Příspěvek Diskuzního fóra

klokyn napsal:

Ahoj. Jaké jsou poznatky z dnešního jednání?

Včera večer se po pohárovém utkání uskutečnilo setkání všech zaměstnanců Bohemky se zástupci DFB. Důvodů bylo několik. Všechny je v úvodu pojmenoval ředitel klubu p.Darek jun. a potom si vzal slovo sportovní ředitel p.Držmíšek. Každému je jistě jasné, že se řešil zejména zápas v Příbrami a střelecká impotence. Setkání byl samozřejmě přítomen i trenér Koubek, který se vyjádřil a obhajoval předváděnou hru. Vysvětlil vcelku srozumitelně důvody své rezignace (stáří, zdravotní stav, atd...), za což byl odměněn poděkováním všech přítomných a potleskem. Odchází tedy v dobrém a se svým nástupcem dokonce o situaci v Bohemce diskutoval. Nástupce trenéra Koubka již dnes představí vedení Bohemky a odpoledne povede první trénink. Několik vět pronesl i většinový akcionář p.Darek sen., který tým pochválil za předvedený výkon a vyjádřil presvědčení, že se na něj naváže v sobotu. 

DFB bylo vyzváno k reakci na předcházející vystoupení a na vyjádření názoru na situaci v klubu. Protože hoši odehráli opravdu dobrý zápas cítil jsem, že není úplně vhodné nějaké brutální pranýřování. Tim mám na mysli zejména kritizovat střeleckou nemohoucnost, kterou si všichni uvědomují a z našeho fanouškovského pohledu "odfláknuté" utkání v Příbrami. Nechtěl jsem ani reagovat na trenérova slova, že hrajeme hezkej fotbal "akorát" nedáváme góly, protože hezké je například krasobruslení nebo závody v tanci. Fotbal je totiž pořád o gólech a bodech za výhry. Ve svém krátkém projevu jsem se snažil hráče trošku motivovat a připomenout jim, že "anglický" týden zažívá v práci většina fyzicky pracujících lidí každý den. Potom si vzal slovo kapitán týmu Dan Krch a řekl pár vět za tým, které mu věřím. Na to zareagoval za DFB a hlavně kotel Jura, který moc pěkně vyzval hráče, aby se nestyděli říct si o větší podporu kotle - gesty, bojovností a samozřejmě nejlépe góly :)) .

Celé setkání trvalo zhruba hoďku a poté se hráči vydali k domovu. Vedení klubu ještě chvíli diskutovalo s fanoušky. 

Co k setkání dodat? Že se těším na sobotu na 3 body s Jihlavou! 

BOFOR a ĎOFOR!