Příspěvek Diskuzního fóra

opravdu nepochopím, jak někdo může řešit tři dny vlajky vyvěšené naplotě, místo toho aby hodnotili hru, atmosféru, domlouvali se navýjezd, pískot na Nešpora a podobné PODSTATNÉ věci. KotelBohemky je oproti jiným klubům opravdu početný a jak se traduje,tak i velmi rozmanitý. Vlajky jiných států se tam vyvěšujíproto , aby bylo vidět že s naším klubem sympatizují a Bohemcefandí i lidé různých národností a nemyslím si, že by natom bylo něco na škodu. Jelikož fanoušci co nevidět vyrazí naexpedici do Austrálie, nemusím asi vysvětlovat její přítomnost.Vím ale, že největším trnem v oku byla vlajka FreeGaza. Přiznám se že o tomto konfliktu vím hodně málo , tak jsemtomu věnoval aspoň toto dopoledne, abych se aspoň něco málodozvěděl a byl trochu v obraze a vyzjistil její význam.. Takževlastně svůj účel splnila, aspoň u mě. Chápu, že zjišťovatsi informace , nebo se jen zamyslet je mnohem složitější , nežnadávat. Co ale nepochopím je, že někoho vůbec napadne, že byněkterý z fanoušků Bohemky chtěl vyzdvihovat teroristy Hammásu.Účelem především mělo být ukázat na problém jakým je tatoválka vedena a to tak , že vojáci umírají po desítkách, alecivilisté po tisících a to především ti v Gaze, která jeneprodyšně uzavřena a není z ní úniku. Asi je jednoduššízaškatulkovat Gazu jako stát teroristů, ale Izraelské vedeníválky už odsoudila i rada OSN. Jelikož nevěřím tomu co námcpou v TV informace jsem čerpal např. Zde :http://blisty.cz/art/74070.html Osobněnejsem zastáncem jakéhokoliv tahání politiky na fotbal, nicméněse to dělo a děje, ne jen u nás, ale i v zahraničí a aniBohemka není výjimkou. Bohužel ale musím říct, že se našlavlajka která vadila i mě. Ještě jednou ,,bohužel“ to byla taSlovenská, protože jí brat zavázal přes provázek k vytaženíchorea. Chvíli to vypadalo, že 14.denní práce půjde do kopru.Nakonec se podařilo, ale sami víte jak to vypadalo.