Online chat s vedením

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Sekce diskuzního fóra "Online chat s vedením" je určena výhradně pro online zodpovídání vašich dotazů zástupci klubového vedení. Zde máte možnost položit váš příspěvek, na který vám v předem zveřejněný čas bude odpovídat vždy konkrétní člen vedení klubu. Děkujeme za pochopení.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na skutečný důvod odchodu Tomáše Čížka.Panuje plno dohadů,mýtů a výmyslů.Pravdu znáte jen Vy.Děkuji za odpověd.

ludvavestec napsal:

Píšu sice po uzávěrce, ale snad to pro jednou projde;)Dobrý večer, vítejte v zelenobílé rodince. Musím Vás tedy upozornit, že jste se stal naším bratrancem, strýcem, atd... :))Dotaz: tipnete si naše umístění po 30.kole?

Dobrý den, děkuji za přivítání do rodiny. Ohledně otázky. Ne, tipovat nebudu, nikdy jsem netipoval a nikdy mi to nešlo. Přišel jsem ale do Bohemky s tím, že já, tým a lidé v klubu udělají vše proto, aby byla Bohemka ligová i v příští sezoně.

jura napsal:

Dobrý den, v první řadě bych Vás chtěl přivítat v Bohemce. Píšete, že v útoku nás bota netlačí, já si to tak úplně nemyslím. Je pravdou, že Patrik Schick se na konci podzimu dostal do ...

Dobrý den, také děkuji za přivítání. Pokud bychom se měli bát, že budou naši hráči z formy, nebo se jim nebude dařit, tak bychom museli posílit na každé pozici. Co se týče Akulinina, je to hráč s obrovskými předpoklady, které zatím neprokázal a myslím si, že po aklimatizaci by je měl na jaře již prokázat. Varianta s odchodem Schicka na konci sezony je pravděpodobná, nicméně máme půl roku na to, abychom náhradu za něj přivedli. Mikuš a Akulinin jsou naši kmenoví hráči.

Píšu sice po uzávěrce, ale snad to pro jednou projde;)
Dobrý večer, vítejte v zelenobílé rodince. Musím Vás tedy upozornit, že jste se stal naším bratrancem, strýcem, atd... :))

Dotaz: tipnete si naše umístění po 30.kole?

Miroslav.Drzmisek napsal:

Dobrý den, vyhodnotil jste to hezky, i když ne se vším s Vámi mohu souhlasit. V útoku nás bota rozhodně netlačí, protože hráči Schick, Mikuš a Akulinin prokazují svoji kvalitu. Mužstvo v posledních zápasech prokázalo ...

Dobrý den, v první řadě bych Vás chtěl přivítat v Bohemce. Píšete, že v útoku nás bota netlačí, já si to tak úplně nemyslím. Je pravdou, že Patrik Schick se na konci podzimu dostal do velmi slušné formy a věřím, že Matúš Mikuš ji po zimní přípravě opět najde. Co když se tak ale nestane a Schick bude zraněn nebo vykartován? Tvrdíte, že Akulinin prokazuje svoji kvalitu, kde ji konkrétně u tohoto hráče vidíte? V čem jsou podle Vás jeho silné stránky, kde naopak vidíte slabiny? Navíc je dost možné, že po sezóně se Schick vrátí na Letnou a popere se o místo s Julišem, nebo ho Sparta pošle někam výměnou za jiného hráče (viz Pauschek). Připravuje se Bohemka již teď na tuto alternativu, je možné během krátké letní pauzy zapracovat do kádru nového útočníka, který by byl v našich finančních možnostech a byl přínosem od začátku sezóny? Máte v hlavě již nějaká jména?

Dobrý den všem. Jestli již nejsou žádné příspěvky, mockrát děkuji za přání a za položené otázky. Přeji všem klidné vánoční svátky a ať se Vám vydaří vstup do nového roku. Hezký večer.

hrubajz napsal:

A ještě jeden dotaz. Lukáš Pauschek měl u nás platné hostování do konce sezony,nedalo se na tomto dodržení smlouvy trvat?

Dobrý den, děkuji za přivítání. Sparta Praha využila klauzuli ve smlouvě o Lukášově hostování a v řádném termínu požádala o jeho stažení zpět do mateřského klubu. Předchozí otázka nespadá do mé kompetence, nechci v této oblasti zbytečně spekulovat.

A ještě jeden dotaz. Lukáš Pauschek měl u nás platné hostování do konce sezony,nedalo se na tomto dodržení smlouvy trvat?

