohemka pořád připravena není, ale myslím, že i v tomhle se snažíme jít postupnými kroky dopředu, čehož je případ transfer Dominika Maška.

Co se týče reinvestice a budgetu na přestupy, myslím, že již bylo zodpovězeno.

Věřím tomu, že v letním přestupním termínu otázku vlastního útočníka a brankáře vyřešíme. Plně si uvědomuji, že to jsou klíčová místa naší sestavy.

Styl rozestavení je nyní plně v kompetenci trenéra Haška, stejně jako zapojení našich mladých nadějí. Myslím ale , že v současné době je zapojení našich mladých hráčů  na maximální možné úrovni. Záleží jen na každém z nich, jestli se svou výkonností udrží v kádru i pro příští soutěžní ročník.

Otázku končících hráčů budu diskutovat s trenérem po nějakém čase, kdy bude v Bohemce působit a sám si udělá vlastní obrázek o našem týmu.

Statistiky používám, ale nejsem notebookový manažer. Rád vidím hráče naživo.

everlast79 napsal:

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,zda se k Vám dostala informace,že byl trenéru Koubkovi nabízen htáč Golgol Mebrahtu z Boleslavi,kterého ale odmítnul?? A na to navážu....jsme již vypořádaní řádně s Boleslaví?? Vím,že za trenéra Svědíka si ...

Dobrý den, z Boleslavi jsme měli zájem o dva útočníky. Jedním z nich byl Klobása a druhý byl právě Golgol Mebrahtu. Chtěli jsme je už do začátku přípravy. Možnost hostování hráče Golgola Boleslav umožnila až poslední možný den přestupového okna, kdy už jsme měli útok doplněný o Kabajeva i Markoviče. V případě, že by byl Golgol uvolněn dříve, tak tady opravdu mohl být a byli bychom rádi, kdyby tady býval skončil.

robert dvorak napsal:

Dobrý den pane sportovní řediteli. Prvně a asi naposled jste zde odpovídal tuším v prosinci 2015. Nešlo by to prosím o něco častěji a nejen až tehdy, když je velká krize a nedaří se jako nyní? Druhá ...

Dobrý den, nemám osobně problém dělat chaty pravidelně podle zájmu fanoušků. Pokud zájem bude, domluvíme se na nějaké pravidelné frekvenci online setkání.

Oba trenéři, jak Koubek, tak Pivarník, si zakládají hodně na kondiční přípravě. Oba dva týmy, jak loňský, tak letošní, jsou připraveny velice dobře.

Poslední otázka je v tuto už jen hypotetická a  nechci se pouštět do zbytečných spekulací.

atletiko napsal:

Dobrý den, pane Držmíšku, Má klub nějakou konkrétnější nabídku na našeho/naše hráče ze zahraničí? A v případě, že ano, je pro klub dost lukrativní? Chápu, že konkrétně zde nemůžete popisovat podrobnosti, ale zkuste alespoň nastínit. Hledá, nebo ...

Dobrý den, v zimním transferovém okně konkrétní nabídky již přišly. Vedení klubu je vyhodnotilo situaci tak, že naše mladé reprezentanty U21 neprodá a bude se tím případně zabývat v letním přestupním období po skončení mistrovství Evropy do 21 let.

O otázce Martina Berkovce jsem psal výše.

baca napsal:

Dobrý den, v dnešním deníku Sport me zaujalo vysvetlení p.Koubka proč chtel koncit v lete. Cituji:"Poznal jsem,ze v klubu se pracuje podle omezenych ekonomickych moznosti.Dospel jsem k nazoru,ze se nedopracuju k nejakemu prijemnejsimu vysledku,ze to bude porad ...