Dobrý den. Takže předem dotazu chci poděkovat,že jste u nás v Bohemce,protože Bohemka potřebuje zkušené fotbalové funkcionáře,neb prvoligový fotbal se jen srdcem dělat nedá. Mám dotaz,jestli po definitivním vyřešení konkurzu je šance na příchod nějakého většího a silnějšího partnera? Asi nebudeme mít to štěstí jako v sousední slávii,že přijde bohatá čínská společnost!

afk11 napsal:

Lze do budoucna zabránit, aby Bohemce neutíkali hráči typu pana Chaluše? Jaký máte názor na jeho odchod z klubu?

Tomu se stoprocentně zabránit nedá nikdy. Hráči nejsou nevolníci, a pokud se rozhodnou změnit působiště z jakýchkoli důvodů, tak se tak stane.

afk11 napsal:

Dobrý den, vidíte v lize či v zahraničí potenciální "Horváthy" a "Koláře", levné a kvalitní hráče, kteří Bohemku v horizontu let přetvoří z provinčního klubu znovu ve velkolub, který vyhraje titul a bude hrát v ...

Dobrý den, já jsem člověk, který chodí nohama po zemi a nevznáší se. Jsem realista, co si nestaví vzdušné zámky. Po první fázi by bylo krásné, kdyby se Bohemka trvale zabydlela v klidných vodách první ligy a v A-týmu se objevili další Hubínkové a Havlové.

Lze do budoucna zabránit, aby Bohemce neutíkali hráči typu pana Chaluše? Jaký máte názor na jeho odchod z klubu?

Dobrý den, vidíte v lize či v zahraničí potenciální "Horváthy" a "Koláře", levné a kvalitní hráče, kteří Bohemku v horizontu let přetvoří z provinčního klubu znovu ve velkolub, který vyhraje titul a bude hrát v pohárech s Fenerbachce, Anderlechtem či Servette Ženeva?

klokyn napsal:

Dobrý den. Vítejte v Bohemce. Ať se daří!!! Dostanou, v přípravě, šanci Artemuk, Rothe, Malina, Kučera nebo další junioři? Co L.Budínský, bude zapojen do přípravy? Jaká je alternativa za Lukáše Pauscheka? Děkuji za informace. Hezký ...

Dobrý den, děkuji. Pro jaro se počítá i nadále s hráčem Blechou, který je zároveň členem U19 a půjde s A mužstvem do přípravy. Po konzultaci s trenérem zůstanou vámi vypsaní hráči v juniorském týmu. Lukáš Budínský má do 30. 6. platné hostování v Karviné, kde zůstane i v jarní části.

ziimakk napsal:

Ještě jedna otázka. Měl jste už čas se seznámit s naší mládeží, kterou vede pan Svoboda? Budete mít nějaké pravomoce tam zasahovat, měnit např trenéry ?

Dobrý den ještě jednou. S panem Svobodou i se všemi mládežnickými trenéry jsem se sešel. Mládež, jak jsem řekl dříve, je cesta do budoucna. Samozřejmě patří pod sportovní úsek Bohemky, tudíž i pod mé kompetence.

supermozek21 napsal:

Dobry den. O jake tri pozice se dle vas tedy jedna? Diky.

Dobrý den, psal jsem o třech posílách, tudíž ne o třech pozicích. V době, kdy probíhají jednání, bychom ještě nechtěli nic konkretizovat.

sasek napsal:

Jeste bych se rad zeptal, jak je to s Mikusem? Bude kvuli velmi.male vytizenosti uvolnen na hostovani, aby se treba rozehral nebo zustane v kadru?

Dobrý den, s Matúšem počítáme do budoucna a jednáme o prodloužení jeho smlouvy.

kolina napsal:

Dobrý den, vítejte v Bohemce!Dotaz: Co očekáváte od práce ve své funkci v Bohemce, kolik předpolkádáte že budete měsíčně času pro Bohemku obětovat no a především jaké hlavní úkoly a jaké zadání práce po přípchodu ...

Dobrý den, v této pozici se v profesionálním fotbale pohybuji již skoro 25 let. Do Bohemky jsem přišel pokračovat stejně tak jako v předchozích působištích. A jelikož je fotbal můj život, čas pro mne v tomto případě nehraje roli. Již před mým příchodem jsme se s majiteli domluvili co udělat pro Bohemku, aby se z ní stal klub hodný její tradice a už tehdy jsem věděl, že to nebude vůbec jednoduché, což mě první měsíc na Bohemce ujistil. Nicméně bych byl rád, abychom se za dva roky sešli a viděli Bohemku po všech stránkách o patro výš.

stevenstamkos napsal:

Dobrý den, můžu se zeptat do kdy má Zdeněk Zlámav smlouvu v Bohemce? díky moc

Dobrý den, Zdeněk Zlámal má v Bohemce dlouhodobou smlouvu a věříme, že dojde k naplnění až do konce. Nicméně smlouva je akt dvou stran a obě musí být vždy spokojené. Věříme, že ani jedna strana nebude chtít spolupráci ukončit dříve.