Dobrý den,

Míra Koubek ve svých posledních dvou angažmá trénoval špičkové české týmy, kde jsou diametrálně odlišné možnosti případných transferů. Při příchodu jsem s ním na tohle téma mluvil a věděl tedy o tom, že možnosti Bohemky jsou v tomto směru jiné. I přesto si myslím, že se nám podařilo přivést hráče s velkou perspektivou. K tomu, abychom bojovali o umístění na špičce ligy, to však momentálně ještě nestačí. Nechci hovořit za něj, ale myslím si, že si tohle vyhodnotil tak, že než to naše mladé mužstvo vyzraje, tak to bude ještě nějaký čas trvat. Já jsem nicméně přesvědčen, že jdeme správnou cestou, která do budoucna Bohemku na ty horní pozice pozice posune.

Miroslav.Drzmisek napsal:

Dobrý den, Havel a Hubínek mají v Bohemce uzavřené dlouhodobé smlouvy a bude jen na Bohemce, zda je uvolní. Co se týče brankáře Berkovce, kterému končí hostování k 30.6., dohoda zní tak, že po sezóně ...

Ještě jednou dobrý den živě, na jakých faktorech bude příchod Martina Berkovce záviset? A máme už nějaké tipy na útočníka? Nechci jména, jen jestli se v našich možnostech a v našich zmapovaných hráčích jeví nějaká možná posila. Moc děkuji za všechny dnešní odpovědi. Bohemka do toho!

bonano30 napsal:

Dobrý den.Tým asistentů nového trenéra zůstává stejný? Za volbu M.Haška dávám palec nahoru.Ať se daří

Dobrý den, není tomu tak. Trenér Hašek si ze současných čtyř asistentů vybral dva, což je trenér brankářů Petr Kostelník a Dalibor Slezák jako fotbalový asistent. V budoucnu přibude do realizačního týmu ještě kondiční trenér a fyzioterapeut. Jejich výběr je plně v kompetenci hlavního trenéra Haška.

zeppelin napsal:

Dobrý den,věřme,že volba na M.Haška bude BINGEM,někomu se sice zdá nezelený,což sám i přiznal,ale je to moderní trenér s hřebíkovskou školou a filosofií,teda myslím si to.Můžete prozradit délku jeho smlouvy?Pokud bude delší nežli jen do ...

Dobrý den, nejsem člověk, který si maluje katastrofické scénáře. Jsem spíše optimista, a kdybych jím nebyl, tak bych se musel v minulém létě zbláznit. Jsem přesvědčen, že příští léto bude minimálně o 60-70 % lepší, než to léto uplynulé. Alespoň jsem k tomu většinu svých kroků během posledních osmi měsíců směřoval. 

Miroslav.Drzmisek napsal:

Dobrý den, Martin Hašek senior podepsal v Bohemce tříletou trenérskou smlouvu, proto musely být všechny jeho ostatní smluvní vztahy ukončeny. Martin Hašek junior má v Bohemce smlouvu o hostování do 30.6. tohoto roku bez opce. Po sezóně ...

Díky za odpovědi na rovinu!

Tak snad nehrozí, že bychom se stali ,,Spartou B''. :)

hrdin napsal:

Dobrý den vážený pane Držmíšku :) Proti Martinu Haškovi osobně nic nemám, možná naopak, ale proč neangažujeme někoho s víc bohemáckým srdcem?? Např. Frňka, Vavruška...??

Dobrý den, důvod angažmá již byl vysvětlen v jedné z předchozích otázek.

sasek napsal:

Dobrý den, zajímalo by mně, jak sportovní úsek přijde na posily typu Acosta, Mosquera a Luts?  Je to tak, že povětšinou tito hráči mají české agenty a ti se je pokouší "udat" v českých klubech?  Děkuji předem ...

Dobrý den, co se týče Mosquery a Acosty, tak ti přišli ještě před mým příchodem, takže všechny detaily neznám. Já jsem osobně po odchodu Mosquery hledal stejný typ hráče, kterého jsem ale v České republice neviděl. Proto jsem se obrátil na lidi, s nimiž dlouhodobě spolupracuji a mají přehled o zahraničí, a od jednoho z nich jsem dostal tip na Lutse. Shodou okolností jsme ho mohli vidět naživo v předkole EL, kdy hrál proti Slavii Praha a prokázal svoji výkonnost. Typově to byla vhodná náhrada za Jhona. 

Kolda napsal:

Dobrý den. Nemyslíte že angažmá p. Koubka u repre nepomohlo ani Bohemce a ve výsledku ani jemu. Nehodnotíte to nyní jako chybu ? děkuji.

Dobrý den, neumím si představit, že bych trenéru Koubkovi v jeho věku a fázi trenérské kariéry nepovolil možnost stát se asistentem u reprezentačního týmu. I z tohoto důvodu byli v Bohemce čtyři asistenti, aby v době svého pobytu s reprezentací byl Koubek plně nahrazen. Vůbec si nemyslím, že by toto měla být příčina jakéhokoliv našeho současného problému. Pro Bohemku může být čest, že měla trenéra, jehož si za svého spolupracovníka vybral hlavní kouč české reprezentace.

berjir napsal:

Dobrý den, jak je to se smlouvou Martina Haška sr. ve Spartě a máme opci na Martina jr.? A můžete říct, kterým hráčům končí po sezoně smlouva? Předem moc díky!  

Dobrý den, Martin Hašek senior podepsal v Bohemce tříletou trenérskou smlouvu, proto musely být všechny jeho ostatní smluvní vztahy ukončeny.

Martin Hašek junior má v Bohemce smlouvu o hostování do 30.6. tohoto roku bez opce.

Po sezóně končí, jak jsem již zmínil, hostování Berkovcovi a Vrzalovi. Smlouva končí pouze Jindřiškovi a Markovičovi.

Nitram86 napsal:

Dobrý den, myslím, že pan Koubek odvedl dobrou práci v Bohemce a končit nemusel. Ale také záleží jak to cítil on... a jestli chtěl nebo nechtěl odejít. Je samozřejmě divné, že na podzim s útočnou taktikou ...

Dobrý den,

toto byl právě ten důvod, proč chtěl pan Koubek naučit mužstvo dva styly hry, abychom mohli na různou kvalitu soupeře reagovat různým stylem hry. Proti silným soupeřům se ukázal nový systém plně funkční, zatímco v utkáních, kde jsme měli soupeře papírově přehrát, mělo dojít ke změně stylu. Trenéři však ještě byli limitováni zraněním ofenzivně laděných hráčů. Nový trenér ví, co chce, a věřím, že si vybere pro Bohemku vždy ten správný herní styl.

Jelikož trenér Koubek už dříve avizoval, že po sezóně skončí, byl Martin Hašek jedním z užšího výběru kandidátů, o němž jsme uvažovali. Nastalá situace si vyžádala okamžité řešení a i po konzultaci s trenérem Koubkem jsme toto řešení vyhodnotili za možné, rychlé, a tudíž nejlepší. Proč ne Slezi? Chtěli jsme nového člověka, který přijde do kabiny s novými myšlenkami, s novými vizemi a především s novým impulsem.

Co se týče možného prodeje mladých hráčů, už jsem odpovídal výše. Havel s Hubínkem i Maškem mají dlouhodobé smlouvy v Bohemce. Tím neříkám, že neodejdou. Pokud to pro Bohemku bude výhodný obchod, tak může kterýkoliv z nich odejít.

klokyn napsal:

Dobrý den. Jak to vypadá, se zraněním, M.Švece? Díky za informaci.

Dobrý den, Michal Švec se připojil k mužstvu, ale zatím ještě trénuje individuálně.

klokyn napsal:

Dobrý den. Jak to vypadá, se zraněním, M.Švece? Díky za informaci.

Dobrý den, Michal Švec se připojil k mužstvu, ale zatím ještě trénuje individuálně.